Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by zibi04
Pogod widać w Pokljuke dopisuje,świeci słoneczko ok -10*C,wiaterek 6KM/H
Sikora-Furcade S. 1 1,70 8/10
Bo-Sumann 1 1,60 6/10

oczywiscie moze wejsc ale ja nie h=gram w indywidualnych przeciwko takim zawodnikom jak: Sumann , Bergman, Slesingr, Greiss, Mesotitch, Burke czy nawet Hurajt

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
10km Sprint

dubel Betsafe:

Tarjei Boe - Michal Slesingr... Tarjei Boe @ 1,45
Emil Hegle Svendsen - Bjørn Ferry... Emil Hegle Svendsen @ 1,35

AKO: 1,96 4/10

Tym razem dubel o niskich kursach z Betsafe. Oba typy powinny bez wiekszych problemow wejsc. Oczekuje, ze zarowno Svendsen jak i Boe zrobia max. 2/3 bledy, a i tak wygraja swoje pary. Nie ma co powielac co post isch zdolnosci biegowych. EHS to top3, Boe - powiedzialbym - top10.
Ferry laugh co za sezon... rozczarowanie za rozczrowanie. Zarowno w biegu, a juz strzelnica to WOOW. Osobiscie w Pokjuce pogralbym przzeciwko Szwedowi, ciekawe co pokaze po przerwie swiateczno-noworocznej.
Slesingr... rowniez podobne rozczarowanie. Jak nie ustrzeli 10/10 to nie ma co marzyc o top20. A w tym sezonie strzelanie nie nalezy do jego zalet.

Ostersund
Boe 5ty (1 karna), Slesing 29ty (2 karne)
Svendsen 1szy (1 karna), Ferry 57ty (4 karne) - tutaj trzeba wziazc pod uwage zatrucie Szweda

Hochfilzen
Boe 1szy (0 karnych), Slesingr 46ty (3 karne)
Svendsen 4ty (2 karne), Ferry 11ty (1 karna)


Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Patrzac na sam bieg Ferry'ego w individualu to byl bardzo szybki.. zajal 3 miejsce w tym zestawieniu.. [1. Berger, 2. Svendsen +3s, 3. Ferry +4.9s, 4. Boe +7s]
Strzela tragicznie.. ale jakos mam przeczucie ze w sprincie spisze sie duzo lepiej..

Boe w kazdym starcie Top 5 w biegu : )

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Rivaldinho
Patrzac na sam bieg Ferry'ego w individualu to byl bardzo szybki...
Zgadza sie, ale Ferry vs. EHS, OEB, Boe, M.Fourcade to zaden dog. Mysle ze Norwedzy, a w szczegolnosci Olek beda wysoko i na pewno nie gram przeciwko nim, nawet kursow >2,5-3,0

U kobiet raczej na Neuner i Makarainen. Na pewno nie przeciwko. Fajnym dogie jest Miriam, ale jej strzelanie smirk

wiecej nie powiem... konkurs boks tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
najpierw to trzeba sie dowiedziec czy znow wiatr bedzie krecil na strzelnicy chyba, ze samobojcami jestescie to typujcie niskie kursy.
Jak ma znow krecic to dobra opcja bedzie granie underdogow - ja osobiscie czekam za konkretnymi informacjami o pogodzie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Neuner - Henkel... NEUNER @ 1,5 bwin 10/10
Henkel TOP 6? NIEEEEEEE @ 1,4 betsafe 10/10

dla mnie peffki... wg mnie Madzia jutro wygrywa, a na pewno bedzie wysoko. Henkel bez polotu i powinna sprezyc sie na Oberhof, Rupo. Za duzo ma pudel jak na nia, a wiadomo, ze w biegu rzadzi 'krolewna Madzia'

Andrea nie bedzie w TOP 6 ? Bo, Neuner, Maka, Ekholm, Domracheva, moze cosik Zidek, Sleptsova pokaza. Ogolnie jestem na NIEEEgranie na Henkel. Bedzie poza 10.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Ojro
Ferry laugh co za sezon... rozczarowanie za rozczrowanie. Zarowno w biegu, a juz strzelnica to WOOW. Osobiscie w Pokjuce pogralbym przzeciwko Szwedowi, ciekawe co pokaze po przerwie swiateczno-noworocznej.

Zebys sie jeszcze nie zdziwil grin
nie uwazam ze Ferry jest w jakiejs beznadziejnej formie, wielu zawodnikow ma rozne etapy przygotowywania sie do sezonu
a poza tym Ferry to jeden z moich ulubionych zawodnikow wiec uwazaj boks tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Dzis bardzo dobry dzien bo udalo sie trafic 4/4 i to w sytuacji kiedy kmpletnie sie tego nie spodziewalem ale tak to juz jest smirk

Brawo Ferry piwo hura
Mam niesamowita satysfakcje ze chlopak dzis wygral zawody piwo
Jakby nie patrzec czuje sie niejako jako ojciec Ferrego laugh

Riva pewnie pamieta o co chodzi a dla mniej wtajemniczonych jakis czas temu , oj juz nie pamietam kiedy to bylo ... chyba watek biatlonowy dopier oco tutaj powstawal mocno lobowalem zwyciestwo Ferrego w jakis zawodach gdzie jeszcze nie bylo o nim w zasadzie nic slychac i o dziwo sie udalo bo Ferry wtedy wygral te zawody po kusie cos okolo 10 juz nie pamietam smile

Poza tym cieszy dobra forma Tomka, ktory biegowo jeszcze sobie nie radzi ale wiem ze przyjdzie i na to czas bo Tomek juz nie jest nastolatkiem zeby caly puchar byc w top formie !!
Ciesze sie takze z dobrej formy Cyl ktora wyraznie wyrasta na czolowa gwiazde naszego kobiecego biatlonu choc nie moge caly czas odzalowac tych 3 pudel na ostatnim strzelaniu w indywidualnym ... szkoda

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Sztafeta MIX

Czechy - Polska... Czzechy @ 1,67 tipsport 10/10

Czechy (VEJNAROVA Zdenka, TOMESOVA Barbora, SOUKUP Jaroslav, SLESINGR Michal) powinni lekko i przyjemnie pokonac nasza sztafete w skladzie Cyl, Gwizdon, Szczurek, Plywaczyk.
Mielibysmy jakies szanse gdyby Czesi pudlowali, ale tutaj rowniez sa dobierania 3 naboi, wiec dla mnie nie ma innej opcji. Bieg Naszych, tffuuu czlapanie naszych pozwoli Czechom na spokojne pudlowanie. Soukup i Slesingr byli wystawiani na rowni z Sikora, a teraz maja przegrac z Plywaczykiami i Szczurkami? NIE SADZE.
Poza tym, naszych poludniowych sasiadow widze jako ta ekipe, ktora moze sprawic niespodzianke. WIN @ 50,0 UB

Slownia, Ukraina, Czesi, Bialorus - ekipy ktore spokojnie moga byc w top5.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Ukraina, Słowenia tak, ale Czesi i Białoruś???
Niemcy, Rosja, Szwecja, Francja, wszyscy w mocnych składach...
nie widzę miejsca w top5 dla Białorusi bez Domrachevej, a z Pisarevą i Chepelinem oraz Czech,
którzy wyglądają na równych ale jednak trochę zbyt wolnych, raczej miejsca 7-10 uważam.

jak najbardziej popieram typ na naszych południowych sąsiadów w parze z nami, w drugiej części zdecydowanie mocniejsi powinni być,
nie widać by ktoś mógł na strzelnicy u nich zawalić, a biegowo są lepsi.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Wedlug mnie dzisiejsza sztefate bierze ekipa Szwecji lub Francji, moze Ukraina wreszcie cos namiesza bo maja potencjal (choc liczylem na mocniejszy sklad)
Nie wierze w ekipe rosji, licze ze beda poza top 3 : )

Z wyzszych kursow pogralem:
Rosja TOP 3? nie 3.50 fonbet
Francja - Rosja (1) 2.60 GB (2.40 bwin, bet24, unibet, fonbet)

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
na dziś proponuje;
Mixed Relay 2x6km + 2x7,5km (Pokljuka/SLO)
Head-To-Head Niemcy/Ukraina
Typ: Ukraina 2.30

4-1 PIDHRUSHNA Olena
4-2 SEMERENKO Vita
4-3 SEMENOV Serhiy
4-4 SEDNEV Serguei

2-1 BACHMANN Tina
2-2 GÖSSNER Miriam
2-3 WOLF Alexander
2-4 BIRNBACHER Andreas

ukraina bardzo solidny skład, świetni strzelcy bez wyjatku a i w biegu nie odstają, sklad niemiec to mieszanka wybuchowa i nie zdziwie sie jak 2 karne rundy zaliczą, lekka przewaga biegowa po stronie niemiec, ale na strzelnicy beda sie szkopy męczyć potwornie wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
tak tylko, ze Niemcy nawet w slabszym skladzie potrafia wygrywac

wystarcczy spojrzec na dokonania Ukrainy i Niemiec w zeszym sezonie w Kanty Mansiysku i Kontiolahti

Francja pograna i Czechy rowniez wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Lindstrom w sztafecie szwedzkiej zamiast Ferrego :/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja juz wczoraj pogralem win niemcow

pamietajmy ze mozna doberac naboje

a wiec po kolei

bachmann i miriam pokazaly wczoraj jak sie biega szybko
mysle ze we 2 wyprowadza facetow na prowadzenie a oni to dociagna
2 razy mixed w tamtym roku
1 WIn raz 2 miejsce

co do szwedek ekholm biega wolno i zidek tez nie najszybciej
obie rosjanki dosyc czlapia
francuzow nie stac na wygrana
i tak naprawde koncza mi sie inne mozliwosci
bo wiadomo u norwegow babki zawala od razu

wczoraj @5 dzisiaj @6 dolozylem

wiem ze sytans tylko 6km u babek i 7,5 le mys;le ze przygotownie biegowe wyjdzie i zadecyduje

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
no i dodatkowo jak napisal Valverde
pokazne oslabiebie szwedow

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by kardynal20
ja juz wczoraj pogralem win niemcow

pamietajmy ze mozna doberac naboje

a wiec po kolei

bachmann i miriam pokazaly wczoraj jak sie biega szybko
mysle ze we 2 wyprowadza facetow na prowadzenie a oni to dociagna
2 razy mixed w tamtym roku
1 WIn raz 2 miejsce

co do szwedek ekholm biega wolno i zidek tez nie najszybciej
obie rosjanki dosyc czlapia
francuzow nie stac na wygrana
i tak naprawde koncza mi sie inne mozliwosci
bo wiadomo u norwegow babki zawala od razu

wczoraj @5 dzisiaj @6 dolozylem

wiem ze sytans tylko 6km u babek i 7,5 le mys;le ze przygotownie biegowe wyjdzie i zadecyduje
a w jakich składach w zeszłym roku niemce biegały ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
włochy - norwegia 1 @1.5 wyglada na fajną lokatę wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
w jednym np bieg pfeeifer i schemp

chcialem tylko pokazac ze niemcy zawsze traktuja to powaznie i mimo ze czasem biega zmieniony sklad jakby nadaja sie do tej konkurencji

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Kardynal ma sporo racji.. ja sam postanowilem nie ruszac zakladow z ekipa niemiec bo sa dzis dla mnie wielka niewiadoma.
Jakby nie patrzec Bachmann i Grossner wsrod pan maja zdecydowana przewaga w biegu.
Jezeli nie zawala strzelnicy to po 2 zmianach Niemcy powinni prowadzic.

Mozna gdzies w necie pograc zaklad kto bedzie prowadzil po 2 zmianach? bo tego nie widze poki co



Lider po 1. etapie ? NIEMCY @ 7.00 bet365 lekko pograne wink

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, Lukasz111, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1