Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Wolfsburg - Schalke (il.g) 1

schalke po meczacej podrozy wraca z tureckiej ziemi. mysle ze beda czmeczeni i bardziej niz na offensywie skupia sie na obronie i grze z kontry co nie wychodzi im na stadionie wilków. 8 ostatnich pojedynków na wolfsburgu to tylko 4 strzelone bramki przez graczy schalke. wolfsburg w ostatnich meczach tez nie prezentuje sie korzystnie w ataku wiec dla mnie under wielce prawdopodobny. Mysle rowniez o zagraniu x w tym meczu byc moze 0-0 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Nuernberg - Bielefeld (il.g) 1

arminia wystzelała sie w ostatnim meczu i to dzięki bramkom DC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . dzisiaj obrońcy raczej skupią sie na pilnowaniu tyłow więc nie zagroża bramce rywali. norymberga tez krezusem ofensywy nie jest wiec z dwojga złego pada na under

Bayern - Duisburg (il.g) 1

powiem krótko. batern po lidze mistrzów myśle ze najmniejszym nakładem sił bedą sie starali odprawić beniaminka. 1-0 2-0 bardzo realne. no i w końcu odblokuje sie maakay

Frankfurt - Koeln (il.g) 1

coś do underów mnie ciagnie dzisiaj na niemieckiej ziemi. spotkanie ligowych rzemieslników o 3 punkty. duzo walki z underem na czele i tyle. mozliwy X w tym meczu

poza tym puszcze single na remisy w budeslidze cos mi tak przeczucie podpowiada

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Quote
Hannover nie wygral u siebie z werderem od 33 lat!
wiec po wygranej 1-4 w fc koln hannover bedzie probowal przerwac ta katastrofalna passe! werder jak wiadomo po remisie w lidze mistrzow stracil szanse na awans do 1/8 fianlu.
Quote
Czy Werder stracił szanse na Awans? Tracą 3 pkt do Udinese (w perspektywie mecz na własnym boisku) i do Panaty, z którą też graja u siebie, lecz miedzy tym imeczami jest jeszcze wyjazd do Camp Nou, gdzie pewnie padnie troche bramek, z których większosc strzelą Katalończycy
Polnocne derby od lat byly jednostronne,dzis bedzie napewno podobnie.Zwyciestwo nad katastrofalnym Köln,ktore gra na czele z Podolskim przeciwko trenerowi bylo zasluga slabego zespolu Köln a nie dobrej gry H96.Werder po remisie w Udinese o wlasnych silach moze awansowac do 1/8 finalu,a czy Katalonczycy beda mieli tyle szczescia co w Bremen to sie jeszcze okaze.Powracajac jednak do dzisiejszego spotkania, w druzynie gospodarzy nie zagra doswiadczony obronca Tarnat,bardzo prawdopodobne,ze dzis zagra znowu po kontuzji Cherundolo i Hashemian.W druzynie z Bremen pod znakiem zapytania jest wystep bardzo dobrze grajacego ostatnio Andreasena,Jo Micoud po lekkiej kontuzji i opuszczeniu treningu w czwartek bedzie w 1 skladzie.W ataku znowu zagraja najgrozniejsi napastnicy Bundesligi K&K (18 bramek).
Dla Hannoveru zdobycie 1 punktu bedzie jak wygrana,dla Werder 1 punkt bedzie duzym rozczarowaniem.

Typ 2 6/10
over 7/10

Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
a dlaczego kazdy mowi pewniak werder ponad 2 placa to walic jak wlizie kto da mecz pewny za 2 ponad ja tu widze overa pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Niespodzianka w Hannoverze,Klose,Baumann i Andreasen na lawce,za nich Valdez,Fahrenhorst i Vranjes,ten sklad wyglada mi bardziej na under niz over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
oj i bida:/ Werder padł, ale bayern trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
Kto sie choc troche zna na pilce to wie, ze Werder ma w nogach ciezki mecz z Udinese, a Hannover ostatnio jest na fali, bo wygral w FC Koln na wyjezdzie 4:1. Tu dzisiaj tez powinien wygrać, ale sedzia nie uznal prawidlowego gola strzelonego przez Dabrowskiego (tak tak - tego co chce do kadry Polski wejsc) Dabrowski wyskoczyl wyzej niz bramkarz Reinke i skierowal pilke do bramki, ale sedzia odgwizdal faul na bramkarzu...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
info & kontuzje


GER 1.Bundesliga, Injuries, October 23 - 22.10.2005

Dortmund

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
9 KOLLER Jan SC *** several months due to a knee injury
23 DEGEN Phillip DR **
16 VAN DER GUN Cedric FRL * until March 2006
20 MEIER Bernd GK -
28 TYRALA Sebastian FRLC -

BACK from injury/suspension:
- None

Hamburger SV

Suspensions:
23 VAN DER VAART Rafael AMC ***
20 DEMEL Guy DRC *

New injuries:
32 TAKAHARA Naohiro FRLC *

Old injuries:
4 REINHARDT Bastian DC *
28 BENJAMIN Collin DMRC *

BACK from injury/suspension:
- None


Leverkusen

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
29 CALLSEN-BRACKER Jan-Ingwer DC *

BACK from injury/suspension:
- None

Other:
5 NOWOTNY Jens DC - Banned from first team due to a court fight with club about salaries

Stuttgart

Suspensions:
10 TOMASSON Jon Dahl FC ***

New injuries:
9 STRELLER Marco SC *

Old injuries:
7 MEISSNER Silvio DMRC **
8 BIERHOFKA Daniel MRLC * Long-term
24 SCHUON Marcel DC -

BACK from injury/suspension:
- None

Explanation of stars (*) after the player names.
There are four different categories and they describe the importance of the player. Higher the importance, bigger the effect on estimations.
*** = Irreplaceable Key Player, high importance
** = A starting XI player or an often used rotation player, medium importance
* = rotation player, small importance
- = an youngster or a very rarely used player, no importance



http://www.totalctrl.info/updates.php

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
TAK JAK PISAŁEM MECZ HSV BORUSSIA PADŁ REMIS

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1