|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
michael , poprawione
Schranz dopisał Ci nietrafiony typ Markedzianiego na Kuze 2:1 i stąd ta minusowa stówa. Natomist typ usera madzik na Kuze po 2,74 wpisał Markedzianiemu, a madzik był bez typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Schranzer, przejmować po tobie ranking to katorga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Przepraszam prosze policzyc moje punkty od Soboty bo widze że znowu sie pomyliliście Panowie
[color:"blue"]jak wrócę do domu to sprawdzę
Schranzer [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Gregov; 06/04/2006 12:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Cukier, a ile powinienes miec ?? Bo ja błędu od czwartku ,kiedy to Schranzer podał ranking nie widze ( miałes wtedy +537 ):
czwartek Bryany 1.8 ++++ piatek Asag/Sreb ---- sobota Kuza 2:1 ---- niedziela Sequera 2.2 ++++ poniedziałek Bychkova ---- wtorek Asagoe/Sreb 2:1 po 5.5 ++++,
po tych typach powinienes miec +887 i tyle masz we wczorajszym rankingu który wkleiłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876 |
Witam. we wtorkowym rankingu nie zostal uwzgledniony moj typ z poniedzialku:) Pozdrawiam
[color:"blue"] doliczone [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Last edited by Gregov; 12/04/2006 11:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Gregov nie ma żadego błędu , sam przegladałem to oddając Ci Ranking. Cukierowi musiało się coś pomylić.
Atman bo nie wpłaciłeś wpisowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jest prośba do modów - czy można przesunąć mój post z typem sobotnim - z zamkniętego tematu piątkowego??? Przez pomyłkę został wklejony do właśnie piątku, zamiast soboty. Nadal - Gaudio
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 292 |
Od kiedy do kiedy trwa ten ranking, w regulaminie pisze że nie mozna się zapisywać na dwa tygodnie przed końcem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Kazda edycja trwa dwa miesiące, obecna trwa jeszcze tydzien. Zapisów jako takich nie ma , poprostu w momencie podania pierwszego typu bierzesz udział w zabawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Czyli dołączyć będzie można od poniedziału 1.05., jeśli dobrze rozumiem?
[color:"blue"] tak [/color]
Last edited by Gregov; 29/04/2006 07:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
[T]-error powinien miec 574 punkty a nie 811, jego debel wczoraj odpadl. Poza tym czy na pewno mecz Simon - Bracciali rozliczono w GB jako zwrot (2 typerow w czolowce to mialo) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
porównaj ranking z soboty i niedzieli : Akhu i Misiek mają zwroty za Simona. a z typem Terrora masz racje. Zasugerowałem się kursem 2.37 , taki sam był na Fyrstenberga/Matkowskiego, a ten mecze dwa posty wyzej podał boricas i to mnie zmyliło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480 |
nie został mi zaliczony piątkowy mecz Devilder - Naso , który był dokańczany w sobote i wygrał go Devilder . Powinienem miec łąćznie +449 a nie +407 . Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
wiem , miałem to w pamięci rano , ale uciekło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508 |
Po 3 edycji rankingu miałem 110pkt, w czwartej edycji zająłem 15 miejsce i tez mam 110pkt, proszę o wyjaśnienia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
No teraz pytanie co z tym fantem zrobić bo znikły typy piątkowe bodajże a ja np. trafiłem wtedy i czuje się pokrzywdzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Być może będzie trzeba od poniedziałku zacząć ranking od nowa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Nie piszcie o postach które zostały stracone. Te typy niestety nie będą brane pod uwagę. Typy z piątku i soboty nie wchodzą w gre.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale buraczany zapis o 5 minutach przed oficjalnym rozpoczeciem meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ramirez v Coria 2,33 unibet zwrot !!!!!!!!!!!!!!! skadal !!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
kewin , popatrz na liste dostępnych buków w rankingu i na buka z którego podałeś typ, a dopiero później miej jakiekolwiek pretensje .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Gregov ... nawet gdyby mój typ był z buka który jest na liście regulaminowej i tak jest zwrot ... bo oficjalnie mecz sie zaczynał o 13:00 ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> PS: Nadal uważam że zapis o 5 minutach przed ... jest buraczany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> MLB ILTG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Witam! Mam nie policzony typ Guzman-Simmonds.Proszę o korektę.
[color:"green"]przeciez na końcu rankingu napisałem ze został jeszcze do podliczenia ten typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by Gregov; 17/05/2006 15:56.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|