Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
#430725 26/10/2005 21:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b][color:"red"] dziś nieudało mi się znaleść czasu na podsumowanko... wszystko bedzie jutro do godz. 12:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


[color:"blue"]New Jersey -1.5 [60minut]
[color:"green"]3.4 Pinnacle

Bonus: Unibet
#430726 26/10/2005 21:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
New Jersey Devils-Tampa Bay Lightning
typ 1(including overtime and shoot-outs)
kurs 1,87
buk-BAW

#430727 26/10/2005 22:29
Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
CArolina - Boston
typ 2 ( 60 )
kurs 2,55
bet and win

#430728 26/10/2005 22:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
Columbus - Nashville
typ 2
kurs 1,90
Expekt

#430729 26/10/2005 22:50
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
Quote
Columbus - Nashville
typ 2
kurs 1,90
Expekt

sorki 60' oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#430730 27/10/2005 00:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
Mighty Ducks of Anaheim - Calgary Flames
Całkowita liczba strzelonych bramek (tylko czas normalny).
Over 5.5
1.75
unibet

#430731 27/10/2005 08:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [b] TYPY na czawrtek

#430732 27/10/2005 08:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
2005-10-28 03:05
Vancouver Canucks - Colorado Avalanche (60') (2) 2,50 BAW

#430733 27/10/2005 09:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 35
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 35
Witam. Troszkę się tu pozmieniało od ostatniej mojej wizyty. No cóż może to i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na dziś mam takie propozycje:

1. Philadelphia vs Florida (1) - Flyers notorycznie młócą Panterki

2. Ottawa vs Montreal (1) - Ottawa zawsze niźle radziła sobie z Kanadyjczykami, 11.10.2005 wygrali u nich 4:2 więc u siebie tym bardziej będą groźni. Meczu nie odpuszczą bo to początek ich ciężkiego weekendu 3 mecze (łącznie z dzisiejszym) do niedzieli z czego w niedzielę ciężka konfrontacja z Philadelphią gdzie sądzę że senatorzy polegną.

#430734 27/10/2005 09:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
VAN Canucks - COL Avalanche total 6.5
Typ:Under
Kurs:2.05
Buk:Gamebookers

#430735 27/10/2005 10:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
Witam. Troszkę się tu pozmieniało od ostatniej mojej wizyty. No cóż może to i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na dziś mam takie propozycje:

1. Philadelphia vs Florida (1) - Flyers notorycznie młócą Panterki

2. Ottawa vs Montreal (1) - Ottawa zawsze niźle radziła sobie z Kanadyjczykami, 11.10.2005 wygrali u nich 4:2 więc u siebie tym bardziej będą groźni. Meczu nie odpuszczą bo to początek ich ciężkiego weekendu 3 mecze (łącznie z dzisiejszym) do niedzieli z czego w niedzielę ciężka konfrontacja z Philadelphią gdzie sądzę że senatorzy polegną.
[color:"red"]
Martinez : oj pozmieniało i to sporo....
po 1 to nie teamt do takich wniosków... tutaj podajemy swój typ dnia w NHL ... bez podawania jakichkolwiek przemyśleń... przeglądnij kilka stron i zobacz na jakich to jest zasadach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> PS: PROSZE NIEZAŚMIECAĆ TEMATU ...

#430736 27/10/2005 11:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b][color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [/color]


[b][color:"brown"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> dzień #21 [25.10 wtorek] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]

[color:"blue"][01] +845 [13:05] [2w] Tigeer
[02] +839 [10:02] [2w] frend30
[03] +704 [14:07] [1L] hunter
===============================[/color]
[color:"red"][04] +555 [06:03] [2w] el_fryzjer
[05] +475 [07:08] [1L] tom1ak
[06] +345 [07:04] [1w] Jankesi
[07] +305 [11:09] [1w] sedo
[08] +185 [07:04] [2w] luksi
[09] +170 [08:07] [1L] ukasz77
[10] +135 [10:08] [1w] kazik
-----------------------------------------
[11] +124 [10:08] [1L] djLukee
[12] +114 [11:10] [2w] Air7
[13] +110 [03:04] [1L] Oleek
[14] +088 [09:07] [2w] Masiu
[15] +070 [04:03] [1L] g00niek
[16] +063 [11:09] [2w] mopsig
[17] +050 [03:05] [3L] Belisariusz
[18] +045 [06:09] [3w] david121
[/color]
[19] -020 [03:03] [2w] diverse
[20] -025 [03:03] [3L] President1927
[21] -072 [03:04] [2L] Pawcio1
[22] -077 [04:08] [4L] komombo
[23] -086 [03:03] [2w] maverick
[24] -099 [05:06] [5L] Rafek
[25] -120 [06:07] [2L] michael89
[26] -124 [05:05] [1W] [T]-error
[27] -128 [08:08] [2w] lukboj
[28] -130 [03:04] [3L] smerfoo
[29] -186 [09:09] [2w] trulli
[30] -250 [06:12] [1L] kewin
[31] -255 [02:04] [1w] young
[32] -285 [02:05] [1w] Damian_bet
[33] -286 [05:06] [1L] lupus
[34] -315 [03:06] [1w] ROB77
[35] -335 [03:06] [1L] Buczy
[36] -400 [01:05] [1w] marzano
[37] -435 [02:06] [4L] Bzyku
[38] -530 [03:10] [2L] INEZ
[39] -558 [04:09] [5L] buubi
[40] -600 [00:06] [6L] MarJa




RANKING
[color:"brown"]
"TYPOWAĆ CZY NIE"[/color]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> typerzy od 1 do 4 typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />


[color:"green"][01] +208 [03:00] [3W] okan
[02] +105 [01:00] [1z] adingh
[03] +100 [02:01] [1w] gobel
[04] +080 [01:00] [1w] bakubak
[05] +080 [02:01] [1W] beholder
[06] +034 [02:02] [1w] Bodek
[07] +010 [02:02] [1L] macq
[/color]
[08] -020 [02:02] [1L] vonseb
[09] -030 [01:01] [1L] Fan33
[10] -060 [02:02] [1L] Besiktas
[11] -100 [00:01] [1L] Sławysz
[11] -100 [00:01] [1L] gobel
[11] -100 [00:01] [1L] cuba917
[11] -100 [00:01] [1L] Kylo_Masters
[11] -100 [00:01] [1L] KsUBA
[11] -100 [00:01] [1L] superges
[17] -105 [01:02] [1L] chudy
[18] -133 [01:02] [1w] yagb
[19] -200 [00:02] [2L] embor
[19] -200 [00:02] [2L] Lipiniorz
[21] -220 [01:03] [2L] luka601
[22] -230 [01:03] [2L] Kemper
[22] -230 [01:03] [3L] luk1988
[24] -300 [00:03] [3L] Maciek
[b]



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] TYLKO buki NETOWE....[/color]



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"]podaje prawidłowy przykład.... również dla nowych uczestników ....

Detroit-Dallas
typ: 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] (60') lub (dogrywka+karne) [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <-- to jest bardzo ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
kurs: 1.80
buk: BAW


[/quote]


[/quote]


[b][color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [/color]


[b][color:"brown"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> dzień #22 [26.10 środa] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]

[color:"blue"][01] +745 [13:06] [1L] Tigeer
[02] +739 [10:03] [1L] frend30
[03] +640 [07:03] [3w] el_fryzjer
===============================[/color]
[color:"red"][04] +604 [14:08] [2L] hunter
[05] +375 [07:09] [2L] tom1ak
[06] +345 [07:04] [1w] Jankesi
[07] +305 [11:09] [1w] sedo
[08] +110 [03:04] [1L] Oleek
[09] +085 [07:05] [1L] luksi
[10] +070 [08:08] [2L] ukasz77
[10] +070 [04:03] [1L] g00niek
-----------------------------------------
[12] +050 [03:05] [3L] Belisariusz
[13] +035 [10:09] [1L] kazik
[14] +024 [10:09] [2L] djLukee
[15] +014 [11:11] [1L] Air7[/color]
[16] -012 [09:08] [1L] Masiu
[17] -025 [03:03] [3L] President1927
[18] -037 [11:10] [1L] mopsig
[19] -055 [06:10] [1L] david121
[20] -072 [03:04] [2L] Pawcio1
[21] -077 [04:08] [4L] komombo
[22] -086 [03:03] [2w] maverick
[23] -099 [05:06] [5L] Rafek
[24] -120 [06:07] [2L] michael89
[24] -120 [03:04] [1L] diverse
[26] -124 [05:05] [1W] [T]-error
[27] -128 [08:08] [2w] lukboj
[28] -130 [03:04] [3L] smerfoo
[29] -255 [02:04] [1w] young
[30] -285 [02:05] [1w] Damian_bet
[31] -286 [05:06] [1L] lupus
[31] -286 [09:10] [1L] trulli
[33] -335 [03:06] [1L] Buczy
[34] -350 [06:13] [2L] kewin
[35] -400 [01:05] [1w] marzano
[36] -415 [03:07] [1L] ROB77
[37] -435 [02:06] [4L] Bzyku
[38] -530 [03:10] [2L] INEZ
[39] -558 [04:09] [5L] buubi
[40] -600 [00:06] [6L] MarJa


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"blue"]na 22 typy oddane (prawidłowo) .. :tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> 2 trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> [/color]



RANKING
[color:"brown"]
"TYPOWAĆ CZY NIE"[/color]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> typerzy od 1 do 4 typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />


[color:"green"]
[01] +325 [02:00] [1w] adingh
[02] +108 [03:01] [1L] okan
[03] +080 [01:00] [1w] bakubak
[04] +080 [02:01] [1W] beholder
[05] +034 [02:02] [1w] Bodek
[06] +010 [02:02] [1L] macq
[/color]
[08] -000 [02:02] [1L] gobel
[08] -020 [02:02] [1L] vonseb
[09] -030 [01:01] [1L] Fan33
[10] -060 [02:02] [1L] Besiktas
[11] -100 [00:01] [1L] Sławysz
[11] -100 [00:01] [1L] gobel
[11] -100 [00:01] [1L] cuba917
[11] -100 [00:01] [1L] Kylo_Masters
[11] -100 [00:01] [1L] superges
[16] -105 [01:02] [1L] chudy
[17] -133 [01:02] [1w] yagb
[18] -200 [00:02] [2L] Lipiniorz
[18] -200 [00:02] [2L] KsUBA
[20] -220 [01:03] [2L] luka601
[21] -230 [01:03] [2L] Kemper
[21] -230 [01:03] [3L] luk1988
[23] -300 [00:03] [3L] embor
[23] -300 [00:03] [3L] Maciek
[b]
[/quote]




<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] TYLKO buki NETOWE....[/color]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> pisanie 60' lub dogrywka+karne....niedotyczy typów [color:"blue"] na remisy [/color]..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
dla jasnośi TYPY na "1x" lub "x2" musza miec oznaczenie 60 lub OT...myślałem ze to jest jasne....<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"]podaje prawidłowy przykład.... również dla nowych uczestników ....

Detroit-Dallas
typ: 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"] (60') lub (dogrywka+karne) [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <-- to jest bardzo ważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
kurs: 1.80
buk: BAW


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> ZAZNACZAMY czy typ jest na 60 minut czy dogrywka+karne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[/color]

[/quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> PS: prosze niepisać nie potrzebne temacie...a wszelkiego rodzaju pomyłyłki w podsumowaniu rankingowym PROSZE zgłaszać na PRIV [wiadomość prywatna) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

[color:"red"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> KAŻDY może się przyłączyć .... należy tylko poprawnie podać typ ...[patrz przykład] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

#430737 27/10/2005 13:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,904
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,904
New York Rangers - New York Islanders
over 6(60')
1,77
betandwin

#430738 27/10/2005 15:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Mecz: Detroit - Chicago
Typ: Detroit
Kurs: 1.60
Buk: Expekt

#430739 27/10/2005 16:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761
Colorado - Vancouver typ:2 @1.935 z dogrywką i karnymi , Pinnacle

#430740 27/10/2005 17:05
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
01:35
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks (60 min. only)
TYP: Detroit Red Wings
KURS: 1.60
BUK: expekt

#430741 27/10/2005 18:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
Philadelphia - Florida
typ 1(60)
kurs 1,6
buk-expekt

#430742 27/10/2005 18:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
Canadiens - Senators
typ 2(60) 1.85
betandwin

#430743 27/10/2005 19:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Pittsburgh - Atlanta
typ 1X (60')
kurs 1,45
buk Expekt

#430744 27/10/2005 19:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Toronto Maple Leafs u Boston Bruins
typ Toronto (60)
kurs 2,45
buk B&W

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1