|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Ferry-Sikora 2 @2.3 , to chyba lekko przesadzili ferry na strzelnicy tragiczny, a Tomasz może nawet na 0 strzelać. wiec kursik warty ryzyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
dokładnie Azazel.
Widziałem że sporo osób ładuje Tomka ze Slesigrem który lepiej biega ostatnio niż Tomek a także dobrze strzela..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ferry-Sikora 2 @2.3 , to chyba lekko przesadzili ferry na strzelnicy tragiczny, a Tomasz może nawet na 0 strzelać. wiec kursik warty ryzyka  jaki buk ? to h2h strzelanie czy caly bieg ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
To dystans Kalli więc nie wie mczy Justyna ją tak łatwo pokona tym bardziej że tam jest płasko i justyna nie bedzie miala okazji poszaleć na podbiegach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Ferry-Sikora 2 @2.3 , to chyba lekko przesadzili ferry na strzelnicy tragiczny, a Tomasz może nawet na 0 strzelać. wiec kursik warty ryzyka  jaki buk ? to h2h strzelanie czy caly bieg ? bwin h2h
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
to jest Sprint, Ferry szybko biega, Sikora na razie to cos miedzy czlapaniem a biegiem. Jak sie pomyli na strzelnicy to Ferry z 2/3 rundami karnymi moze byc wyzej. Ale faktycznie kurs, lekko za wysoki. dla mnie na h2h bieg = NB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ojro a Tomek-Slesigr byś grał ? Koledze od rana to odradzam a nie wiem czy dobrze robię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
a kursy ?
ja gram dzisiaj przeciwko Czechowi, ale w parze z Fourcade i Boe. Tomek slaby bieg i Slesingr moze go pyknac. Zalezy jesli Tomek jest >2,0 to grac, jesli nie to NB
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Neuner  Svendsen  Morgenstern  i będę bogaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
1,6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Witam, moglby ktos relacjonowac co jakis czas dwie pary: ole-svendesn i sikora-mestotisch (jakkolwiek sie to pisze ;)) siedze w szpitalu i pisze z komorki. nie mam jak tego sledzic niestety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dyniu spoko  do 11:45 dam radę Boe-Ferry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
to jest Sprint, Ferry szybko biega, Sikora na razie to cos miedzy czlapaniem a biegiem. Jak sie pomyli na strzelnicy to Ferry z 2/3 rundami karnymi moze byc wyzej. Ale faktycznie kurs, lekko za wysoki. dla mnie na h2h bieg = NB z tym szybkim bieganiem ferrego bym nie przesadzał  max 1 pudlo jest w stanie odrobić, a że w sprincie trzeba sie spieszyc na strzelnicy więc 3 pudła lekko szwed zrobi jak nie wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a kursy ?
ja gram dzisiaj przeciwko Czechowi, ale w parze z Fourcade i Boe. Tomek slaby bieg i Slesingr moze go pyknac. Zalezy jesli Tomek jest >2,0 to grac, jesli nie to NB wiesz że fourcade zszedł z trasy w indywidualu.. więc jakies problemy zdrowotne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
a kursy ?
ja gram dzisiaj przeciwko Czechowi, ale w parze z Fourcade i Boe. Tomek slaby bieg i Slesingr moze go pyknac. Zalezy jesli Tomek jest >2,0 to grac, jesli nie to NB wiesz że fourcade zszedł z trasy w indywidualu.. więc jakies problemy zdrowotne  albo nie chcial sie dalej osmieszac po 5 pudlach po 2 strzelaniach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
a kursy ?
ja gram dzisiaj przeciwko Czechowi, ale w parze z Fourcade i Boe. Tomek slaby bieg i Slesingr moze go pyknac. Zalezy jesli Tomek jest >2,0 to grac, jesli nie to NB wiesz że fourcade zszedł z trasy w indywidualu.. więc jakies problemy zdrowotne  predzej chcial pokazac, ze zawody przy takim wietrze nie maja sensu  watpie aby problemy zdrowotne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Na dzis z Panow zagrany tylko Tomek w parze z Slesingrem  Przy 1 pudle więcej, Czech może nie być w stanie odrobić ~23sekund..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
też mozliwe, Sikora  Ferry pudłować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Wiaterek ostro kręci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sikora  Ferry pudłować  dobrze gada, polac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|