|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
odezwał sie mlody gniewny co ma rozpoznanie w 20 jak nie wiecej dyscyplinach sportowych, w kazdej ekspert  w dwóch a ciebie boli, że jesteś forumowym ofermą i partaczem ?   bardziej smieszy mnie twoje zachowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
idź do tenisa, tam masz ciszę i spokój. Możesz obrażać tenisistów w swoim stylu i nikt Ci nie będzie przeszkadzał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
odezwał sie pan majacy wiecznie racje i slepo zapatrzony w panienke radwanska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
LAL 3,15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
odezwał sie pan majacy wiecznie racje i slepo zapatrzony w panienke radwanska  Panowie, spokój święta są 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
ale gasol flopa doje*ał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
odezwał sie pan majacy wiecznie racje i slepo zapatrzony w panienke radwanska  Przegrałeś swoje to idź spać nie wydurniaj się już tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
kobe płacze o każdy nietrafiony rzut do sędziów, jak przewaga Heat się utrzyma to w 4 kwarcie będzie pewnie kolejne ejection 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
bądź poważny...którzy to ci co najpierw grali w lidze polskiej, nie wybili się, a potem porobili kariery na zachodzie? [/quote] Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
jak na ten piach co grają Lakers to -9 jest w miarę niskim wymiarem kary
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
to był techniczny ale żartują sobie teraz kibice w Staples 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
dobra kwarta dla overa 186,5;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi  jak byli za słabi na testy, to co mi po nich? świadczy to raczej o ich menedżerach że ich nie potrafili wcisnąć do "takiej" ligi jak polska, patrząc na to ile się przewija tego piłkarskiego szrotu zza granicy u nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi  jak byli za słabi na testy, to co mi po nich? świadczy to raczej o ich menedżerach że ich nie potrafili wcisnąć do "takiej" ligi jak polska, patrząc na to ile się przewija tego piłkarskiego szrotu zza granicy u nas skad wiesz ze byli za slabi? już w piłce siedze nie od dzis i wiem ze jesli zawodnik przyjezdza na testy a po kilku dnaich odjezdza bez kontraktu to nie znaczy że słaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667 |
to co Lejkers po win 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
ale co to za argument ze liga jest slaba, bo graja w niej pilkarze niechciani w Polsce. Liga polska jest slaba pod wzgledem organizacji jak i poziomu, runda trwa od sierpnia do listopada(4 miesiace  :D) i tak pilkarze narzekaja na zmeczenie  pozniej graja znowu okolo 4 miechow i znowu narzekaja, poziom zalosny ale kibice zawsze sie znajda :/ . A taki pilkarz wyjedzie sobie za granice do Anglii czy innego kraju gdzie sezon trwa normalna ilosc miesiecy i tam moga sie trenowac, szlifowac swoje umiejetnosci a nie w smiesznej polskiej lidze ze jak juz osiagnie dany zawodnik odpowiednia forme w srodku rundy to pogra z 8-10 spotkan na poziomie i pozniej ma z 2 miechy przerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Essien,Arszawin, Paintsila, Jovanovic oni nawet na testy byli za slabi  jak byli za słabi na testy, to co mi po nich? świadczy to raczej o ich menedżerach że ich nie potrafili wcisnąć do "takiej" ligi jak polska, patrząc na to ile się przewija tego piłkarskiego szrotu zza granicy u nas skad wiesz ze byli za slabi? już w piłce siedze nie od dzis i wiem ze jesli zawodnik przyjezdza na testy a po kilku dnaich odjezdza bez kontraktu to nie znaczy że słaby. jak to niektórzy coraz glosniej mowia, wszystko kreci sie wokol agentów pilkarzy, tak samo z kadra niektorzy to sa w niej tylko po to aby sie wypromac i za jak najwieksza kase sprzedac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
jak wade sie rozbucha to po zawodach
bardziej wierze w erica spostre niz w spiacego Phila Jacksona, mam juz dosyc Jacka jego zasypiania w foelu i lieczniu na druzyna ze sama cos zrobi, rezerwoi la sa niczym ja zawiedzie jeden z dwoch gasol badz kobe to pozamiatane
nie stawiajcie na LA za huj..aaa
dzises
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|