|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
swoją drogą szacunek dla Włochów za zorganizowanie takiego pucharu z dedykacją dla Naszego wielkiego rodaka. Szczerze wątpię, by każdy papież miał taki turniej. Szkoda, że w tym roku nie ma polskiej ekpiy tam powinna byc CRACOVIA, ale nasz zarzad to banda idiotow !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Panowie tak na szybko.. Azjan +0.5 na gości to tak jak X2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dwa lata temu była Cracovia, ale nawet nie wiem czy rok temu byli czy już nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nic nie " czuję " z tej dzisiejszej LE.
Jak by mi ktoś na siłę kazał, to na tą chwilę ( zaznaczam - na tą chwilę )
PSV Aris
Po za 3 meczami, reszta o pietruszkę i trudno wyczuć, komu będzie się chciało maksymalnie angażować.
Jakiś system na siłę można sklecić, ale żebym był przekonany, to nie powiem. leverkusen dzis podchodzi olewajaco do spotkania dlatego mysle, ze warto przylozyc na Hiszpanow, choc nie lubie grac po spadkach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie tak na szybko.. Azjan +0.5 na gości to tak jak X2 ? tak +0.25 to przy remisie wygrywasz polowe stawki +0.75 to przy przegranej 1 bramka polowe stawki przegrywasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dwa lata temu była Cracovia, ale nawet nie wiem czy rok temu byli czy już nie rok temu tez juz chyba nie, przypuszczam ze to wina naszego klubu, ze sie nie zglaszaja a nie niecheci Wlochow do zaproszenia nas tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Panowie tak na szybko.. Azjan +0.5 na gości to tak jak X2 ? tak +0.25 to przy remisie wygrywasz polowe stawki +0.75 to przy przegranej 1 bramka polowe stawki przegrywasz Dzięki! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tutaj - HAGI - Aris rozdaje karty.
Na Atletico ludzie kasę ładują, bo im kurs odpowiada. Ale jak Aris dołoży od początku, to "różnie " może być u aptekarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dwa lata temu była Cracovia, ale nawet nie wiem czy rok temu byli czy już nie rok temu tez juz chyba nie, przypuszczam ze to wina naszego klubu, ze sie nie zglaszaja a nie niecheci Wlochow do zaproszenia nas tam Niestety tak pewnie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale to nie tylko z Cracovia tak jest, z cala nasza pilka od detali jestesmy do dupy i bedziemy jeszcze przez wiele wiele lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Więcej wiary - craax Święta idą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
do Swiat daleko, a ja mam wiare w to ze zjem pysznego karpia, ktorego sobie sam zlapalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
do Swiat daleko, a ja mam wiare w to ze zjem pysznego karpia, ktorego sobie sam zlapalem  Oczywiscie po żydowsku  Co do tego filmiku,zawsze mnie smieszyli tacy ludzie i niech nikt mi nie mowi ze to bieda itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
To juz wiem gdzie awanturujące się mohery w tramwajach jeżdzą o 6 telekomunikacją miejską ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
do Swiat daleko, a ja mam wiare w to ze zjem pysznego karpia, ktorego sobie sam zlapalem  Oczywiscie po żydowsku  Co do tego filmiku,zawsze mnie smieszyli tacy ludzie i niech nikt mi nie mowi ze to bieda itp Po częsci napewno bieda, ale są też i tacy co mają, a wolą pół miasta przejechać bo gdzies jest promocja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
To juz wiem gdzie awanturujące się mohery w tramwajach jeżdzą o 6 telekomunikacją miejską ; ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
i na co wykorzystaliście ten freebet w unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Kotorowski Djurdjevic Arboleda Krivets Stillic Rudnevs Peszko Bosacki Injac Kikut Henriquez
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|