Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#431042 27/11/2005 12:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Dzieki Thomi !Ja polowy rzeczy nie rozumiem w tym konkursie wiec nie ma sie czym przejmowac , juz podalem doga zastepczego , trudno widac niektorzy musza trafiac po 2 dogi w tyg by zaliczono im jako jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Sprobuje zmierzyc sie z tym wyzwaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#431043 27/11/2005 12:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
THOM , to jak rozumiec zapis który cytowałem wczesniej??

10. Tennis betting

10.1 If tennis match was interrupted, the bets are valid till finish of the tournament, when this match will be finished, or one of players will be out of the event.

10.2 If rain delay or another reasons for interruption in matches, all bets consider valid, and settle after match finish.

10.3 If a tennis player abandons the match after it starts, the opponent is considered the winner. [color:"red"] All bets relating to sets and games are void (Including bets on exact score). [/color]

10.4 In case of wrong sets number given in odds line, the bets on games and handicap are consider void. Match winner bets are consider valid.

10.5 Wrong cover type, displayed in the betting line is not the reason to cancel bet.

Oto zapis regulaminu Fonbetu dotyczący obstawiania tenisa. Nas interesuje w tym przypadku punkt 10.3. Pierwsza część tego punktu to zapis , który mówi ze w przypadku poddania meczu przez zawodnika po jego rozpoczęciu zwyciezcą ogłaszany jest jego przeciwnik . I tu ok gdyby to był typ na normalne zwycięstwo , to oczywiscie zaliczamy typ Kubie. Natomiast druga część tego punktu mówi ze zakłady zawarte na sety i gemy , a także na dokładne wyniki są zwracane w przypadku kreczu . Dla mnie to oczywiste.

Pozostaje jeszcze kwestia wyniku na stronie Fonbetu. Poprostu Fonbet kazdy mecz który zakończył się kreczem w swoich wynikach koryguje do postaci opisanej przez Ciebie Thom. Np jak ktos skreczuje przy stanie 3-1 w I secie to Fonbet zapisze ten wynik 6-1 6-0 i wszystkie zakładyna normalne typy są ważne , ale juz zakłady na Handicapy i Set Betting zostaną zwrócone . To normalna sytuacja w kazdym buku.

#431044 27/11/2005 13:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
THOM faktycznie wszystkiemu winien jest Fonbet bo oni przy każdym kreczu w II secie zmieniają jego wynik na 6:0 i podają taki w wynikach (np. mecz Hidalgo-Alves skończył się wynikiem 6:1 1:0 ret. a w wynikach pisze 6:1 6:0). Z drugiej jednak strony regulamin mówi, że są zwroty przy typowaniu dokładnego wyniku. Trudno tu mieć pretensje i do THOMA i do Kuby,ale chyba nie ma buka, który by nie robił zwrotu przy exact scorach w takim wypadku. Natomiast sytuacja kiedy Kuba podał typ po czasie i nie miał zwrotu a w ostatnich dwóch tygodniach kilka osób mogło podać typ zastępczy to jednak jawne nieporozumienie.

#431045 27/11/2005 13:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Z Kubą rozmawiałem w nocy na GG i przedstawiłem mu swój punkt widzenia na kwestie konkursowe. Wszelkie sporne sprawy zgłaszać w tym temacie , a nie na Priv, bo pozniej są takie sytuacje jak ta, a takze poprzednia z tym typem po czasie. Ja nie jestem w stanie cały czas śledzic typów podawanych przez uczestników, tymbardziej rano kiedy jestem w pracy. W szerszym gronie łatwiej wszystko wyjasnic, a do regulaminu od nastepnej edycji ( jesli taka będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) wprowadzi sie odpowiednie poprawki i ulepszenia , aby nie było nieporozumien i podawania typów z innych buków itp itd.

#431046 27/11/2005 13:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
4-3

44-35 (+2)

ale ostatnio nie jestem pewny jak mam na imie wiec nie daje sobie reki uciac za swoj bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#431047 27/11/2005 15:12
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
6-1, tym razem bez UD

53-27 UD 4-6

pozd

#431048 27/11/2005 16:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Wiec jak rozumiem doga mam niezaliczonego ale tego ktorego podalem dzis na sile to oczywiscie zaliczony hehe z 2 meczy zajebiscie sie doga wybiera slow brak .

#431049 27/11/2005 16:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
3-3
56-23

#431050 27/11/2005 19:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
4-3 bleee

#431051 27/11/2005 19:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
11 tydzien 6-3 (+2)

po 11: 52-27

#431052 27/11/2005 21:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
5-4(+2)

#431053 27/11/2005 23:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
3-3 + typ na Murray'a z Rusedskim, ale nie miałem doszukać sie wyniku. Jeśli ktoś z was zna wynik niech pisze, w innym wypadku poczekam na ten result

Pzdr.

#431054 28/11/2005 00:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810


11.tydzien

4-3
w sumie
53:25 (+1)

#431055 28/11/2005 00:17
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
Quote
3-3 + typ na Murray'a z Rusedskim, ale nie miałem doszukać sie wyniku. Jeśli ktoś z was zna wynik niech pisze, w innym wypadku poczekam na ten result


Murray - Rusedski 2:1

Pozdrawiam

#431056 28/11/2005 05:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
tak jak obiecywałem Gregov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

7-2 (+2)

ogólnie:

57-27

UD

6-5

ale mogłem cos pomylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i tak się zastanawiam czy ja ci pomagam czy raczej przeszkadzam podajac bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#431057 28/11/2005 08:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
[3-4]

[53-26]

Wracając do "wczorajszego" - byłem przekonany, że skoro handicapy są honorowane i wypłacane przy kreczu to tak samo się dzieje z exact scorami tym bardziej, że inne buki sygnalizują w wynikach ret. itp - druga sprawa cytując Gogeta - "natomiast sytuacja kiedy Kuba podał typ po czasie i nie miał zwrotu a w ostatnich dwóch tygodniach kilka osób mogło podać typ zastępczy to jednak jawne nieporozumienie" -

Kuba przekroczył czas minimalnie i już widzę co by się działo jakbym napisał, że ma typ do poprawki - ale może faktycznie sprawiedliwie byłoby, żeby w ostatnim tygodniu podał dodatkowy typ skoro inni mieli taką szanse daną? - co o tym sądzicie? - Kuba napisał do mnie priva w tej sprawie i odpisałem mu również na priva nie poruszając tego tematu na forum ogólnym i ma do mnie żal o to, że tak został potraktowany - była to moja indywidualna decyzja i źle się z nią czuję, bo z Kubą się przyjaźnimy, ale sam chcę być fair wobec Was skoro innych do tego zobowiązuję - ale czy dobrze zrobiłem? sam już się w tym gubię - mam kilka problemów na głowie i odbija się to nie tylko na moich wynikach, ale ogólnie źle funkcjonuję - po prostu nie mam w tej chwili do tego "łba" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#431058 28/11/2005 08:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
no ja juz napisalem, ze moze miec do poprawki typ, bo jesli sie faktycznie spoznil i nie mogl podac innego typu a przeciez teraz Ci co sie spozniali to mieli do poprawki, wiec doakowy typ dla kuby, ale niech wszyscy sie wypowiedza, zeby potem nie bylo, a ostatni tydzien zapowiada sie jeszcze bardziej nerwowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#431059 28/11/2005 11:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
THOM po pierwsze to za bardzo sie tym wszystkim przejmujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Glowa do gory chlopie, nie masz sobie nic do zarzucenia..

Jesli chodzi o UD z Fonbetu to oni maja takie zasady jak napisal Greg - void czyli jest zwrot wiec tutaj dyskusji nie ma..

Co do dodatkowego typu dla kuby jestem oczywiscie na tak, skoro inni mieli szanse...

Pozdrawiam
Dominik

#431060 28/11/2005 11:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
ja równiez jestem za tym by Kuba podał dodatkowy typ, chciałbym by ostatni tydzień rywalizacji odbył sie w miłej atmosferze, a na przyszłośc trzeba bedzie usprawnic ten regulamin i moze zwiększyc liczbe kontrolujacych poczynania uczestników

#431061 28/11/2005 13:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dodatkowy typ dla Kuby -> oczywiście jestem za, tym bardziej że to była kwestia kilku minut (skoro Dominix mógł powtórzyć doga, którego podał 6 godzin po zakończeniu spotkania to Kuba tym bardziej ma do tego prawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )...

Na przyszłość jednak typ podany po czasie powinien być uznawany za nietrafiony.

Powiem jeszcze tylko,że ten ostatni tydzień z "przebogatą ofertą" będzie strasznie loteryjny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 2,560 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,177
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1