|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Mnie osobiœcie sporo kosztował (myœlę że nie tylko mnie zreszt¹ ) przestrzelony rzut karny na 2 minuty przed końcem meczu przez drużynę VALLADOLID w pojedynku z Realem, w ostatniej kolejce ligi hiszpańskiej. Mogło być 2:2 i naprawdę pokaŸna sumka na koncie. To był ten tydzień gdzie wszystkie inne mecze praktycznie weszły i w sumie nie powinien narzekać, ale ten karny! .......pozostanie w pamięci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Od wczoraj kolejni "zuzlisci". Do elitarnego grona cieciów którzy pozbawili mnie kasy (znajdował się do tej pory tam tylko pewien rosjanin Mandraszkin) dołączył Mark Loram (bo za słabo pojechał) i Nicky Pedersen (bo pojechał lepiej niż Loram). Drużynowy tytuł otrzymała Anglia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
pier.....za przeproszeniem craiovia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2001
Posty: 29 |
Niemki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Czy tak trudno strzelic bramke w regulaminowym czasie? Zwłaszcza gdy gra sie przeciw kobietom ( tak Panowie wbrew pozorom w tych mistrzostwach graly kobiety) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Na czarnej liście umieścił Bym oczywiście Craiowa nie zabrakło by Djurgarden no i oczywiście wspaniałą tenisistke Davenport.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
Federer – Ljubicic jakim cudem federer przegrał????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
werder..... tyle wystarczy jak napisze....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Moja najwieksza porazka był swego czasu mecz Sparta Rotterdam - Vitesse Arnheim i pamietny limit na kuponie 9947 złotych a te ****y zremisowały 2-2 chociaz walczyli o puchary. I tyle bym rzekł sorry za przeklenstwo ale jak mozna to inaczej ujac siedziałbym na stadionie w Cardiff na Walii a tu trzeba było klac na Holandie pieprzona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
a FERENCVAROS ?????????? Liga węgierska jest gorsza od polskiej !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Dla mnie numerem 1 na tej liście jest bez wątpienia Paris St. Germain, za całokształt, dużo bym tu musiał o nich pisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Ktoś wcześniej wspomniał o GROSJEANIE, Popieram Popieram Popieram ...po dzisiejszym meczu już chyba nigdy na niego nie postawie zawalił mi wszystkie 3 kupony i kupe kasy !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
Niech teraz ktoś mnie przebije mecz Grassshopper-Y.B.Bern 1:1 do 94min grass prowadzil 1:0 u siebie i to mi dawało kase dosyc niezłą natomiast w 94 min Bern strzelili brameczke ten mecz byl z 5 minut temu i chyba teraz wydam na bilet do szwajcari żeby im ...................
P.S to przez SebaSa hamidło mi to wykrakał dokładnie w 93 min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Ehh no tak to już jest że mecze mają dogrywke. Alem sie nasłuchał na GG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
pewne ruskie cieniasy i oczywiscie brazylijczycy odswiezaja ten temat... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
moja czarna lista:
1.pani od geografii (tak, jeszcze ją pamiętam) 2.pewna kobita, co to nie chciała, kiedy ja chciałem 3.pies sąsiada, który szczeka w kółko, jak ja chcę sobie posłuchać w spokoju bacha 4.nie mogę zapomnieć o moim administratorze sieci
[nawias] ludzie - wyluzujcie albo dopiszcie sobie jeszcze pogodę do swoich list macie pretensję do piłkarzy (kolarzy, pałkarzy, murarzy) że nie zagrali tak jak myśleliście? ale ktoś inny może się z tego ucieszył...
myślałem że ten temat umrze śmiercią naturalną przytłoczony masą ciekawszych i bardziej konstruktywnych, ale widzę że nie... może tak wpiszemy sobie wszystkie nazwy zespołów na świecie? rozumiem irytację (choć radzę luz), ale tworzenie listy (i co? podesłanie płatnym zabójcom do wykonania?) to lekka paranoja
a może oni to specjalnie zrobili, co? [/nawias]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Brazylia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ten temat pomaga sie wyluzowac wiec czemu nie zamieszczac tu zespolow ktore nam przeszkodzily w oskubaniu bukow. Ja bede to robil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam w tym roku miałem dwa, takie spektakularne przypadki 1. Grecja - Niemcy 2-4, niby nic ale kończyłem w "toto-golu" wynikami 0,1/2,3+ a pula była rekordowa z kumulacją z prawie całego roku - efekt - tylko cztery 5. Jak oni mogli dać sobie strzelić 2 bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2. Manchester Utd, który nie przeszedł Bayernu. Niemcom wystarczył remis i tak było. Gdyby to weszło to byłbym drugim który wykupił lot na księżyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale i tak STS wypłacał przez parę dni /mają taki dziwny system/ Wogóle możnaby było na ten temat pisać książkę. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
BRAZIL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jak ja kocham tych cieniasów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
tenis - jako sport
z jednej strony uwielbiam oglądać, mógłbym to robic godzinami
z drugiej - już nigdy tego nie obstawię
no chyba że się umówimy tak: jak będziecie szukali jakiś niespodzianek i porażek faworytów, to podeślijcie mi te sumboliczne 2zł, ja podskoczę do buka i postawię na tych rzekomych faworytów, kasę macię murowaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka