|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508 |
Proszę o podanie mi jak punktuje sie koncowe wyniki w rankingu ?? 1 miejsce,2,3,4.....itd. W regulaminie nie jest to uwzglednione.
Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Marteen cos na kształt punktacji w skokch narciarskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
100-80-60-50-45 itd...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Dobry mam pyatnie jak dalem mecz do rankingu i skrczowali mi to jak mam rozliczone jako przegrana tak??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Myslisz ze mi sie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
To dla Ciebie w takim razie krecz rozliczymy jako Twoja przegrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Witam. Dlaczego nie zostal mi policzony na plus 90 za czwartek Karlovic, ktory wygral 1 seta? Prosze ladnie o poprawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
za czwartek jeszcze nie liczyłem, poprostu wkleiłem rank do złego tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Hajek-Hernandez 6-2 2-0 ret.czyli typ z wtorku powinienien byc zaliczony jako zwrot a nie porazka Prosze o poprawienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Akhu spoko, spoko nie zauważyłeś że ja przejąłem Ranking? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zacznie się od paru błędów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Schranzer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
mam bilans -200, a we wtorek podałem dopiero pierwszy typ (nietrafiony czyli powinno być -100), proszę o poprawienie
[color:"red"]Poprawione.
Last edited by Schranzer; 16/06/2006 00:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480 |
Witam , nie podliczono mi wczorajszego Lammera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"red"]Tak wiem, dałem zwrot bo nie mogłem sie doszukać wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> dziś to poprawie
Od razu wiadomo kto trzyma Ranking <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Schranzer; 16/06/2006 14:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
Siema, wydaje mi sie ze sa bledy w rankingu wklejonego w poniedzialek, bynajmniej ja nie mam podliczonego meczu Henman-Hewitt z soboty. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876 |
Witam. przez pomylke wkleilem typ :
Benesova I. v Ivanovic A. 2 1,25 gb
na wtorek a mialobyc na srode. jesli mozna to prosze o uznanie typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Jeśli to nie robi róznicy to mam passe 9W ( w rankingu 5W) moz e się uda dzis dobić do 10 W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak mozna prosze o poprawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
Siema, wydaje mi sie ze sa bledy w rankingu wklejonego w poniedzialek, bynajmniej ja nie mam podliczonego meczu Henman-Hewitt z soboty. Pozdrawiam nadal tego nie poprawiliscie !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Witam. Za wczoraj mam zwrot a powinno byc +65.Prosze o korekte w rankingu.
Vicente F.-Becker B. Typ:2 Kurs:1.65 Buk:GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Witam. Ja powinien mieć -100 pkt Faurel przegrał z Gabaszwilim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Witam. Ja powinien mieć -100 pkt Faurel przegrał z Gabaszwilim. Faktycznie, omyłkowo zapisałem, że grałeś Gabe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za fair-play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Witam Goget 3 posty wyzej pisalem ze jest blad i chyba tego nikt nie przeczytal powinienem miec po 2 dniach -35 a nie -100
|
|
|
Link skopiowany do schowka