|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
ale dzisiaj tematy o promocjach czasami mozna sie niezle wpierdolic dokładnie. same Mikołaje pracują u tych bukmacherów chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
akagi zdaje sobie sprawe, ze takich rzeczy sie nie pisze, ale akurat nie znam osoby grajacej w toto, zeby konkretnie i szybko sie z nia skontaktowac  Co do grania mala lyzeczka to tez sie zgodze, isc zagrac skromnie i tez sie liczy nawet pare groszy jak wpadnie. Mecz zdjeli ze strony chwile po moim poscie, wiec w punktach pewnie kilka minut wczesniej juz nie bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
Tym bardziej, ze mi privy nie dzialaja, za malo postow pewnie jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
na przyklad graja kiedys odwrocony handicap za 2000
zyd z bet 3 6 5 ukradl mi pieniadze, mimo tego, ze ludzie grajacy to samo za grosze dostali zwroty...
i co poradzisz? z chujami nie wygrasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
chyba lipa z angielskimi w weekend. śniegu trochę i dalej sypie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
chyba lipa z angielskimi w weekend. śniegu trochę i dalej sypie  przynajmniej mnie nic nie ominie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
nie no co to ma być. Adelaida co za gówno...najpierw beznadziejny błąd obrony i 2:3 potem jakiś murzin z 4 metrów nie trafia do pustej juz bramki a chwile potem karny i po meczu.
A taki fajny kupon Adelaida X2 zamykała, nosz k... mać szkoda gadać, miałem dnb, myślałem, ze chociaż ten remis dociagną.. nie czytacie macie nieraz kontra przeciwko mnie izi jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Lille - Saint Étienne 1-X-2 1 1.45 FC Utrecht - FC Volendam 1-X-2 1 1.30 VfB Stuttgart - Bayern München powyżej/poniżej ponizej 2.5 goli 2.25 Kurs 4.24 za ? przeciw ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja gram - Magnet - głównie u ziemniaków.
A dlaczego ?
Mam wprawdzie podatek i gorsze kursy ( ale to dla mnie kwestia drugorzędna ) ale nie mam :
- limitów, - kasa od razu, bez skanów, wyciągów, odcisków palców i innych wynalazków "dla mojego bezpieczeństwa", - nie martwię się o swoje dane osobowe, - nie martwię się o US
A ze mieszkam w Warszawie, tak że buków jest multum, a zakłady zawieram na telefon.
To dla mnie wystarczające powody.
Ale każdy ma Swoje zapatrywania.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
chyba lipa z angielskimi w weekend. śniegu trochę i dalej sypie  przynajmniej mnie nic nie ominie  jeszcze czwartek i piątek zaliczyć w pracy i przerwa do wtorku dychnę  cosik wróbelki ćwierkają o powrocie Rafy na wyspy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Lille - Saint Étienne 1-X-2 1 1.45 FC Utrecht - FC Volendam 1-X-2 1 1.30 VfB Stuttgart - Bayern München powyżej/poniżej ponizej 2.5 goli 2.25 Kurs 4.24 za ? przeciw ? z tym ostatnim byle by powtórki nie było
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
oba skady nie wystapie w najmocniejszych skladach po 2 puchar i 1 mecz i jakos tak mi under przyszedl na mysl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
oba zespoly * ale gafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja gram - Magnet - głównie u ziemniaków.
A dlaczego ?
Mam wprawdzie podatek i gorsze kursy ( ale to dla mnie kwestia drugorzędna ) ale nie mam :
- limitów, - kasa od razu, bez skanów, wyciągów, odcisków palców i innych wynalazków "dla mojego bezpieczeństwa", - nie martwię się o swoje dane osobowe, - nie martwię się o US powiedz mi, gdzie ty masz takie totomixy w Warszawie ? Bo ja niedawno musiałem jeździć do 4 punktów by odebrać. Tylko Fortuna daje od ręki każdą niemal sumę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
chyba lipa z angielskimi w weekend. śniegu trochę i dalej sypie  przynajmniej mnie nic nie ominie  jeszcze czwartek i piątek zaliczyć w pracy i przerwa do wtorku dychnę  cosik wróbelki ćwierkają o powrocie Rafy na wyspy  ja tradycyjnie dychnąć to będę musiał po świętach  Rafa niech wraca, byle nie do LFC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ma ktos baner z logo mecz.pl ? :Piwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Ma ktos baner z logo mecz.pl ? :Piwo: tzn? https://www.mecz.pl/forum/mecz.gif
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
kiedys byl u mnie toto syf  nawet z 50pln wygranej byly problemy... omg 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
oba skady nie wystapie w najmocniejszych skladach po 2 puchar i 1 mecz i jakos tak mi under przyszedl na mysl  nie znam się ale skoro tak powiadasz możliwe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|