Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
A mi za Vinci nic nie dodaliscie.Prosze o poprawienie tego bledu.

Pozdro

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Januch & Akhu -> Poprawione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
witam. mój wczorajszy typek nie wszedł i powinienem mieć 516..
pozdro...

[color:"red"] Goget : Poprawione, omyłkowo wpisałem do Excela Fish 2:0 zamiast 2:1... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za postawę Fair-Play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by Goget; 01/03/2006 09:53.
Dołączył: May 2005
Posty: 49
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 49
Chyba z Piatku Moj typ nie zostal rozliczony, doliczony do rankingu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
wczoraj był piątek, i Chela grał z Almagro, a mecz z Di Mauro był w czwartek. Birzemy pod uwage czas miejscowy podczas rozgrywania danego turnieju, a nie czas jaki mamy w Polsce.

CZYTAĆ REGULAMIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Mój typ Fedak-Gussoni został rozliczony jako zwrot,z jakiego powodu??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
nie korzystamy z oferty Interwetten .

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
W takim razie nalezy tego buka dodac chocby z tego powodu ze daje oferte tenisowa jako jeden z pierwszych w sieci.
Zreszta to jest konkurs typowo zabawowy wiec takie roztrzygniecia przy zielonym stoliku sa nie na miejscu tymbardziej ze mozna podawac typy z Fonbetu choc w rzeczywistosci to chyba nikt tam nie gra.Rozumiem ze gdyby to mialo miejsce w konkursie w ktorym rywalizacja toczy sie o wymierne korzysci finansowe alu tutaj takie podejscie??

To ja podziekuje.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Proszę bardzo.

arktos zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko. Regulamin się czyta, on jest wiążący przy wysyłaniu typów. Zabawa zabawą, ale wszyscy bawimy się na jednakowych zasadach. Jak nie podoba Ci się oferta dostępnych bukmacherów w rankingu to trzeba było się upomnieć, wtedy w 4-osobowym zarządzie rozstrzygnelibyśmy tą kwestię.

Pzdr.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Fro z całym szacunkiem ale nawet wy we czwórke roznie interpretujecie regulamin jako ze moj wczesniejszy typ pochodzil z centrebetu ktorego rowniez nie ma na liscie a jednak zostal zaliczony,pozatym nie tylko ja podalem typy z interwetten vide typy juanki.

Wiec bez tego typu porownan prosze, bo te zarzady(czy raczej rzady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />dzialaja na was jak sodówka.

Wiecej władzy dla władzy ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
przeciez Juanka miała typy rozliczone jako zwroty , więc o co ci chodzi . A wczesniejsze typy z CB i z Interwtten ( blake ) przeoczyłem . Zaraz wprowadze korekty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Nie ma to dla mnie w tej chwili zadnego znaczenia w kazdym razie optuje za zmianami regulaminowymi i umieszczeniem CB oraz Interwetten w nastepnej edycji.Tylko nie wiem kiedy zarzad:) sie zbiera na obrady a nie chciałbym aby moja petycja została odrzucona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
napewno zostanie wzięta pod uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Hi
Mam błąd w podliczeniach 175 + 106 = 281. Proszę o korektę.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Schranzer: podobno nie rozliczyłes typu [T]-errora z poniedziałku. Ten mecz miał być planowo własnie w poniedziałek.

[T]-error oczyść sobie skrzynkę

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Opróżniłem ...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Kolejny raz to samo otóż, kolejny raz mam zwrot za wygrany mecz, przeciez to absurd aby rozliczać mecz który wygrał jeden zawodników ZWROTEM, to juz nie pierwszy raz i prosze aby ten punkt w regulaminie zmienić, [color:"red"]ROZUMIEM ZWROT MOŻE BYC W PRZYPADKU [/color] kiedy to zawodnik nie wyjdzie na kort, ok ale nie wtedy kiedy przeciwnik [color:"red"]KRECZUJE [/color] w trakcie spotkania - czyli notabene przegrywa spotkanie.... Prosze o rozpatrzebnie tego co napisałem bo kolejny raz jestem pokrzywdzony. Zwrot jest dla mnie wtedy kiedy oboje mieli takie same szanse na zwycięstwo, jednak nie udało im się zagrać spotkania, Krecz w trakcie meczu to [color:"red"]NAJNORMALNIEJSZY [/color] w świecie przegrany mecz


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Cukier , nie kombinuj. A co powiesz na regulamin Gamebookers. Tam wszystkie krecze , nawet przy stanie 61 51 są rozliczane jako zwrot. Akurat wyszło tak ze to zawodnicy przeciwko którym stawiałeś kreczowali i jest to lekko na Twoją niekorzyść , ale równie dobrze mogłoby być odwrotnie. Trzymamy sier regulaminu Rankingu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Racja [T]-error, nie rozliczyłem typu bo myślałem ze pomyliłeś OOP, a teraz wygląda na to że po prostu go przenieśli. Zaraz jak wrócę z zajęć to poprawię to i wrzucę nowy Ranking bo ten typ poniedziałkowy tyczy się jeszcze jednego uczestnika Rankingu.

Schranzer

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Cukier , nie kombinuj. A co powiesz na regulamin Gamebookers. Tam wszystkie krecze , nawet przy stanie 61 51 są rozliczane jako zwrot. Akurat wyszło tak ze to zawodnicy przeciwko którym stawiałeś kreczowali i jest to lekko na Twoją niekorzyść , ale równie dobrze mogłoby być odwrotnie. Trzymamy sier regulaminu Rankingu.

kto ustawiał ten regulamin bzdura i tyle, przegrany odpada chyba o to tutaj chodzi a nie o jakies wyssane z palca regulaminy

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, rafal08, JelineK, rymoholik, aker), 1,830 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1