|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
jeszcze dwie minuty doliczonego
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jose mówię Ci, że Ranocchia to tylko kwestia kilkunastu dni. Już 01.01.11 będzie oficjalne potwierdzenie  Craax- transfer Cassano do Milanu zaskoczył we Włoszech wszystkich. Każdy ich specjalista od Mercato twierdził, że wybierze Inter. Cóż Moratti powiedział, że tylko środkowy obrońca i widocznie zdania nie zmienił. Jose- co do gry Interu za Beńka, to dla mnie zawsze odnośnikiem najgorszej gry będzie ta za Pana Zaccheroniego. Benek wg mnie jeszcze go nie przebił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
a jak drugi z auttralijskiej gracie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ślusarski już po badaniach w Lechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mnie tez zaskoczyl, mi wloska liga jest praktycznie obojetna ( nie sympatyzuje bardzo z jakims klubem, ewentualnie OBA kluby rzymskie ) ale uwazam ze to duzo lepszy "teren" dla niego niz Inter, zobaczymy jak bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ślusarski już po badaniach w Lechu to jest dobre, na poczatku myslalem ze chodzi o Lech Rypin  z czym do ludzi... z czym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
uffffff chociaz troche sie zwrocilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kayseri chce dać za Grosickiego 700 tys E,
Jaga chce bańkę.
Pewnie się dogadają.
LEGIA na mistrza.
Wracamy na Swoje miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
kto sie orientuje gdzie moge znalezc ten kod swift do wyplacenia hajsu z bukmachera na konto bankowe??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Kayseri chce dać za Grosickiego 700 tys E,
Jaga chce bańkę.
Pewnie się dogadają.
LEGIA na mistrza.
Wracamy na Swoje miejsce. nie ma takiej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
w google  wpisz nazwę swojego banku i "kod swift"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
kto sie orientuje gdzie moge znalezc ten kod swift do wyplacenia hajsu z bukmachera na konto bankowe?? http://www.zarabiaj.net/kody_swift.php
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Na Betgun gruba pomyłka Chrobry Glogow-Mks Zaglebie Lubin 215,00 8,50 1,90 Piłka ręczna ja zagrałem jedynkę zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Kayseri chce dać za Grosickiego 700 tys E,
Jaga chce bańkę.
Pewnie się dogadają.
LEGIA na mistrza.
Wracamy na Swoje miejsce. Za ten milion euro można spokojnie kupić przyzwoitego zastępce. Tyle, że pewnie będzie to jakiś ziomek Łukaszenki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Kayseri chce dać za Grosickiego 700 tys E,
Jaga chce bańkę.
Pewnie się dogadają.
LEGIA na mistrza.
Wracamy na Swoje miejsce. Za ten milion euro można spokojnie kupić przyzwoitego zastępce. Tyle, że pewnie będzie to jakiś ziomek Łukaszenki... z kontuzją odniesioną na placu pazdziernikowym po nd wyborach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lille Lyon Bordeaux
Na razie się zastanawiam, co żaby zwałkują.
Bo wbrew pozorom, do makaronów im aż tak daleko nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Kayseri chce dać za Grosickiego 700 tys E,
Jaga chce bańkę.
Pewnie się dogadają.
LEGIA na mistrza.
Wracamy na Swoje miejsce. Za ten milion euro można spokojnie kupić przyzwoitego zastępce. Tyle, że pewnie będzie to jakiś ziomek Łukaszenki... z kontuzją odniesioną na placu pazdziernikowym po nd wyborach Opozycjoniści jedynej legalnej władzy są do wzięcia za pół darmo. Starczy zapłacić kaucję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kayseri chce dać za Grosickiego 700 tys E,
Jaga chce bańkę.
Pewnie się dogadają.
LEGIA na mistrza.
Wracamy na Swoje miejsce. wychodzi na to ze jestescie najlepsi we wszystkim i tylko sie Legia liczy, co chwile powrot na swoje miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Spoko - craax - spoko. Nie było moim zamiarem, denerwowanie nikogo. Ot tak, nieraz moja kibicowska dusza, "kontrowersyjny" post skleci. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale chyba przyznasz , że oprawa "Boga" - pierwsza klasa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|