|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A mi za Vinci nic nie dodaliscie.Prosze o poprawienie tego bledu.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Januch & Akhu -> Poprawione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
witam. mój wczorajszy typek nie wszedł i powinienem mieć 516.. pozdro...
[color:"red"] Goget : Poprawione, omyłkowo wpisałem do Excela Fish 2:0 zamiast 2:1... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za postawę Fair-Play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Goget; 01/03/2006 09:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 49 |
Chyba z Piatku Moj typ nie zostal rozliczony, doliczony do rankingu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
wczoraj był piątek, i Chela grał z Almagro, a mecz z Di Mauro był w czwartek. Birzemy pod uwage czas miejscowy podczas rozgrywania danego turnieju, a nie czas jaki mamy w Polsce.
CZYTAĆ REGULAMIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Mój typ Fedak-Gussoni został rozliczony jako zwrot,z jakiego powodu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
nie korzystamy z oferty Interwetten .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
W takim razie nalezy tego buka dodac chocby z tego powodu ze daje oferte tenisowa jako jeden z pierwszych w sieci. Zreszta to jest konkurs typowo zabawowy wiec takie roztrzygniecia przy zielonym stoliku sa nie na miejscu tymbardziej ze mozna podawac typy z Fonbetu choc w rzeczywistosci to chyba nikt tam nie gra.Rozumiem ze gdyby to mialo miejsce w konkursie w ktorym rywalizacja toczy sie o wymierne korzysci finansowe alu tutaj takie podejscie??
To ja podziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Proszę bardzo.
arktos zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko. Regulamin się czyta, on jest wiążący przy wysyłaniu typów. Zabawa zabawą, ale wszyscy bawimy się na jednakowych zasadach. Jak nie podoba Ci się oferta dostępnych bukmacherów w rankingu to trzeba było się upomnieć, wtedy w 4-osobowym zarządzie rozstrzygnelibyśmy tą kwestię.
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Fro z całym szacunkiem ale nawet wy we czwórke roznie interpretujecie regulamin jako ze moj wczesniejszy typ pochodzil z centrebetu ktorego rowniez nie ma na liscie a jednak zostal zaliczony,pozatym nie tylko ja podalem typy z interwetten vide typy juanki.
Wiec bez tego typu porownan prosze, bo te zarzady(czy raczej rzady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />dzialaja na was jak sodówka.
Wiecej władzy dla władzy ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
przeciez Juanka miała typy rozliczone jako zwroty , więc o co ci chodzi . A wczesniejsze typy z CB i z Interwtten ( blake ) przeoczyłem . Zaraz wprowadze korekty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Nie ma to dla mnie w tej chwili zadnego znaczenia w kazdym razie optuje za zmianami regulaminowymi i umieszczeniem CB oraz Interwetten w nastepnej edycji.Tylko nie wiem kiedy zarzad:) sie zbiera na obrady a nie chciałbym aby moja petycja została odrzucona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
napewno zostanie wzięta pod uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Hi Mam błąd w podliczeniach 175 + 106 = 281. Proszę o korektę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Schranzer: podobno nie rozliczyłes typu [T]-errora z poniedziałku. Ten mecz miał być planowo własnie w poniedziałek.
[T]-error oczyść sobie skrzynkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Kolejny raz to samo otóż, kolejny raz mam zwrot za wygrany mecz, przeciez to absurd aby rozliczać mecz który wygrał jeden zawodników ZWROTEM, to juz nie pierwszy raz i prosze aby ten punkt w regulaminie zmienić, [color:"red"]ROZUMIEM ZWROT MOŻE BYC W PRZYPADKU [/color] kiedy to zawodnik nie wyjdzie na kort, ok ale nie wtedy kiedy przeciwnik [color:"red"]KRECZUJE [/color] w trakcie spotkania - czyli notabene przegrywa spotkanie.... Prosze o rozpatrzebnie tego co napisałem bo kolejny raz jestem pokrzywdzony. Zwrot jest dla mnie wtedy kiedy oboje mieli takie same szanse na zwycięstwo, jednak nie udało im się zagrać spotkania, Krecz w trakcie meczu to [color:"red"]NAJNORMALNIEJSZY [/color] w świecie przegrany mecz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Cukier , nie kombinuj. A co powiesz na regulamin Gamebookers. Tam wszystkie krecze , nawet przy stanie 61 51 są rozliczane jako zwrot. Akurat wyszło tak ze to zawodnicy przeciwko którym stawiałeś kreczowali i jest to lekko na Twoją niekorzyść , ale równie dobrze mogłoby być odwrotnie. Trzymamy sier regulaminu Rankingu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Racja [T]-error, nie rozliczyłem typu bo myślałem ze pomyliłeś OOP, a teraz wygląda na to że po prostu go przenieśli. Zaraz jak wrócę z zajęć to poprawię to i wrzucę nowy Ranking bo ten typ poniedziałkowy tyczy się jeszcze jednego uczestnika Rankingu.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Cukier , nie kombinuj. A co powiesz na regulamin Gamebookers. Tam wszystkie krecze , nawet przy stanie 61 51 są rozliczane jako zwrot. Akurat wyszło tak ze to zawodnicy przeciwko którym stawiałeś kreczowali i jest to lekko na Twoją niekorzyść , ale równie dobrze mogłoby być odwrotnie. Trzymamy sier regulaminu Rankingu. kto ustawiał ten regulamin bzdura i tyle, przegrany odpada chyba o to tutaj chodzi a nie o jakies wyssane z palca regulaminy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|