|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Szkoda tej szansy, chociaz i tak na ta chwile jestem na plusie  Ale pila od Toure klasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Napisze inaczej Hagii, myślisz że jesteś kimś w bukmacherce? jesteś tylko pionkiem, a mój nick i działalnośc tu na quasi to tzw prowokator, a Ciebie można wkręcić jak małe dziecko moge byc nikim dla Ciebie - malo mnie to interesuje Nie znasz mojego zycia prywatnego wiec nic na ten temat nie mozesz powiedziec, wazne, ze mi sie dobrze zyje i jako takie pojecie mam, a dlugo siedze w tej branzy i mam wlasne zdanie na niektore rzeczy i tyle w temacie, nie wiesz jak gram, co gram bo nie masz dostepu do tego wiec te Twoje posty mozesz sobie wsadzic w buty Amen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Skad takie zalozenie, ze wszyscy grajacy remis po 1.45 byli szaleni. Przeciez iles osob o tym wiedziało, cholera wie ile, ale nie chce mi sie wierzyc, ze nikt nie wiedział. wystarczy spojrzec jakie obroty hyly na betfair, ile osob gralo w innych bukach itp - dla niektorych to byla lokata ponad 50% i dobrze na tym wyszli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
Napisze inaczej Hagii, myślisz że jesteś kimś w bukmacherce? jesteś tylko pionkiem, a mój nick i działalnośc tu na quasi to tzw prowokator, a Ciebie można wkręcić jak małe dziecko moge byc nikim dla Ciebie - malo mnie to interesuje Nie znasz mojego zycia prywatnego wiec nic na ten temat nie mozesz powiedziec, wazne, ze mi sie dobrze zyje i jako takie pojecie mam, a dlugo siedze w tej branzy i mam wlasne zdanie na niektore rzeczy i tyle w temacie, nie wiesz jak gram, co gram bo nie masz dostepu do tego wiec te Twoje posty mozesz sobie wsadzic w buty Amen HAGIi daj spokoj, szkoda nerwow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Skad takie zalozenie, ze wszyscy grajacy remis po 1.45 byli szaleni. Przeciez iles osob o tym wiedziało, cholera wie ile, ale nie chce mi sie wierzyc, ze nikt nie wiedział. wystarczy spojrzec jakie obroty hyly na betfair, ile osob gralo w innych bukach itp - dla niektorych to byla lokata ponad 50% i dobrze na tym wyszli. Cholernie mnie to dziwi, ale sie zgadzamy  sam zreszta siedziałem na tym rynku, bo ciezko przy takich obrotach nie wykorzystac tego do tradingu, choc pozno zauwazyłem to "cudo".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Twoje zycie prywatne mnie nie interesuje, pisalem o bukmacherce. Wlasnie o to mi Hagii chodzi, ze myslisz ze tylko ty masz pojecie i dostep tam gdzie inni nie maja, zgrywasz jakiegos guru, myslac ze pozjadales wszystkie rozumy, a na forum jestem od 2001 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ten Kolarov to jest ale optymista :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Wiec jak nastepnym razem sie za pytam a co to a kto to albo chodz posmigamy na desce, to miej sie na bacznosci bo to wkrętka, ale w koncu nauczysz sie panowac nad emocjami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
Everton duzo szczescia dzisiaj ma ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nie mysle tak, wiele osob jest tutaj ktore maja pojecie o grze i chwala im za to - w kupie razniej, mamy wspolny interes. Jak jestes od 2001 to powinienes mnie kojarzyc z poprzednich lat - wtedy wiele pisalem i wiele sie nauczylem - czlowiek rozwija sie z dnia na dzien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
przypadkowo nieprzypadkowo ale karny powinien byc bo pilka szla do bramki Evertonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Everton duzo szczescia dzisiaj ma ;] setka, za setką od kilku minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
Corners: 10-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Strzały 23-4 dla City 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Powinien byc karniak, szanse tez byly, szkoda, bo pogralem lekko remis i win MCity 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Niepotrzebnie Jo brał ta piłkę, mogłby byc gol wtedy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
z 5 doliczy w Mwnchesterze nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ale mecz z gatunku 'veery entertaining'
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|