|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
co sie dzieje z Milano ? nie graja ? masz tupet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
co sie dzieje z Milano ? nie graja ? na tym forum takich rzeczy nikt nie będzie wiedział  zapomnialem ze te forum sluzy do wklejania kuponikow po korekcji w paincie i do kibicowania tym ktorzy wygrywaja a jak ktos przegrywa to nagle wyrastaja kupony z hc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
co sie dzieje z Milano ? nie graja ? na tym forum takich rzeczy nikt nie będzie wiedział  zapomnialem ze te forum sluzy do wklejania kuponikow po korekcji w paincie i do kibicowania tym ktorzy wygrywaja a jak ktos przegrywa to nagle wyrastaja kupony z hc  TO forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Maccabi over... Pettersen masz szczęście   Polecam się na przyszłość...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
chodził za mną ten typ od poniedziałku dlatego przyłożyłem  czasami będę coś wrzucał z eligi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka