|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ogladalem poprzedni temat i zdecydowalem sie zakupic jakis porzadny perfum. Zawsze uzywalem jakis dezodorantow. Jak patrze jakis przykladowy dobry perfum "30ml po 170zl" to dla mnie szok  . Tak z ciekawosci na ile razy starcza takie 30 czy 50ml?. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zalezy jak czesto sie 'psikasz', ja mam 30ml z MEXX`z co mi siostra ze 2 lata temu kupila, teraz zostalo jakie 1/4.
Lacoste srebrny rocks!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Przez 2 lata, to chyba raz na miesiac uzywasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
przeciez tego nie wylewasz na siebie... dwa pstryki wystarcza, masz byc kurrr... facetem a nie produktem Brise ponadto oprocz MEXX`a mam Lacoste 50ml 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
"facetem a nie produktem Brise"  ja sie wacham - Givenchy Very Irresistible - L'Homme YSL 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Po przeczytaniu poprzedniego tematu postanowilem sobie kupic: http://www.perfumeria.pl/produkt,calvin-klein-eternity-for-men-woda-toaletowa-50ml-spray,7011282,1,1.html Mam nadzieje, ze mi sie spodoba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
"facetem a nie produktem Brise"  ja sie wacham - Givenchy Very Irresistible - L'Homme YSL  Miałem obydwa. Polecam ten pierwszy. Może mocniejszy... Zależy, jakie lubisz, ale za to trwalszy. Mój najnowszy - Ferrari "Black" - zajebioza  I tani, bo to przecie, nie marka na rynku perfumów. Opłaca się spróbować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
termii zakup dobry miałem ten perfum . Tylko jest problem ze jest zle zapakowany w butelce i po jakims czasie z tej butelki wywietrzeje trzeba go duzo/czesto uzywac zeby sie wlasnie nie wywietrzal Teraz mam w domu 3 perfumy 212 Sexy Men Dolce Gabanna One oraz Paco Rabanne Milion ten pierwszy zajebisty na takie okazje jak imprezy ten 3 bardzo poważny , ale najbardziej to mi 2 odpowiada długotrwały zapach rewelacja dziewczyna tylko błaga żebym się nim psikał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
D&G The One - mistrz nad mistrzami. Armani Diamonds - 2mistrz nad mistrzami. Chanel Homme Allure - 3 mistrz nad mistrzami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
Paco Rabanne Black XS Yves Saint Laurent La Nuit de L Homme
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Widzę, że musze Wam pokazać czym się powinno perfumować  Zegna - Ermenegildo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Ile nosów tyle gustów - co da wklejanie tutaj marek perfum (LOL), moim zdaniem temat parodia - bezsensowny i do kasacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Widzę, że musze Wam pokazać czym się powinno perfumować  Zegna - Ermenegildo Przeciez tak sie nazywa firma a nie perfumy  Zegna Ermenegildo - Intenso polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Ogladalem poprzedni temat i zdecydowalem sie zakupic jakis porzadny perfum. Zawsze uzywalem jakis dezodorantow. Jak patrze jakis przykladowy dobry perfum "30ml po 170zl" to dla mnie szok  . Tak z ciekawosci na ile razy starcza takie 30 czy 50ml?.  ...i tu Ci przyjde z pomocą:) nie kupuj EDT w drogeriach miejskich typu Sephora czy Douglas  bo to zdziercy ,którzy skubią w biały dzień! do 6razy droższe wody... Nic z tego nie mam ,ze zareklamuje ten sklep online ale jestem maniakiem perfum i jesli moge doradzic to koniecznie odwiedz www.perfumeria.pl [perfumeria.pl] czesto maja tam promocje (np. TESTER bez pudełka za grosze!!! a wszystko orginalne i dostarczone do 48godzin od zakupu!!!) Opinie o kazdym zapachu masz od ludzi ,którzy korzystaja z nich - pod zapachami na stronce:) MÓJ RANKING: 1. [ Linked Image] 2. [ Linked Image] 3. [ Linked Image] 4. [ Linked Image] 5. [ Linked Image] jak cos to pytaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
Witam Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Witam Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje? Pozdrawiam na iperfumy.pl kupowałem i kupuję do dziś. Perfumy oryginalne. Polecam gorąco!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Witam Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje? Pozdrawiam rzecywiscie to proponowalbym kupic or yginalny slownik ortograficzny  poza tym polecam www.e-glamour.pl [ e-glamour.pl] , zawsze daja po 2-3 probki a dodatkowo teraz przed swietami jest gratis dla zamowien over 99 zl., daja Antonio Banderas Spirit 15 ml. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|