|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508 |
thanks a lot grabtom...
może zacznie mi iść lepiej, bo narazie to jak k.... w desz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Z powodu braku czasu (examy), Ranking wrzuce dopiero wieczorem.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Spotkanie P. Srichaphan - I. Karlovic uwzgędnione będzie jutro, Ci którzy typowali w Rankingu ten pojedynek mają -100 (automat), ale przy następnej odsłonie się to zmieni w zależności od rezultatu.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Pewnie przez przypadek nie zaliczono mi HASSA z FEDEREREM ze środy prosze to poprawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480 |
hej wczoraj za Clementa z Monaco powinienem miec +54 a dostalem -100 ? Co jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
hej wczoraj za Clementa z Monaco powinienem miec +54 a dostalem -100 ? Co jest? no ja za Hassa +1060 ciekawe naprawde bardzo ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
W moim rankingu są jakieś nieścisłości.
Poniżej jest cała historia moich typów:
T. Ascione vs S. Greul 1 @ 1,645 /+64,5 Juan Ignacio Chela vs Ivo Karlovic 1 @ 1,83 /-100 T Behrend vs T Ascione 2 @ 1,741 /+74,1 Hrbaty D (-3) - Philippoussis M 1 @ 1,80 /+80 T. Berdych vs X. Malisse 2 @ 2,66 /+166 J.I. Chela vs J. Melzer 1 @ 1,671 /-100 Pavel A. v Hernych J. 2 @ 2,00 /+100
SUMA: +284,6
P. Srichaphan vs I. Karlovic 1 @ 1,775 /+77,5
SUMA: +362,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
grabtom wszystko się zgadza, pisałem wyżej ze w exelu automatycznie dostałeś -100 za Srichaphana bo jeszcze nie uwzględniałem tego typu. Chodzi o to że jesli wpisze stawke to automatycznie otrzymuje sie -100, jeżeli typ siadł to wtedy wpisujemy w tabeli '1' i mamy bilans +77,5, a ja nie mogłem wpisać nic bo nie wiem jaki wynik meczu był, gdyż odrabiali ten mecz. Mam nadzieje że w miare jasno to wyjaśniłem.
Dzisiaj jak wrzuce nowy Ranking to będzie już wszystko podliczone.
Pozdrawiam, Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Schranzer to w okienku w Excelu gdzie wpisujemy "1" albo "0" wpisuj "z" i jak się skończy mecz to poprawiasz na 1 albo 0. Nikt nie ma sztucznych -100 j wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
W tabeli RT [temat Piątek] ... mam ...
4 <> 281 <> 8 - 1 - 0 <> 5W <> [T]-error
... a powinienem mieć ...
9 <> 111 <> 7 - 2 - 0 <> 1L <> [T]-error
----
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Schranzer , skup się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Po wrzuceniu Ranku chciałem napisać, czekam na błędy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Potem sprawdze co jest nie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Edit: [T]-error pomyliłem się w odczycie wyniku, Acas/Prieto - Pavel/Wassen 6:7 4:6 potraktowałem jako wygrana Acasuso/Prieto, ojj źle ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Schranzer
Last edited by Schranzer; 13/01/2006 00:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
MOJ TYP Z CZWARTKU
Gonzalez VS Ancic 0:2 3,60 FonBet
BYŁ TRAFIONY DO CH...
[color:"red"] Był nie był , ale można było grzeczniej zwrócić uwagę ? [/color]
Last edited by Fro_Lech; 13/01/2006 14:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
A myślałem że to tylko zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Czekam na kolejne błędy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Przepraszam za moje zachowanie. Mialem zly dzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Moj typ z wczoraj:
Minar I. v Luczak P. (hc -2.5) Typ: 2 Kurs: 1,833 5dimes
zostal rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />, to chyba jakis blad w systemie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Wczoraj zaliczyliście mi nietrafiony typ na Azarenke.Mam +162 a powinno być -100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|