Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#4294 06/07/2001 04:17
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Mnie osobiœcie sporo kosztował (myœlę że nie tylko mnie zreszt¹ ) przestrzelony rzut karny na 2 minuty przed końcem meczu przez drużynę VALLADOLID w pojedynku z Realem, w ostatniej kolejce ligi hiszpańskiej. Mogło być 2:2 i naprawdę pokaŸna sumka na koncie. To był ten tydzień gdzie wszystkie inne mecze praktycznie weszły i w sumie nie powinien narzekać, ale ten karny! .......pozostanie w pamięci.

Bonus: Unibet
#4295 06/07/2001 11:57
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Od wczoraj kolejni "zuzlisci". Do elitarnego grona cieciów którzy pozbawili mnie kasy
(znajdował się do tej pory tam tylko pewien rosjanin Mandraszkin) dołączył Mark Loram (bo za słabo pojechał) i Nicky Pedersen (bo pojechał lepiej niż Loram). Drużynowy tytuł otrzymała Anglia.

#4296 07/07/2001 23:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
pier.....za przeproszeniem craiovia

#4297 08/07/2001 03:20
Dołączył: May 2001
Posty: 29
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 29
Niemki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Czy tak trudno strzelic bramke w regulaminowym czasie? Zwłaszcza gdy gra sie przeciw kobietom ( tak Panowie wbrew pozorom w tych mistrzostwach graly kobiety) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4298 09/07/2001 01:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Na czarnej liście umieścił Bym oczywiście Craiowa nie zabrakło by Djurgarden no i oczywiście wspaniałą tenisistke Davenport.

#4299 09/07/2001 02:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
to ja bastie dozuce

#4300 10/07/2001 20:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
Federer &#8211; Ljubicic jakim cudem federer przegrał????????

#4301 15/07/2001 00:54
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
werder..... tyle wystarczy jak napisze....

#4302 15/07/2001 10:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Moja najwieksza porazka był swego czasu mecz Sparta Rotterdam - Vitesse Arnheim i pamietny limit na kuponie 9947 złotych a te ****y zremisowały 2-2 chociaz walczyli o puchary. I tyle bym rzekł sorry za przeklenstwo ale jak mozna to inaczej ujac siedziałbym na stadionie w Cardiff na Walii a tu trzeba było klac na Holandie pieprzona

#4303 16/07/2001 04:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
a FERENCVAROS ??????????
Liga węgierska jest gorsza od polskiej !!!!!!

#4304 16/07/2001 18:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
Dla mnie numerem 1 na tej liście jest bez wątpienia Paris St. Germain,
za całokształt, dużo bym tu musiał o nich pisać.

#4305 18/07/2001 02:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Ktoś wcześniej wspomniał o GROSJEANIE,
Popieram
Popieram
Popieram ...po dzisiejszym meczu już chyba nigdy na niego nie postawie zawalił mi wszystkie 3 kupony i kupe kasy !!!

#4306 19/07/2001 01:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
Niech teraz ktoś mnie przebije mecz Grassshopper-Y.B.Bern 1:1 do 94min grass prowadzil 1:0 u siebie i to mi dawało kase dosyc niezłą natomiast w 94 min Bern strzelili brameczke ten mecz byl z 5 minut temu i chyba teraz wydam na bilet do szwajcari żeby im ...................

P.S to przez SebaSa hamidło mi to wykrakał dokładnie w 93 min.

#4307 19/07/2001 01:53
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ehh no tak to już jest że mecze mają dogrywke.
Alem sie nasłuchał na GG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4308 24/07/2001 21:54
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
pewne ruskie cieniasy i oczywiscie brazylijczycy odswiezaja ten temat... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4309 25/07/2001 00:58
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
moja czarna lista:

1.pani od geografii (tak, jeszcze ją pamiętam)
2.pewna kobita, co to nie chciała, kiedy ja chciałem
3.pies sąsiada, który szczeka w kółko, jak ja chcę sobie posłuchać w spokoju bacha
4.nie mogę zapomnieć o moim administratorze sieci

[nawias]
ludzie - wyluzujcie
albo dopiszcie sobie jeszcze pogodę do swoich list
macie pretensję do piłkarzy (kolarzy, pałkarzy, murarzy) że nie zagrali tak jak myśleliście?
ale ktoś inny może się z tego ucieszył...

myślałem że ten temat umrze śmiercią naturalną przytłoczony masą ciekawszych i bardziej konstruktywnych, ale widzę że nie...
może tak wpiszemy sobie wszystkie nazwy zespołów na świecie?
rozumiem irytację (choć radzę luz), ale tworzenie listy (i co? podesłanie płatnym zabójcom do wykonania?) to lekka paranoja

a może oni to specjalnie zrobili, co?
[/nawias]

#4310 25/07/2001 01:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Brazylia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ten temat pomaga sie wyluzowac wiec czemu nie zamieszczac tu zespolow ktore nam przeszkodzily w oskubaniu bukow.
Ja bede to robil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#4311 25/07/2001 01:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
w tym roku miałem dwa, takie spektakularne przypadki
1. Grecja - Niemcy 2-4, niby nic ale kończyłem w "toto-golu" wynikami 0,1/2,3+
a pula była rekordowa z kumulacją z prawie całego roku - efekt - tylko cztery 5. Jak oni mogli dać sobie strzelić 2 bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
2. Manchester Utd, który nie przeszedł Bayernu. Niemcom wystarczył remis i tak było.
Gdyby to weszło to byłbym drugim który wykupił lot na księżyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale i tak STS wypłacał przez parę dni /mają taki dziwny system/
Wogóle możnaby było na ten temat pisać książkę.
Pozdrawiam.

#4312 25/07/2001 04:41
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
BRAZIL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jak ja kocham tych cieniasów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4313 25/07/2001 04:48
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
tenis - jako sport

z jednej strony uwielbiam oglądać, mógłbym to robic godzinami

z drugiej - już nigdy tego nie obstawię

no chyba że się umówimy tak: jak będziecie szukali jakiś niespodzianek i porażek faworytów, to podeślijcie mi te sumboliczne 2zł, ja podskoczę do buka i postawię na tych rzekomych faworytów, kasę macię murowaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty), 1,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,832
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1