Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
michael , poprawione

Schranz dopisał Ci nietrafiony typ Markedzianiego na Kuze 2:1 i stąd ta minusowa stówa. Natomist typ usera madzik na Kuze po 2,74 wpisał Markedzianiemu, a madzik był bez typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Schranzer, przejmować po tobie ranking to katorga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Przepraszam prosze policzyc moje punkty od Soboty bo widze że znowu sie pomyliliście Panowie

[color:"blue"]jak wrócę do domu to sprawdzę

Schranzer [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Gregov; 06/04/2006 12:58.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Cukier, a ile powinienes miec ?? Bo ja błędu od czwartku ,kiedy to Schranzer podał ranking nie widze ( miałes wtedy +537 ):


czwartek Bryany 1.8 ++++
piatek Asag/Sreb ----
sobota Kuza 2:1 ----
niedziela Sequera 2.2 ++++
poniedziałek Bychkova ----
wtorek Asagoe/Sreb 2:1 po 5.5 ++++,

po tych typach powinienes miec +887 i tyle masz we wczorajszym rankingu który wkleiłem.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
Witam. we wtorkowym rankingu nie zostal uwzgledniony moj typ z poniedzialku:)
Pozdrawiam

[color:"blue"] doliczone [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Last edited by Gregov; 12/04/2006 11:50.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Gregov nie ma żadego błędu , sam przegladałem to oddając Ci Ranking. Cukierowi musiało się coś pomylić.

Atman bo nie wpłaciłeś wpisowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jest prośba do modów - czy można przesunąć mój post z typem sobotnim - z zamkniętego tematu piątkowego???
Przez pomyłkę został wklejony do właśnie piątku, zamiast soboty.
Nadal - Gaudio

Dołączył: Apr 2005
Posty: 292
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 292
Od kiedy do kiedy trwa ten ranking, w regulaminie pisze że nie mozna się zapisywać na dwa tygodnie przed końcem?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Kazda edycja trwa dwa miesiące, obecna trwa jeszcze tydzien. Zapisów jako takich nie ma , poprostu w momencie podania pierwszego typu bierzesz udział w zabawie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Czyli dołączyć będzie można od poniedziału 1.05., jeśli dobrze rozumiem?

[color:"blue"] tak [/color]

Last edited by Gregov; 29/04/2006 07:21.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
[T]-error powinien miec 574 punkty a nie 811, jego debel wczoraj odpadl. Poza tym czy na pewno mecz Simon - Bracciali rozliczono w GB jako zwrot (2 typerow w czolowce to mialo) ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
porównaj ranking z soboty i niedzieli : Akhu i Misiek mają zwroty za Simona. a z typem Terrora masz racje. Zasugerowałem się kursem 2.37 , taki sam był na Fyrstenberga/Matkowskiego, a ten mecze dwa posty wyzej podał boricas i to mnie zmyliło.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
nie został mi zaliczony piątkowy mecz Devilder - Naso , który był dokańczany w sobote i wygrał go Devilder . Powinienem miec łąćznie +449 a nie +407 . Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
wiem , miałem to w pamięci rano , ale uciekło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 508
Po 3 edycji rankingu miałem 110pkt, w czwartej edycji zająłem 15 miejsce i tez mam 110pkt, proszę o wyjaśnienia...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
No teraz pytanie co z tym fantem zrobić bo znikły typy piątkowe bodajże a ja np. trafiłem wtedy i czuje się pokrzywdzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Być może będzie trzeba od poniedziałku zacząć ranking od nowa...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Nie piszcie o postach które zostały stracone. Te typy niestety nie będą brane pod uwagę. Typy z piątku i soboty nie wchodzą w gre.

Schranzer

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ale buraczany zapis o 5 minutach przed oficjalnym rozpoczeciem meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ramirez v Coria
2,33 unibet

zwrot !!!!!!!!!!!!!!!
skadal !!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
kewin , popatrz na liste dostępnych buków w rankingu i na buka z którego podałeś typ, a dopiero później miej jakiekolwiek pretensje .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Gregov ... nawet gdyby mój typ był z buka który jest na liście regulaminowej i tak jest zwrot ... bo oficjalnie mecz sie zaczynał o 13:00 ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
PS:
Nadal uważam że zapis o 5 minutach przed ... jest buraczany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> MLB ILTG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Witam!
Mam nie policzony typ Guzman-Simmonds.Proszę o korektę.

[color:"green"]przeciez na końcu rankingu napisałem ze został jeszcze do podliczenia ten typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by Gregov; 17/05/2006 15:56.
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1