Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 24 1 2 18 19 20 21 22 23 24
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Drizzd91
odezwał sie mlody gniewny co ma rozpoznanie w 20 jak nie wiecej dyscyplinach sportowych, w kazdej ekspert laugh

w dwóch

a ciebie boli, że jesteś forumowym ofermą i partaczem ? smile

laugh laugh laugh bardziej smieszy mnie twoje zachowanie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
idź do tenisa, tam masz ciszę i spokój. Możesz obrażać tenisistów w swoim stylu i nikt Ci nie będzie przeszkadzał smile

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
odezwał sie pan majacy wiecznie racje i slepo zapatrzony w panienke radwanska laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
LAL 3,15 boks

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Drizzd91
odezwał sie pan majacy wiecznie racje i slepo zapatrzony w panienke radwanska laugh

Panowie, spokój święta są peace

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
ale gasol flopa doje*ał laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by Drizzd91
odezwał sie pan majacy wiecznie racje i slepo zapatrzony w panienke radwanska laugh

Przegrałeś swoje to idź spać nie wydurniaj się już tutaj.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
kobe płacze o każdy nietrafiony rzut do sędziów, jak przewaga Heat się utrzyma to w 4 kwarcie będzie pewnie kolejne ejection tongue

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
ktory faul LeBrona?

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Skiper
zależy kto o której wstaje wink

Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by Skiper

taa...zwłaszcza że grają w niej piłkarze niechciani w lidze polskiej...a że grają w nocy to się tylko mogę domyślać że meczy raczej nie oglądasz

k**** ale argument laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh You make my day. Essien tez byl niechciany w polskiej, smiesznej lidze tak samo kilku inny calkiem niezlych europejskich grajkow

bądź poważny...którzy to ci co najpierw grali w lidze polskiej, nie wybili się, a potem porobili kariery na zachodzie? [/quote]

Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi laugh laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
jak na ten piach co grają Lakers to -9 jest w miarę niskim wymiarem kary

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
to był techniczny

ale żartują sobie teraz kibice w Staples laugh

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
dobra kwarta dla overa 186,5;]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Drizzd91
Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi laugh laugh

jak byli za słabi na testy, to co mi po nich? świadczy to raczej o ich menedżerach że ich nie potrafili wcisnąć do "takiej" ligi jak polska, patrząc na to ile się przewija tego piłkarskiego szrotu zza granicy u nas

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Drizzd91
Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi laugh laugh

jak byli za słabi na testy, to co mi po nich? świadczy to raczej o ich menedżerach że ich nie potrafili wcisnąć do "takiej" ligi jak polska, patrząc na to ile się przewija tego piłkarskiego szrotu zza granicy u nas

skad wiesz ze byli za slabi? już w piłce siedze nie od dzis i wiem ze jesli zawodnik przyjezdza na testy a po kilku dnaich odjezdza bez kontraktu to nie znaczy że słaby.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
to co Lejkers po win boks

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
ale co to za argument ze liga jest slaba, bo graja w niej pilkarze niechciani w Polsce. Liga polska jest slaba pod wzgledem organizacji jak i poziomu, liga trwa od sierpnia do listopada(4 miesiace laugh laugh :D) i tak pilkarze narzekaja na zmeczenie laugh laugh pozniej graja znowu okolo 4 miechow i znowu narzekaja, poziom zalosny ale kibice zawsze sie znajda :/ . A taki pilkarz wyjedzie sobie za granice do Anglii czy innego kraju gdzie sezon trwa normalna ilosc miesiecy i tam moga sie trenowac, szlifowac swoje umiejetnosci a nie w smiesznej polskiej lidze ze jak juz osiagnie dany zawodnik odpowiednia forme w srodku rundy to pogra z 8-10 spotkan na poziomie i pozniej ma z 2 miechy przerwy laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Drizzd91
ale co to za argument ze liga jest slaba, bo graja w niej pilkarze niechciani w Polsce. Liga polska jest slaba pod wzgledem organizacji jak i poziomu, runda trwa od sierpnia do listopada(4 miesiace laugh laugh :D) i tak pilkarze narzekaja na zmeczenie laugh laugh pozniej graja znowu okolo 4 miechow i znowu narzekaja, poziom zalosny ale kibice zawsze sie znajda :/ . A taki pilkarz wyjedzie sobie za granice do Anglii czy innego kraju gdzie sezon trwa normalna ilosc miesiecy i tam moga sie trenowac, szlifowac swoje umiejetnosci a nie w smiesznej polskiej lidze ze jak juz osiagnie dany zawodnik odpowiednia forme w srodku rundy to pogra z 8-10 spotkan na poziomie i pozniej ma z 2 miechy przerwy laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by luukas88
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by Drizzd91
Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi laugh laugh

jak byli za słabi na testy, to co mi po nich? świadczy to raczej o ich menedżerach że ich nie potrafili wcisnąć do "takiej" ligi jak polska, patrząc na to ile się przewija tego piłkarskiego szrotu zza granicy u nas

skad wiesz ze byli za slabi? już w piłce siedze nie od dzis i wiem ze jesli zawodnik przyjezdza na testy a po kilku dnaich odjezdza bez kontraktu to nie znaczy że słaby.

jak to niektórzy coraz glosniej mowia, wszystko kreci sie wokol agentów pilkarzy, tak samo z kadra niektorzy to sa w niej tylko po to aby sie wypromac i za jak najwieksza kase sprzedac.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
jak wade sie rozbucha to po zawodach

bardziej wierze w erica spostre niz w spiacego Phila Jacksona,
mam juz dosyc Jacka jego zasypiania w foelu i lieczniu na druzyna ze sama cos zrobi, rezerwoi la sa niczym ja zawiedzie jeden z dwoch gasol badz kobe to pozamiatane

nie stawiajcie na LA za huj..aaa

dzises

Strona 20 z 24 1 2 18 19 20 21 22 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,341 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,834
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1