|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57 |
eh...zagralem davos a oni w pałe  oby się jeszcze obudzili...  co sądzisz craax ? jest nadzieja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak zobacza inne wyniki to im sie zachce grac, wygraja wygraja narazie rozleniwione gwiazdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57 |
dzięki za wspracie...muszę wygrać  btw, znacie jakis dobry livescore do szwajcarsii ? bo ten nationallleague.ch to srednio dobry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311 |
Ehh Kloten bramka do szatni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,353 |
zakład moneyline to przy remisie zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Padne chyba na twarz, zagrałem overa w meczu Davos, Banskiej i Salzburga, pewnie tylko w tych meczach z całej kolejki bedzie under, i to juz chyba trzeci raz z rzędu tak wybieram spotkania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Padne chyba na twarz, zagrałem overa w meczu Davos, Banskiej i Salzburga, pewnie tylko w tych meczach z całej kolejki bedzie under, i to juz chyba trzeci raz z rzędu tak wybieram spotkania  Ja jak grałem overy (kiedyś) - to miałem podobnie. To jest jak w ruletce - czarne, czerwone. Albo masz szczęście - albo nie. I dlatego nie gram takich betów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Padne chyba na twarz, zagrałem overa w meczu Davos, Banskiej i Salzburga, pewnie tylko w tych meczach z całej kolejki bedzie under, i to juz chyba trzeci raz z rzędu tak wybieram spotkania  Ja jak grałem overy (kiedyś) - to miałem podobnie. To jest jak w ruletce - czarne, czerwone. Albo masz szczęście - albo nie. I dlatego nie gram takich betów. Wszystko po marnych kursach :/ Nie tkne sie juz tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lausanne 2:0 Olten 3:0
Linz 6:0 ( dzięki craax )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
Padne chyba na twarz, zagrałem overa w meczu Davos, Banskiej i Salzburga, pewnie tylko w tych meczach z całej kolejki bedzie under, i to juz chyba trzeci raz z rzędu tak wybieram spotkania  a juz martwilem sie ze jestem jedyny mądrogłupek ktory wybral over Davos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
Davos 2:1 jazda po kolejne bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311 |
Kloten grać nie puszczać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka