|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
Witam. Czy do buków z których można podawać typy do rankingu możnaby dorzucić jeszcze 10bet z możliwością typowania o/u games. Są to ciekawsze kursy niż przykładowe 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z dziesiejszego Sopotu na Denke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Hm może w przyszłości coś z tym zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie zmieniamy zasad w trakcie trwania edycji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
Hm może w przyszłości coś z tym zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie zmieniamy zasad w trakcie trwania edycji... OK, nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
Proszę o korektę punktacji po pierwszym typie /3.08/
13 <> 8 <> 1 - 1 - 0 <> 1W <> saniol /powinno być 108 pkt./
Typowane było zdarzenie: Chakvetadze A. v Ivanovic A. [Number of Sets] Typ: 3 Kurs: 2,08 Buk: GB
8 pkt to będę miał po typie z 4.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Pisze juz 3 raz powinienem miec +80 a nie +15.
<b>Vicente F.-Becker B. 2 +65</b> Levinski/Skoch - Panfil/Przysiezny 2-0 -100 Becker B.-Carraz G. 1 +60 Becker B.-Prpic F. 1 +55
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Sorry wielkie Akhu nie wiem co mi odbiło, że zawsze czytam tylko ostatni post napisany w tym temacie. Faktycznie zrobiłem, Ci zwrot za tego Beckera bo byłem święcie przekonany, że grają w Waszyngtonie a nie w chalengerze.
Saniol tobie też już poprawiłem i naniosłem poprawki na arkusz...
[b][color:"red"] Jak możecie to wszelkie błędy w liczeniu piszcie dodatkowo przy kolejnym podanym typie w tematach z typami. Tam tego napewno nie przeocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Goget; 05/08/2006 12:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 339 |
Witam,
sprawa odnosnie typu z piątego dnia ; 5 sierpnia
Mello R. v Sa A. typ: 2 kurs: 2.05 GB
wynik: 6-7 7-6 3-6 wygrał ten drugi wiec chyba powinnienem miec + 105 a nie - 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro, jakby co to napisze to w typie nastepnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
[color:"Red"] Goget : już poprawione, przez pomyłke wpisałem Ci zupełnie inny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by Goget; 07/08/2006 12:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
nie policzone z 4.08 typ Tursunow-Henman 1
[color:"red"] Goget : przeoczyłem...w następnym rankingu już będzie naniesiona poprawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by Goget; 07/08/2006 12:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
Moj wczorajszy typ:
A. Murray vs R. Gasquet typ: 0:2 kurs: 2,27 pinnacle
został policzony jako przegrany, prosze o korekte.
[color:"red"]Kamel: poprawione, przyznaje się, mój błąd. [/color]
Last edited by Kameleon; 13/08/2006 13:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916 |
Mój sobotni typ nie został mi policzony
Jankovic J. v Williams S. [Games HC] 4:0 typ:Jankovic J. kurs:1.8 buk:GB [color:"red"] Kamel: poprawione. [/color]
Last edited by Kameleon; 14/08/2006 06:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Uwaga czysto kosmetyczna dotycząca mojego bilansu:
17 <> 180 <> 2 - 2 - 0 <> 2W <> kurson
Punkty (180) zgadzają się, ale ja podałem tylko 2 typy w rankingu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"red"]Kamel: poprawione, jeszcze sie troche gubie w arkuszu i wychodzą takie krzaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by Kameleon; 14/08/2006 09:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
mój sobotni typ nie został policzony
Jankovic J. v Williams S. 1 2.7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Witam. Mala rzecz a zlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W ranku mam -63 a powinienem miec -62 bo 100 - 38 ZAWSZE da 62 a nie 63 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Prosze o korekte i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"red"]Kamel: prawde mówiąc to nie wiem skąd tam się wzieło wczoraj -38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Arkusz wszystko wylicza sam, jak policzyć ręcznie to wychodzi:
6+52+40+39-100-100 = -63 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Nie wiem dlaczego arkusz wczoraj zaokrąglił wynik do -38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by Kameleon; 19/08/2006 12:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 394 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dlaczego nie zaliczono mi typu z wtorku ?? WG Regulaminu typ powinien byc zaliczony mimo ze byl krecz w spotkaniu.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
 Dlaczego nie zaliczono mi typu z wtorku ?? WG Regulaminu typ powinien byc zaliczony mimo ze byl krecz w spotkaniu.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kamel wrzucił chyba przez przypadek drugi raz tą samą tabele i każdy ma identyczny bilans jak dzień wcześniej. Jutro już powinna się pojawić aktualna tabela...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876 |
Witam. moj typ z wtorku nie zostal policzony.
A. Chakvetadze - G. Voskoboeva 2 4.15 pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Witam. moj typ z wtorku nie zostal policzony.
A. Chakvetadze - G. Voskoboeva 2 4.15 pinnacle mi zostal policzony jako zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale panowie przeciez tam gdzie wystawilem typ -> GB typ zostal zaliczony jako wygrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"red"]Goget : W regulaminie GB pisze, że cały mecz musi zostać dograny....
Last edited by Goget; 24/08/2006 09:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Pinnacle - przynajmniej DWA całe sety muszą zostać rozegrane (22/07/2006)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Goget: nie wiem jak pisze ale wiem ze tym co grali u nich to zdazenie normalnie uznawali i nie robili zwrotow.. Robcie jak chcecie, ja tu nie mam zadnej mocy, przedstawiam tylko sytuacje jaka byla po tym meczu w GB. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
we wtorek mam -298 (4W)
dzis -178 (6W) a trafilem Rochusa 1.75 i Schukina 1.45
o co biega?
[color:"red"]Kamel: czyli co jest nie tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Goget już napisał, że wczoraj przez przypadek wrzuciłem złą tabelke. Zobaczyłem to dopiero dziś rano i teraz jest już ta dobra w temacie na dziś. [/color]
Last edited by Kameleon; 24/08/2006 12:04.
|
|
|
Link skopiowany do schowka