|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508 |
M.Ancic vs I.Karlovic typ: 0:2 kurs: 4.25 buk: BAW
Witam szanownego moderatora vel administratora rankingu.
Powyzszy typ dalem o godz. 15:17 czyli zgodnie z regulaminem ale przez omylke wstawilem w rankingu na srode, pewnie mozna to sprawdzic.
Motywuje to tym, ze jak zwykle mam duzo pracy i doslownie mialem chwilke zeby wejsc na forum i zagrac, wiadomo pospiech nie jest wskazany w zyciu...
Mam nadzieje ze zaliczycie mi ten typ.
Marcin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157 |
Ja bym uwzględnil prośbe lidera dwuch edycji rankingu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Raz piszecie : przestrzegajcie regulaminu, innym razem róbcie wyjątki.
Życie moderatora nie jest łatwe. Czasami się czuje jak polityk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do prośby marteena to myślę, że Gregov powinien ją uwzględnić.
PS.Ciekawe ile będę musiał czekać na tych pokrzywdzonych, którym nie pozwoliliśmy podać typu zastępczego gdy podali spotkanie, którego nie było w OOP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
viva, Hingis do jutrzejszego ranku, za dzis Cukier ma już zwrot, najpierw pytać później podawać typy, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
to anuluj ten typ hoh bo ja nie wiedzialem,zaraz dam go na niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
kurde nie doczytalem moja wina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508 |
Dzieki za punkty z czwartku...postaram sie nie robic pomylek i nie zawraca glowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Gregov wyślij mi arkusz ( fro_lech@o2.pl ) wezmę teraz rank na dłużej, bo ostatnio to zaniedbałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876 |
Witam. przez pomylke zamiescilem mecz wtorkowy w poniedzialek. jesli mozna to bez zasmiecania, rozliczcie mi ten typ we wtorek. dzieki
Bammer S. v Viratprasert S. 1 1.5 gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Rozliczymy rozliczymy.
W czwartek popołudniu zamieszczę zaległe rankingi z poszczególnych dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
prosze poprawić i dodac mi 100 jednostek do rankingu w poniedziałek podałem debel KOSTANIC/NAGYOVA mecz sie odbył na 2 dzień a wiec zwrot a ktos mi odjał 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
osoby które wypadną z rankingu z powodu 14-dniowej przerwy w podawaniu typów :
adingh Air7 borysek_73 Buczy Bzyku cuasm domi ezop Fantykk Inez Kameleon kamil#15 kttl22 michalino santiago Rossiter Randall rafal08 rtsmistrz Zabielany87 ziutek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Przez jakiś czas nie brałem udziału w rankingu więc dopiero dzisiaj zauważyłem, że ktoś mi chyba nie podliczył niedzielnego finału z Chorwacji. Dałem że Ljublicic nie wygra 2-0, wygrał więc typ przegrany. Bilans powinien być: (15-10) +417
[color:"red"] Dzięki za uczciwość. Wszystkie zmiany w rankingu będą uwzględnione w dzisiejszym rankingu, który będzie w poniedziałkowym temacie. [/color]
Last edited by Fro_Lech; 12/02/2006 13:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Mam źle policzoną punktację powinno być 159 punktów.Proszę o sprawdzenie tego.
[color:"red"]Ok. Poprawione. [/color]
Last edited by Fro_Lech; 13/02/2006 11:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Przejąłem ranking, ale mam mały problem, bo w Żorach z braku dostępu do Office'a korzystam z OOo i tutaj mam problem z makrami, wyczytałem na forum że nie wszystkie makra można przenieść z Office'a do OOo, dlatego nie będę kombinował tylko uzupełniał Ranking a na końcu każdego dnia prześle gotowy Ranking jednemu z modów i on dokona sortowania.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Czy obecna edycja bedzie trwac planowo 2 miechy czyli do wtorku wlacznie ? Czy bedzie przedluzona ? Jesli tak to o ile :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Od 1 marca startuje nowa edycja tak więc 28 luty jest ostatnim dniem III edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Poproszę o drobną korektę w ranku na poniedziałek, powinno być 1W a nie 2L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
witam. troszke za dużo mi dodaliście za tą Vinci. dałem ją po kursie 3,3 tak więc powinienem mieć 616... chyba, że mi się kalkulator skrzaczył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|