|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"red"] dziś nieudało mi się znaleść czasu na podsumowanko... wszystko bedzie jutro do godz. 12:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
[color:"blue"]New Jersey -1.5 [60minut] [color:"green"]3.4 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227 |
New Jersey Devils-Tampa Bay Lightning typ 1(including overtime and shoot-outs) kurs 1,87 buk-BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
CArolina - Boston typ 2 ( 60 ) kurs 2,55 bet and win
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170 |
Columbus - Nashville typ 2 kurs 1,90 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170 |
Columbus - Nashville typ 2 kurs 1,90 Expekt sorki 60' oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
Mighty Ducks of Anaheim - Calgary Flames Całkowita liczba strzelonych bramek (tylko czas normalny). Over 5.5 1.75 unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [b] TYPY na czawrtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
2005-10-28 03:05 Vancouver Canucks - Colorado Avalanche (60') (2) 2,50 BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 35 |
Witam. Troszkę się tu pozmieniało od ostatniej mojej wizyty. No cóż może to i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na dziś mam takie propozycje:
1. Philadelphia vs Florida (1) - Flyers notorycznie młócą Panterki
2. Ottawa vs Montreal (1) - Ottawa zawsze niźle radziła sobie z Kanadyjczykami, 11.10.2005 wygrali u nich 4:2 więc u siebie tym bardziej będą groźni. Meczu nie odpuszczą bo to początek ich ciężkiego weekendu 3 mecze (łącznie z dzisiejszym) do niedzieli z czego w niedzielę ciężka konfrontacja z Philadelphią gdzie sądzę że senatorzy polegną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057 |
VAN Canucks - COL Avalanche total 6.5 Typ:Under Kurs:2.05 Buk:Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Witam. Troszkę się tu pozmieniało od ostatniej mojej wizyty. No cóż może to i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na dziś mam takie propozycje:
1. Philadelphia vs Florida (1) - Flyers notorycznie młócą Panterki
2. Ottawa vs Montreal (1) - Ottawa zawsze niźle radziła sobie z Kanadyjczykami, 11.10.2005 wygrali u nich 4:2 więc u siebie tym bardziej będą groźni. Meczu nie odpuszczą bo to początek ich ciężkiego weekendu 3 mecze (łącznie z dzisiejszym) do niedzieli z czego w niedzielę ciężka konfrontacja z Philadelphią gdzie sądzę że senatorzy polegną. [color:"red"] Martinez : oj pozmieniało i to sporo.... po 1 to nie teamt do takich wniosków... tutaj podajemy swój typ dnia w NHL ... bez podawania jakichkolwiek przemyśleń... przeglądnij kilka stron i zobacz na jakich to jest zasadach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> PS: PROSZE NIEZAŚMIECAĆ TEMATU ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [/color]
[b][color:"brown"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> dzień #21 [25.10 wtorek] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]
[color:"blue"][01] +845 [13:05] [2w] Tigeer [02] +839 [10:02] [2w] frend30 [03] +704 [14:07] [1L] hunter ===============================[/color] [color:"red"][04] +555 [06:03] [2w] el_fryzjer [05] +475 [07:08] [1L] tom1ak [06] +345 [07:04] [1w] Jankesi [07] +305 [11:09] [1w] sedo [08] +185 [07:04] [2w] luksi [09] +170 [08:07] [1L] ukasz77 [10] +135 [10:08] [1w] kazik ----------------------------------------- [11] +124 [10:08] [1L] djLukee [12] +114 [11:10] [2w] Air7 [13] +110 [03:04] [1L] Oleek [14] +088 [09:07] [2w] Masiu [15] +070 [04:03] [1L] g00niek [16] +063 [11:09] [2w] mopsig [17] +050 [03:05] [3L] Belisariusz [18] +045 [06:09] [3w] david121 [/color] [19] -020 [03:03] [2w] diverse [20] -025 [03:03] [3L] President1927 [21] -072 [03:04] [2L] Pawcio1 [22] -077 [04:08] [4L] komombo [23] -086 [03:03] [2w] maverick [24] -099 [05:06] [5L] Rafek [25] -120 [06:07] [2L] michael89 [26] -124 [05:05] [1W] [T]-error [27] -128 [08:08] [2w] lukboj [28] -130 [03:04] [3L] smerfoo [29] -186 [09:09] [2w] trulli [30] -250 [06:12] [1L] kewin [31] -255 [02:04] [1w] young [32] -285 [02:05] [1w] Damian_bet [33] -286 [05:06] [1L] lupus [34] -315 [03:06] [1w] ROB77 [35] -335 [03:06] [1L] Buczy [36] -400 [01:05] [1w] marzano [37] -435 [02:06] [4L] Bzyku [38] -530 [03:10] [2L] INEZ [39] -558 [04:09] [5L] buubi [40] -600 [00:06] [6L] MarJa
RANKING [color:"brown"] "TYPOWAĆ CZY NIE"[/color]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> typerzy od 1 do 4 typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[color:"green"][01] +208 [03:00] [3W] okan [02] +105 [01:00] [1z] adingh [03] +100 [02:01] [1w] gobel [04] +080 [01:00] [1w] bakubak [05] +080 [02:01] [1W] beholder [06] +034 [02:02] [1w] Bodek [07] +010 [02:02] [1L] macq [/color] [08] -020 [02:02] [1L] vonseb [09] -030 [01:01] [1L] Fan33 [10] -060 [02:02] [1L] Besiktas [11] -100 [00:01] [1L] Sławysz [11] -100 [00:01] [1L] gobel [11] -100 [00:01] [1L] cuba917 [11] -100 [00:01] [1L] Kylo_Masters [11] -100 [00:01] [1L] KsUBA [11] -100 [00:01] [1L] superges [17] -105 [01:02] [1L] chudy [18] -133 [01:02] [1w] yagb [19] -200 [00:02] [2L] embor [19] -200 [00:02] [2L] Lipiniorz [21] -220 [01:03] [2L] luka601 [22] -230 [01:03] [2L] Kemper [22] -230 [01:03] [3L] luk1988 [24] -300 [00:03] [3L] Maciek [b]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] TYLKO buki NETOWE....[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"]podaje prawidłowy przykład.... również dla nowych uczestników ....
Detroit-Dallas typ: 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] (60') lub (dogrywka+karne) [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <-- to jest bardzo ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> kurs: 1.80 buk: BAW
[/quote]
[/quote]
[b][color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [/color]
[b][color:"brown"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> dzień #22 [26.10 środa] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]
[color:"blue"][01] +745 [13:06] [1L] Tigeer [02] +739 [10:03] [1L] frend30 [03] +640 [07:03] [3w] el_fryzjer ===============================[/color] [color:"red"][04] +604 [14:08] [2L] hunter [05] +375 [07:09] [2L] tom1ak [06] +345 [07:04] [1w] Jankesi [07] +305 [11:09] [1w] sedo [08] +110 [03:04] [1L] Oleek [09] +085 [07:05] [1L] luksi [10] +070 [08:08] [2L] ukasz77 [10] +070 [04:03] [1L] g00niek ----------------------------------------- [12] +050 [03:05] [3L] Belisariusz [13] +035 [10:09] [1L] kazik [14] +024 [10:09] [2L] djLukee [15] +014 [11:11] [1L] Air7[/color] [16] -012 [09:08] [1L] Masiu [17] -025 [03:03] [3L] President1927 [18] -037 [11:10] [1L] mopsig [19] -055 [06:10] [1L] david121 [20] -072 [03:04] [2L] Pawcio1 [21] -077 [04:08] [4L] komombo [22] -086 [03:03] [2w] maverick [23] -099 [05:06] [5L] Rafek [24] -120 [06:07] [2L] michael89 [24] -120 [03:04] [1L] diverse [26] -124 [05:05] [1W] [T]-error [27] -128 [08:08] [2w] lukboj [28] -130 [03:04] [3L] smerfoo [29] -255 [02:04] [1w] young [30] -285 [02:05] [1w] Damian_bet [31] -286 [05:06] [1L] lupus [31] -286 [09:10] [1L] trulli [33] -335 [03:06] [1L] Buczy [34] -350 [06:13] [2L] kewin [35] -400 [01:05] [1w] marzano [36] -415 [03:07] [1L] ROB77 [37] -435 [02:06] [4L] Bzyku [38] -530 [03:10] [2L] INEZ [39] -558 [04:09] [5L] buubi [40] -600 [00:06] [6L] MarJa
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"blue"]na 22 typy oddane (prawidłowo) .. :tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> 2 trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> [/color]
RANKING [color:"brown"] "TYPOWAĆ CZY NIE"[/color]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> typerzy od 1 do 4 typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[color:"green"] [01] +325 [02:00] [1w] adingh [02] +108 [03:01] [1L] okan [03] +080 [01:00] [1w] bakubak [04] +080 [02:01] [1W] beholder [05] +034 [02:02] [1w] Bodek [06] +010 [02:02] [1L] macq [/color] [08] -000 [02:02] [1L] gobel [08] -020 [02:02] [1L] vonseb [09] -030 [01:01] [1L] Fan33 [10] -060 [02:02] [1L] Besiktas [11] -100 [00:01] [1L] Sławysz [11] -100 [00:01] [1L] gobel [11] -100 [00:01] [1L] cuba917 [11] -100 [00:01] [1L] Kylo_Masters [11] -100 [00:01] [1L] superges [16] -105 [01:02] [1L] chudy [17] -133 [01:02] [1w] yagb [18] -200 [00:02] [2L] Lipiniorz [18] -200 [00:02] [2L] KsUBA [20] -220 [01:03] [2L] luka601 [21] -230 [01:03] [2L] Kemper [21] -230 [01:03] [3L] luk1988 [23] -300 [00:03] [3L] embor [23] -300 [00:03] [3L] Maciek [b] [/quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] TYLKO buki NETOWE....[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> pisanie 60' lub dogrywka+karne....niedotyczy typów [color:"blue"] na remisy [/color]..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> dla jasnośi TYPY na "1x" lub "x2" musza miec oznaczenie 60 lub OT...myślałem ze to jest jasne....<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"]podaje prawidłowy przykład.... również dla nowych uczestników ....
Detroit-Dallas typ: 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] (60') lub (dogrywka+karne) [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <-- to jest bardzo ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> kurs: 1.80 buk: BAW
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> ZAZNACZAMY czy typ jest na 60 minut czy dogrywka+karne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]
[/quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> PS: prosze niepisać nie potrzebne temacie...a wszelkiego rodzaju pomyłyłki w podsumowaniu rankingowym PROSZE zgłaszać na PRIV [wiadomość prywatna) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> KAŻDY może się przyłączyć .... należy tylko poprawnie podać typ ...[patrz przykład] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,904 |
New York Rangers - New York Islanders over 6(60') 1,77 betandwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294 |
Mecz: Detroit - Chicago Typ: Detroit Kurs: 1.60 Buk: Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761 |
Colorado - Vancouver typ:2 @1.935 z dogrywką i karnymi , Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
01:35 Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks (60 min. only) TYP: Detroit Red Wings KURS: 1.60 BUK: expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227 |
Philadelphia - Florida typ 1(60) kurs 1,6 buk-expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4 |
Canadiens - Senators typ 2(60) 1.85 betandwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803 |
Pittsburgh - Atlanta typ 1X (60') kurs 1,45 buk Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Toronto Maple Leafs u Boston Bruins typ Toronto (60) kurs 2,45 buk B&W
|
|
|
Link skopiowany do schowka