Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#43014 24/11/2003 15:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
No tak ,tyle tylko czy mi przyjmą zakład za powiedzmy 1000 Euro???
Kazdemu nowemu klientowi tego typu zakald przyjmą?
Ci co sie wyopowiadali to grali za 100-200E..
Sam fakt ze tak sie dzieje u nich , zniechęcił mnie całkowicie do tego buka!
ale opini mankieta i innych grajacych w ten sposob jestem ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdr

Bonus: Unibet
#43015 24/11/2003 16:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Ja jak narazie nie moge zlego slowa powiedziec o betandwin, zakladajac u nich konto na poczatku roku mialem obawy. Moze nie gram za kwoty rzedu 1000e, ale zdarza sie zagrac za 200-250e. Przez okres 10 miesiecy udalo mi sie troszke wygrac. Na poczatku to sie dziwilem ze jeszcze nie dostalem limitow - byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Gram aktualnie u 6 buków i niewyobrażam sobie aby wsrod nich nie bylo betandwin (szeroka oferta i przede wszystkim zaklady LIVE)

Pozdrawiam

#43016 24/11/2003 17:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb]byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ja niestety spełniłem te kryteria w ciągu 2 weeks
(no ale trudno się dziwić, jak mam u nich jeszcze czyste konto 8w, 0l więc musi to trochę smucić bukmachera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
W związku z tym mam prośbę, czy zna ktoś ich "merchant transfer code" NETellera, nigdzie nie mogę znaleźć...

#43017 24/11/2003 22:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Bet&Win: BETA2045

#43018 24/11/2003 22:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Inspirator:"Do mankieta :
Byles zainteresowany gra u tego buka .. i jak Ci idzie ,mozesz postawic powiedzmy na zaklad LIVE z 1000Euro ??? nie robia Ci zadnych limitów ? "
Gralem u nich 1 miesiac za stawki 1000-5000 dolarow,glownie zaklady live,no i po miesiacu dostalem limity 1 dolar na zaklad.Podziekowalem im za wspolprace i wyplacilem kase.Buk solidny,kase dostaniesz a to co zarobisz to twoje:)Pozdrawiam.
Acha o kursach takich jak na groclin - widzew 1,65 to mozesz pomarzyc albo byc bardzo szybkim.Takie kursy utrzymuja sie max do godziny od ich wystawienia.

#43019 24/11/2003 23:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Inspirator:"Do mankieta :
Byles zainteresowany gra u tego buka .. i jak Ci idzie ,mozesz postawic powiedzmy na zaklad LIVE z 1000Euro ??? nie robia Ci zadnych limitów ? "
Gralem u nich 1 miesiac za stawki 1000-5000 dolarow,glownie zaklady live,no i po miesiacu dostalem limity 1 dolar na zaklad.Podziekowalem im za wspolprace i wyplacilem kase.Buk solidny,kase dostaniesz a to co zarobisz to twoje:)Pozdrawiam.
Acha o kursach takich jak na groclin - widzew 1,65 to mozesz pomarzyc albo byc bardzo szybkim.Takie kursy utrzymuja sie max do godziny od ich wystawienia.[/qb]
Limity az na 1 euro?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Az nie chce mi sie wierzyc to praktycznie blokada gry u nich w ogole... przeciez nawet rownie limitujacy Bet365 osobom stawiajacym w tysiacach daje limity no ale na kilkadziesiat euro, wiec jest bardziej "odważny"... heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mankiet: skoro grasz za takie stawki, to jakie buki mozesz polecic co daja pograc dluzej, najlepiej w ogole do tej pory od dawna bez problemow, oferta na pilke dobra i kursy na faworytow dobre? Gdzie obstawiasz te tysiace $ i jakie buki bys polecal? Pinnacle, Canbet, WillHill, BlueSquare ?

#43020 25/11/2003 00:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
WillHill, Gb, i teraz sprobuje w Beteurope.

#43021 25/11/2003 17:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Bet&Win: BETA2045[/qb]
qwerty, dzieki, chcialem wyplacic od nich ze strony netellera, zeby sie nie bawic w skany, maile itd. a tu 'declined'!!! I to czekalem na to cala dobe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Zdawaloby sie, ze logujac sie z netellera (most secure etc.) mogliby sobie darowac odpowiedz na secure question, skan paszportu, ekhhh, buk! szkoda gadac...

#43022 25/11/2003 18:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]WillHill, Gb, i teraz sprobuje w Beteurope.[/qb]
sadze ze na pewno mozna dodać: CanBet i InterWetten.

#43023 02/12/2003 23:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
Wyslalem do Betandwin 2 pytania
1 czy maja promocje 30 euro
2 Czy mozna wplacac i wyplacac od nich złoych(napisałem ze posiadam konto w mbank w złotych)

Otrzymałem odpowiedzW chwili obecnej oferujemy promocje rejestracyjna dla nowych graczy w wyokosci 30,00euro.
Promocja ta jest aktualna do konca roku i aby otrzymac 30,00 euro nalezy wplacic na konto zakladow 30,00 euro.

Wplaty moze Pan dokonac z konta w MBanku w zlotowkach, ktore nastepnie zostana przeliczone na euro.
Prosimy dowiedziec sie w Pana banku jakie sa aktualne kursy walut oraz koszty zwiazane z dokonaniem przelewu bankowego.

Chciałbym się dowiedziec czy mozna od nich wyplacic na zlotówkowe konto w mbank , a jesli mozna to jak wyglada ten przelicznik i czy jest pobierana jakas oplata za to(tak samo przy wpłacie)
Bardzo prosze osobe majaca doświadczenie w tej kwesti o pomoc.

#43024 03/12/2003 11:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Czy do BetandWin można wpłacać przy pomocy eKarty MBanku?

#43025 03/12/2003 19:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
CZy naprawde nikt nie może mi odpowiedzieć na pytanie;

Czy posiadajac konto zlotowkowe w mbank mozna wplacac i WYPŁACAĆ do betandwin.

Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik i czy nie pobiora sobie jakiejs wysokiej prowizji ( np 30 euro co by mnie mocno oslabilo)

Tak samo a nawet bardziej męczy mnie wypłata (czy wypłacajac na moje kono w mbank np 100 euro ,zobacze te pieniadze w zlotówkach na moim koncie i czy będę musial zapłacić prowizje.

prosze o uświadomienie mnie jak to wygląda.

#43026 03/12/2003 19:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]Czy do BetandWin można wpłacać przy pomocy eKarty MBanku?[/qb]
Tutaj masz spis gdzie można wpłacać karta Inteligo i mBanku: http://www.mecz.org/index.php?dzial=zestaw
Ja nie wpłacałem tą kartą, ale z tego wynika że tak

#43027 03/12/2003 19:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał tralali:
[qb]CZy naprawde nikt nie może mi odpowiedzieć na pytanie;

Czy posiadajac konto zlotowkowe w mbank mozna wplacac i WYPŁACAĆ do betandwin.

Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik i czy nie pobiora sobie jakiejs wysokiej prowizji ( np 30 euro co by mnie mocno oslabilo)

Tak samo a nawet bardziej męczy mnie wypłata (czy wypłacajac na moje kono w mbank np 100 euro ,zobacze te pieniadze w zlotówkach na moim koncie i czy będę musial zapłacić prowizje.

prosze o uświadomienie mnie jak to wygląda.[/qb]
A wystarczylo troche poszukac, np. tu [mecz.org].

#43028 03/12/2003 19:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Tralali, jeżeli masz e-kartę mBanku to nic się nie bój. Wszystko zostanie Ci przeliczone, musisz znać kod SWIFT odnośnie wypłat.
Jaka prowizja nie wiem, np. Inteligo pobiera 11 zł za przewalutowywanie.

#43029 03/12/2003 19:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Dzięki za informacje. Zaraz sprawdze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43030 03/12/2003 19:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
[qb]Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik[/qb]
Przylicznik walut [multiport.pl]nie zalezy od B&W tylko od mBanku. Wiec pozna sobie sprawdzic w ktorym dniu maja najkorzystniejszy kurs i wtedy wplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#43031 03/12/2003 20:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
Langak nie wyrobiłem sobie e-karty mbanku i dlatego chciałbym wiedziec czy sie bez niej obejde

Radj (czytałem to wczesniej) ale pisze tam
Przelew 1/mies gratis i to jesk ok
ale obok sa waluty i przy złotych jest światło czerwone i byc może jest to oczywiste że gdy będę wypłacał kase i wpisze numer mojego konta złotówkowego w mbank to doczekam się kasy w złotówkach.
Ale bedąc człowiekiem zapobiegliwym chciałbym wiedzieć czy nigdzie nie czai się ZONK.

Prosze wybaczcie mi moje lamerstwo.

Jeszcze raz:

Czy mozna przelac kase z betandwin bezpośrednio na złotówkowe konto w mbank (jeśli tak to czy pobierana jest dodatkowa opłata)

Wszytkim dziekuje za odpowiedż

#43032 03/12/2003 22:44
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Możesz wypłacać na konto złotówkowe, mBank automatycznie przeliczy na złotówki i to bez żadnej prowizji (w Inteligo 11 zł). Reszta opłat zależy od buka, jeśli oferuje darmowe wypłaty, to nic nie zapłacisz.

#43033 06/12/2003 02:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Witam.
Krotko: czy betandwin wymaga przy wyplacie skanu karty platniczej czy tylko skanu dowodu (o dowodzie mozna przeczytac na ich stronie a o karcie nic nie ma) - oczywiscie gdy cash wplacalismy przy uzyciu karty
pozdr

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1