|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
No tak ,tyle tylko czy mi przyjmą zakład za powiedzmy 1000 Euro??? Kazdemu nowemu klientowi tego typu zakald przyjmą? Ci co sie wyopowiadali to grali za 100-200E.. Sam fakt ze tak sie dzieje u nich , zniechęcił mnie całkowicie do tego buka! ale opini mankieta i innych grajacych w ten sposob jestem ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Ja jak narazie nie moge zlego slowa powiedziec o betandwin, zakladajac u nich konto na poczatku roku mialem obawy. Moze nie gram za kwoty rzedu 1000e, ale zdarza sie zagrac za 200-250e. Przez okres 10 miesiecy udalo mi sie troszke wygrac. Na poczatku to sie dziwilem ze jeszcze nie dostalem limitow - byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Gram aktualnie u 6 buków i niewyobrażam sobie aby wsrod nich nie bylo betandwin (szeroka oferta i przede wszystkim zaklady LIVE)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał DONAN: [qb]byc moze nie spelniam wszystkich kryteriow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] ja niestety spełniłem te kryteria w ciągu 2 weeks (no ale trudno się dziwić, jak mam u nich jeszcze czyste konto 8w, 0l więc musi to trochę smucić bukmachera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) W związku z tym mam prośbę, czy zna ktoś ich "merchant transfer code" NETellera, nigdzie nie mogę znaleźć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Inspirator:"Do mankieta : Byles zainteresowany gra u tego buka .. i jak Ci idzie ,mozesz postawic powiedzmy na zaklad LIVE z 1000Euro ??? nie robia Ci zadnych limitów ? " Gralem u nich 1 miesiac za stawki 1000-5000 dolarow,glownie zaklady live,no i po miesiacu dostalem limity 1 dolar na zaklad.Podziekowalem im za wspolprace i wyplacilem kase.Buk solidny,kase dostaniesz a to co zarobisz to twoje:)Pozdrawiam. Acha o kursach takich jak na groclin - widzew 1,65 to mozesz pomarzyc albo byc bardzo szybkim.Takie kursy utrzymuja sie max do godziny od ich wystawienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał mankiet: [qb]Inspirator:"Do mankieta : Byles zainteresowany gra u tego buka .. i jak Ci idzie ,mozesz postawic powiedzmy na zaklad LIVE z 1000Euro ??? nie robia Ci zadnych limitów ? " Gralem u nich 1 miesiac za stawki 1000-5000 dolarow,glownie zaklady live,no i po miesiacu dostalem limity 1 dolar na zaklad.Podziekowalem im za wspolprace i wyplacilem kase.Buk solidny,kase dostaniesz a to co zarobisz to twoje:)Pozdrawiam. Acha o kursach takich jak na groclin - widzew 1,65 to mozesz pomarzyc albo byc bardzo szybkim.Takie kursy utrzymuja sie max do godziny od ich wystawienia.[/qb] Limity az na 1 euro?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Az nie chce mi sie wierzyc to praktycznie blokada gry u nich w ogole... przeciez nawet rownie limitujacy Bet365 osobom stawiajacym w tysiacach daje limity no ale na kilkadziesiat euro, wiec jest bardziej "odważny"... heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mankiet: skoro grasz za takie stawki, to jakie buki mozesz polecic co daja pograc dluzej, najlepiej w ogole do tej pory od dawna bez problemow, oferta na pilke dobra i kursy na faworytow dobre? Gdzie obstawiasz te tysiace $ i jakie buki bys polecal? Pinnacle, Canbet, WillHill, BlueSquare ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
WillHill, Gb, i teraz sprobuje w Beteurope.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Bet&Win: BETA2045[/qb] qwerty, dzieki, chcialem wyplacic od nich ze strony netellera, zeby sie nie bawic w skany, maile itd. a tu 'declined'!!! I to czekalem na to cala dobe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Zdawaloby sie, ze logujac sie z netellera (most secure etc.) mogliby sobie darowac odpowiedz na secure question, skan paszportu, ekhhh, buk! szkoda gadac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał mankiet: [qb]WillHill, Gb, i teraz sprobuje w Beteurope.[/qb] sadze ze na pewno mozna dodać: CanBet i InterWetten.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
Wyslalem do Betandwin 2 pytania 1 czy maja promocje 30 euro 2 Czy mozna wplacac i wyplacac od nich złoych(napisałem ze posiadam konto w mbank w złotych)
Otrzymałem odpowiedzW chwili obecnej oferujemy promocje rejestracyjna dla nowych graczy w wyokosci 30,00euro. Promocja ta jest aktualna do konca roku i aby otrzymac 30,00 euro nalezy wplacic na konto zakladow 30,00 euro.
Wplaty moze Pan dokonac z konta w MBanku w zlotowkach, ktore nastepnie zostana przeliczone na euro. Prosimy dowiedziec sie w Pana banku jakie sa aktualne kursy walut oraz koszty zwiazane z dokonaniem przelewu bankowego.
Chciałbym się dowiedziec czy mozna od nich wyplacic na zlotówkowe konto w mbank , a jesli mozna to jak wyglada ten przelicznik i czy jest pobierana jakas oplata za to(tak samo przy wpłacie) Bardzo prosze osobe majaca doświadczenie w tej kwesti o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
Czy do BetandWin można wpłacać przy pomocy eKarty MBanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
CZy naprawde nikt nie może mi odpowiedzieć na pytanie;
Czy posiadajac konto zlotowkowe w mbank mozna wplacac i WYPŁACAĆ do betandwin.
Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik i czy nie pobiora sobie jakiejs wysokiej prowizji ( np 30 euro co by mnie mocno oslabilo)
Tak samo a nawet bardziej męczy mnie wypłata (czy wypłacajac na moje kono w mbank np 100 euro ,zobacze te pieniadze w zlotówkach na moim koncie i czy będę musial zapłacić prowizje.
prosze o uświadomienie mnie jak to wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał sebau: [qb]Czy do BetandWin można wpłacać przy pomocy eKarty MBanku?[/qb] Tutaj masz spis gdzie można wpłacać karta Inteligo i mBanku: http://www.mecz.org/index.php?dzial=zestaw Ja nie wpłacałem tą kartą, ale z tego wynika że tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał tralali: [qb]CZy naprawde nikt nie może mi odpowiedzieć na pytanie;
Czy posiadajac konto zlotowkowe w mbank mozna wplacac i WYPŁACAĆ do betandwin.
Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik i czy nie pobiora sobie jakiejs wysokiej prowizji ( np 30 euro co by mnie mocno oslabilo)
Tak samo a nawet bardziej męczy mnie wypłata (czy wypłacajac na moje kono w mbank np 100 euro ,zobacze te pieniadze w zlotówkach na moim koncie i czy będę musial zapłacić prowizje.
prosze o uświadomienie mnie jak to wygląda.[/qb] A wystarczylo troche poszukac, np. tu [ mecz.org].
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Tralali, jeżeli masz e-kartę mBanku to nic się nie bój. Wszystko zostanie Ci przeliczone, musisz znać kod SWIFT odnośnie wypłat. Jaka prowizja nie wiem, np. Inteligo pobiera 11 zł za przewalutowywanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
Dzięki za informacje. Zaraz sprawdze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
[qb]Męczy mnie to czy wplacajac na konto buka np 500 zł ,jak będzie wyglądał przelicznik[/qb] Przylicznik walut [ multiport.pl]nie zalezy od B&W tylko od mBanku. Wiec pozna sobie sprawdzic w ktorym dniu maja najkorzystniejszy kurs i wtedy wplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
Langak nie wyrobiłem sobie e-karty mbanku i dlatego chciałbym wiedziec czy sie bez niej obejde
Radj (czytałem to wczesniej) ale pisze tam Przelew 1/mies gratis i to jesk ok ale obok sa waluty i przy złotych jest światło czerwone i byc może jest to oczywiste że gdy będę wypłacał kase i wpisze numer mojego konta złotówkowego w mbank to doczekam się kasy w złotówkach. Ale bedąc człowiekiem zapobiegliwym chciałbym wiedzieć czy nigdzie nie czai się ZONK.
Prosze wybaczcie mi moje lamerstwo.
Jeszcze raz:
Czy mozna przelac kase z betandwin bezpośrednio na złotówkowe konto w mbank (jeśli tak to czy pobierana jest dodatkowa opłata)
Wszytkim dziekuje za odpowiedż
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Możesz wypłacać na konto złotówkowe, mBank automatycznie przeliczy na złotówki i to bez żadnej prowizji (w Inteligo 11 zł). Reszta opłat zależy od buka, jeśli oferuje darmowe wypłaty, to nic nie zapłacisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
Witam. Krotko: czy betandwin wymaga przy wyplacie skanu karty platniczej czy tylko skanu dowodu (o dowodzie mozna przeczytac na ich stronie a o karcie nic nie ma) - oczywiscie gdy cash wplacalismy przy uzyciu karty pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|