Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#4180653 18/10/2010 19:32
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #4196474 27/10/2010 05:13
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ogladalem poprzedni temat i zdecydowalem sie zakupic jakis porzadny perfum. Zawsze uzywalem jakis dezodorantow. Jak patrze jakis przykladowy dobry perfum "30ml po 170zl" to dla mnie szok tongue. Tak z ciekawosci na ile razy starcza takie 30 czy 50ml?. wink

jadanek #4196510 27/10/2010 05:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
zalezy jak czesto sie 'psikasz', ja mam 30ml z MEXX`z co mi siostra ze 2 lata temu kupila, teraz zostalo jakie 1/4.

Lacoste srebrny rocks!

Ojro #4196552 27/10/2010 05:31
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Przez 2 lata, to chyba raz na miesiac uzywasz wink

jadanek #4196578 27/10/2010 05:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
przeciez tego nie wylewasz na siebie... dwa pstryki wystarcza, masz byc kurrr... facetem a nie produktem Brise

ponadto oprocz MEXX`a mam Lacoste 50ml wink

Ojro #4196595 27/10/2010 05:40
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
"facetem a nie produktem Brise" grin

ja sie wacham
- Givenchy Very Irresistible
- L'Homme YSL
confused

lelu #4197005 27/10/2010 19:31
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Po przeczytaniu poprzedniego tematu postanowilem sobie kupic:

http://www.perfumeria.pl/produkt,calvin-klein-eternity-for-men-woda-toaletowa-50ml-spray,7011282,1,1.html

Mam nadzieje, ze mi sie spodoba wink

lelu #4197801 28/10/2010 02:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by lelu
"facetem a nie produktem Brise" grin

ja sie wacham
- Givenchy Very Irresistible
- L'Homme YSL
confused

Miałem obydwa. Polecam ten pierwszy. Może mocniejszy... Zależy, jakie lubisz, ale za to trwalszy.
Mój najnowszy - Ferrari "Black" - zajebioza ooo I tani, bo to przecie, nie marka na rynku perfumów. Opłaca się spróbować.

APOLLYON #4198106 28/10/2010 04:14
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
termii
zakup dobry
miałem ten perfum . Tylko jest problem ze jest zle zapakowany w butelce i po jakims czasie z tej butelki wywietrzeje
trzeba go duzo/czesto uzywac zeby sie wlasnie nie wywietrzal
Teraz mam w domu 3 perfumy
212 Sexy Men
Dolce Gabanna One
oraz Paco Rabanne Milion
ten pierwszy zajebisty na takie okazje jak imprezy ten 3 bardzo poważny , ale najbardziej to mi 2 odpowiada długotrwały zapach rewelacja dziewczyna tylko błaga żebym się nim psikał wink

fenomen #4214913 05/11/2010 22:44
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
http://www.ciao.co.uk/Paco_Rabanne_Ultraviolet_Men__5648073

miazga jak dla mnie za rozsadna cene

Paco Rabanne dobra firma

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
D&G The One - mistrz nad mistrzami.
Armani Diamonds - 2mistrz nad mistrzami.
Chanel Homme Allure - 3 mistrz nad mistrzami.

crova #4218516 07/11/2010 16:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Paco Rabanne Black XS
Yves Saint Laurent La Nuit de L Homme

M4CI3K #4218528 07/11/2010 17:16
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Widzę, że musze Wam pokazać czym się powinno perfumować wink

Zegna - Ermenegildo

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Ile nosów tyle gustów - co da wklejanie tutaj marek perfum (LOL), moim zdaniem temat parodia - bezsensowny i do kasacji tongue

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Self-Confident
Widzę, że musze Wam pokazać czym się powinno perfumować wink

Zegna - Ermenegildo


Przeciez tak sie nazywa firma a nie perfumy laugh

Zegna Ermenegildo - Intenso polecam

jadanek #4256508 26/11/2010 00:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by termii
Ogladalem poprzedni temat i zdecydowalem sie zakupic jakis porzadny perfum. Zawsze uzywalem jakis dezodorantow. Jak patrze jakis przykladowy dobry perfum "30ml po 170zl" to dla mnie szok tongue. Tak z ciekawosci na ile razy starcza takie 30 czy 50ml?. wink


...i tu Ci przyjde z pomocą:) nie kupuj EDT w drogeriach miejskich typu Sephora czy Douglas frown bo to zdziercy ,którzy skubią w biały dzień! do 6razy droższe wody...

Nic z tego nie mam ,ze zareklamuje ten sklep online ale jestem maniakiem perfum i jesli moge doradzic to koniecznie odwiedz www.perfumeria.pl [perfumeria.pl] czesto maja tam promocje (np. TESTER bez pudełka za grosze!!! a wszystko orginalne i dostarczone do 48godzin od zakupu!!!) Opinie o kazdym zapachu masz od ludzi ,którzy korzystaja z nich - pod zapachami na stronce:)



MÓJ RANKING:

1. [Linked Image]

2. [Linked Image]

3. [Linked Image]

4. [Linked Image]

5. [Linked Image]


jak cos to pytaj smile

Patricu$ #4310565 21/12/2010 05:18
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Witam
Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje?
Pozdrawiam

M!cHaI #4310620 21/12/2010 05:36
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by M!cHaI
Witam
Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje?
Pozdrawiam


na iperfumy.pl kupowałem i kupuję do dziś.

Perfumy oryginalne. Polecam gorąco!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368

M!cHaI #4314275 23/12/2010 03:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by M!cHaI
Witam
Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje?
Pozdrawiam
rzecywiscie to proponowalbym kupic oryginalny slownik ortograficzny wink

poza tym polecam www.e-glamour.pl [e-glamour.pl] , zawsze daja po 2-3 probki a dodatkowo teraz przed swietami jest gratis dla zamowien over 99 zl., daja Antonio Banderas Spirit 15 ml. wink

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1