|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Cukier tu raczej chodzi o to aby ułatwić nam modom podliczanie typów, bo gdybyśmy wprowadzili zasady jakie panują u buków to dodatkowo przy każdym kreczu musielibyśmy spoglądać na buka u jakiego zagrano typ, a to wiąże się z kolejną porcją dodatkowych minut spędzonych przed podliczaniem.
Komu nie odpowiadają reguły, niech nie gra , proste jak budowa cepa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Za parę chwil wrzucę Ranking.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714 |
Mam pytanie odnośnie wczorajszego meczu Lopez-Kuznetsov, czy jest on traktowany jako wczorajsz czy dzisiejszy? Ponieważ dałem ten typ wczoraj do rankingu i nie wiem czy będzie liczony i czy mogę zagrać na dziś coś innego? Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Cukier, napisz do Gamebookers albo do Pinnacle zażalenie , ze ich regulamin to bzdura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
michalinho - typ bedzie liczony, mozesz zagrac cos innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876 |
Witam. rozumiem ze moj typ z czwartku: Morigami A. v Li N. [Games HC] 5.5:0 => 2 @1,8 gb rowniez zostanie zaliczony a dzisiaj moge podac kolejny:)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Chcąc być FAIR MARCEL ma zwrot za PIATEK ..AGASSI sie wycofał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Eh Schranzer nie pij jak prowadzisz ....ranking <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
aha dodatkowo MARCEL ma -100 za kunitsyna z czwartku ...Panowie nie róbmy przedszkola
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Schranz , odeślij mi ranking, bo widze ze nie wyrabiasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Wiem, że za Agassiego Marcel ma zwrot, w Rankingu jest to uwzględnione, a co do Kunitsyna to fakt pomylilem się, ale nie chcialo mi sie juz tego poprawiać, hurtowo to zrobie jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Terror do mnie też pisał że nie zaliczyłem mu Marty, nie wiem co jest grane, ale u mnie w Excelu wszystko gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Cukier nie zgrywaj się, nikt nie robi przedszkola.
Gregov przynajmniej temat odżył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zwracam honor Schranzer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już się wyjaśniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Wiem, że za Agassiego Marcel ma zwrot, w Rankingu jest to uwzględnione, w którym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Cukier zanim zabierzesz głos w dyskusji, pomyśl dwa razy, sugerujesz się tym że Marcel ma streak 2W, błędne myślenie. Podliczałem dwa dni za jednym zamachem i zapomniałem o streak.
Edit: Typy niedzielne które się jeszcze nie rozstrzygnęły zostaną uwzględnione po ich zakończeniu. Jeśli ktoś chce Ranking, to pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by Schranzer; 27/03/2006 23:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Panowie policzcie jeszcze raz od niedzieli mam 637 + 80 za dzisiaj =717
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Najmocniej przepraszam tych którzy niecierpliwie oczekują Rankingu, ale ostatnio za dużo mam na głowie, w poniezdiałek wieczorem podliczę cały zeszły tydzien.
Edit: Komu podesłać Ranking?
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Witam! Według moich obliczeń powinienem mieć w poniedziałkowym rankingu 185 punktów (131+254-100-100).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508 |
Moze ktos wstawic ranking na wtorek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
boricias masz rację podliczylem Ci Fallę jako wygraną, już to poprawiłem w excelu.
marteen cierpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
CZy podany ranking w rankingu poniedzialek zawiera podliczenie wlacznie z poniedzialkiem czy bez? Jesli bez to powinienem miec +642
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
CZy moj ranking zostanie poprawiony?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|