Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 28 1 2 9 10 11 12 13 27 28
ELDORADO #4377811 18/01/2011 07:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by ELDORADO

bajarz plecie dalej.

Romek bajarz ?, jasne znawco grin

Andersen jedzie po cracovi, a uzywanie sprzetu przez wisle juz mu nie przeszkadza. Broni zgody- rozumiem, ale taka 'obiektywna publicystyke' lykna co najwyzej ludzie ktorzy nie maja pojecia o tych kwestiach albo jego kumple od siarkowych trunkow. Zreszta wystarczy poczytac jego inne wypociny, chocby te na temat Legii, zeby zorientowac sie, ze Zielinski stracil na starosc kontakt z rzeczywistoscia.

Nie mowie, ze Cracovia jest cacy a Wisla be. Jedni sa warci drugich i jak dla mnie jezeli tego chca to moga sie powyzynac. To ich wewnetrzny problem i jak oni nie beda chciec, to nikt za nich go nie rozwiaze. Niepokojace jest tylko to, ze przyklad spod Wawelu bierze coraz wiecej ekip.

Bonus: Unibet
mat2000 #4380020 18/01/2011 23:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Kraków: nowe tropy ws. zabójstwa kibica. Prawdopodobne porachunki karteliPolicja zatrzymała w nocy pięciu mężczyzn mogących mieć związek ze sprawą brutalnego morderstwa 30-letniego lidera szalikowców Cracovii. Popełniona wczoraj zbrodnia była perfekcyjnie zaplanowana – donosi RMF FM.
Do zatrzymania mężczyzn doszło wczorajszej nocy, teraz policja sprawdza informacje o powiązaniach ofiary i napastników z konkurującymi ze sobą gangami handlującymi narkotykami – dowiedziało się RMF FM.Do brutalnego zabójstwa doszło wczoraj na krakowskim osiedlu Kurdwanów, grupa 20 uzbrojonych w noże i maczety mężczyzn zamordowała Tomasza C. – lidera szalikowców Cracovii zadając mu ponad 60 ciosów nożami i maczetami.
Jak dowiedziało się RMF FM, zabójstwo było perfekcyjnie przygotowane, napastnicy byli zamaskowani, byli uzbrojeni w noże i maczety i pałki. Cześć z nich miała kamizelki kuloodporne. 30-latek miał zginąć."




ELDORADO #4380149 19/01/2011 00:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
@Eldorado

Wierzeysz w te gangi?

Polska to nie Meksyk.
Jak chcesz kogos kropnać można to zrobić w inny sposób, a nie gonic za nim z maczetami po ulicy...

lupus #4380177 19/01/2011 00:34
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Prostactwo planu wyraźnie wskazuje, że to raczej nie mafia za tym stoi.

Słyszał ktoś kiedyś żeby w Pruszkowie, Wołominie (i gdzie tam jeszcze prężnie mafie działały) wystawiali kilkadziesiąt ludzi i w środku miasta gonili z maczetami ofiarę laugh laugh

To typowe dla bandytów stadionowych. Kominiara na ryj, zebrać 20 chłopa i ruszamy przez osiedle.
Być może narkotyki i inne ciemne sprawy też były jednym z teł (trzeba być wyjątkowo naiwnym by uwierzyć, że stadionowa chuliganka nie ma z tym nic wspólnego), ale pewnie policja takimi komunikatami próbuje trochę ostudzić emocje.

Swoją drogą. Jak katują szefa kiboli, którzy słyną z tego, że są najbardziej bandycką tego typu grupą w Polsce, to mi... to specjalnie nie przeszkadza. Dla mnie równie dobrze mogli by dźgać tam handlarzy prochami, alfonsów, mafiosów, gwałcicieli i pedofili.
A najlepiej jakby wszyscy się wyrżnęli.

Bzyku #4380384 19/01/2011 01:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Bzyku a strone wczesniej pisales co innego tongue

Dziabor #4380416 19/01/2011 02:04
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Pisałem, że bandyci powinni odpowiadać za morderstwo. Bo to było morderstwo, a nie jakieś porachunki chuligańskie (czyli 24h na dołku i 500zł mandatu lub coś w tym stylu).

Gdzie tam widzisz co innego?

Bzyku #4380451 19/01/2011 02:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
cytujesz weszlo ze to mordercy i nie potrzebnie ich sie laczy ze srodowiskiem kibicowskim a nastepnie piszesz ze takie akcje to typowe dla bandytow stadionowych i ze trzeba by byc naiwnym by nie laczyc tego morderstwa ze stadionowa chuliganka

co nie znaczy ze sie nie czepiam, tak mi sie w oczy rzucilo bo sie nudze laugh

ale juz sie meczyk zaczyna boks

Dziabor #4380476 19/01/2011 02:17
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie, że niepotrzebnie się ich łączy ze środowiskiem kibicowskim.

Tylko, że cała ta "akcja" nie miała nic wspólnego z chuliganką (typu: idzie sobie ekipa po osiedlu i nagle zobaczyli wrogi szal).

Może rzeczywiście się niejasno wyraziłem.

Bzyku #4380527 19/01/2011 02:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Wg doniesień gazeta.pl udział brał w tym słynny "Misiek" wink


Craax jestem ciekaw jak się teraz rozwinie sytuacja, polać się może dużo krwi.

VENDETTA chyba będzie ?

rozlew krwi i spirala nienawiści w Krakowie nieuniknione.

trup będzie ścielił się gęsto

Legia #4380546 19/01/2011 02:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by McDziarz
trup będzie ścielił się gęsto

może w końcu oddam życie za klub, klub ponad wszystko itp. wcielą w życie.

ale wątpię, do tego trzeba mieć...

Llama #4383399 19/01/2011 22:17
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868


Wesolo bylo dzis w nocy w Montpellier. Jestesmy w finale Coupe de la Ligue !!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Wyszło szydło z worka.

Władze Krakowa: to nie porachunki pseudokibiców [krakow.gazeta.pl]

Quote
Poniedziałkowe zabójstwo mężczyzny na krakowskim osiedlu nie było wynikiem porachunków pseudokibiców, lecz gangsterów, pod płaszczykiem rozrachunków kibicowskich - powiedział w czwartek prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Środowiskom przestępczym bardzo często zależy, aby występować pod szalikiem klubu sportowego, ponieważ wszyscy będą się interesować nie ich działalnością przestępczą, lecz porachunkami kibicowskimi, których w tym wypadku nie ma - mówił podczas wspólnej konferencji prasowej z prezydentem dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Adam Młot. Z kolei młodszy aspirant Bogdan Syrek, zastępca komendanta krakowskiej policji zapewniał, że poniedziałkowe wydarzenie nie wpłynęło negatywnie na stan bezpieczeństwa w mieście. Żaden z obecnych na konferencji nie chciał ujawnić, skąd wiadomo, że poniedziałkowe zabójstwo nie dotyczyło porachunków pseudokibiców. Jedynie prezydent Majchrowski dał do zrozumienia, że wynika to z ustaleń operacyjnych policji.

Skiper #4386116 20/01/2011 23:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
moim zdaniem bzdura

Linc #4386126 20/01/2011 23:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Linc
moim zdaniem bzdura

Polska to jeszcze nie Kolumbia i kibice, kibice ? nie gonią swoich wrogów w kamizelkach kuloodpornych

ELDORADO #4386145 20/01/2011 23:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
hahaha porachunki gangsterskie...dobre sobie

takie sprawy gangsterzy załatwiliby nieco bardziej dyskretnie , niż miało to miejsce. 20 typa z maczetami w świetle dnia , gdzieś pod Biedronką zarzyna typa...

Legia #4386175 21/01/2011 00:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
czyli co? zabojcami Tomasza C. nie byli kibice Wisly tylko normalni przestepcy? czyli Tomasz C. jako kibic Cracovii (pseudokibic, czlonek bojowki?) nalezal rowniez do zorganizowanej grupy przestepczej? a konkurencja Go wykonczyla?
ja jako laik w temacie kibicowsko-chuligansko-przestepczej nie chce mi sie wierzyc w te slowa Majchrowskiego, ewidentnie robota chuliganow sympatyzujacych Wisle Krakow, przede wszystkim wskazuje na to sposob mordu i brak profesjonalizmu w dzialaniu

Linc #4386406 21/01/2011 01:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by Linc
brak profesjonalizmu w dzialaniu

przecież nie żyje więc jednak bylo profesjonalnie laugh

wybaczcie, ale całe te gadki kibicowkie to są na poziomie przedszkola, a i to raczej specjalnego...pochowac go na murawie bo oddał życie za klub laugh

KeeP #4386452 21/01/2011 01:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by KeeP
Originally Posted by Linc
brak profesjonalizmu w dzialaniu

przecież nie żyje więc jednak bylo profesjonalnie laugh

wybaczcie, ale całe te gadki kibicowkie to są na poziomie przedszkola, a i to raczej specjalnego...pochowac go na murawie bo oddał życie za klub laugh

na Wawel z nim laugh

Amkwish #4386464 21/01/2011 01:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
taa, nikogo nie zlapali, ale wiedza, ze w kamizelkach kuloodpornych latali laugh - cyrk na kolkach

HAGIi #4386480 21/01/2011 01:32
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Monitoring na osiedlu był.

Wszystko widzieli , wszystko wiedzą.

Strona 11 z 28 1 2 9 10 11 12 13 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, Sensei), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1