Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
Olimpia - Żalgiris

Gospodarze bez Osbolta (niezły poprzedni sezon) i z niepewnym występu Rannikko (świetnie zaczął tegoroczne rozgrywki adriatiki), polegać będą niemal w 100% na obwodowej parze Halperin - Oliver. Ci dwaj zawodnicy mogą dostarczyć 40 punktów, ale kto dorzuci resztę? Przeciętny Evtimov (przeciwko Beardowi)? I kto zatrzyma Cotę? A przecież goście mają jeszcze Gineviciusa, Jankunasa, Lavrinovica...
Jeśli informacja o kontuzji Rannikko się potwierdzi - typ: 2 (9/10).

Tau - Climamio

Hiszpanie idą w tym sezonie po mistrzostwo - Scola, Drobnjak, David, Hansen, Erdogan, Prigioni... kogo by nie wymienić, mamy gwiazdę lub przynajmniej solidnego gracza. Włosi, w przeciwieństwie do tego, do czego przyzwyczaili nas przez poprzednie sezony, tym razem im dalej od kosza, tym gorzej. Czy rozwiązaniem tego problemu okaże się duet debiutujących w Eurolidze Amerykanów Garris - Green? Szczerze wątpię.
typ: 1 (10/10)

Cibona - Lietuvos

Ciężki orzech do zgryzienia! Gospodarze w przerwie letniej dokonali przemeblowania składu, ściągając między innymi znakomietgo Penna oraz solidnych Kusa i Skellina. Dobrze do drużyny wprowadził się Marcelić, a bardzo dobry sezon rozgrywa młody Markota. O formie gości nie da się powiedzieć zbyt wiele (LKL ruszyła niedawno), niemniej Stelmahers, House, Javtokas i Mujezinovic to panowie, których bliżej przedstawiać nie trzeba. Wzmocnieni Nielsenem (dobre występy w Pucharze ULEB w barwach PAOK) będą mieli nadzieje wywieźć z Zagrzebia zwycięstwo. I wcale nie są pozbawieni szans.
typ: 2 (4/10)

CSKA - Montepaschi

Armia Czerwona słabsza niż przed rokiem, ale skład wciąż imponuje na każej pozycji. Włosi z pewnością spróbują wypchnąć gospodarzy z trumny dzięki Boisie, Eze (warto zwrócić uwagę), Stonerookowi (również) i Chiacigowi, ale raz, że to raczej okaże się siłą zbyt małą, by obrzydzić grę Andersenowi i Savrasence, a dwa, że na obwodzie czekają przecież Holden, Vanterpool i Langdon, na których Motepaschi już nie ma odpowiedzi (bo chyba nie Datome? :-) ).
typ: 1 (10/10)

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
kolego skad masz te informacje

Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
mysle ze strasbourg w lidze sciemnia w aek bedzie 2

Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
prosze o opinie na temat meczu w aek

Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
Mała poprawka - zamiast analizy meczu Olimpia - Żalgiris (dopiero w czwartek), miał być rodzynek w postaci

AEK - Strassbourg

Będzie ciekawie! Grecy dużo słabsi niż przed rokiem, bez Hatzisa, Lollisa i Nicevica, wzmocnieni jedynie Rimacem, przeciętnymi Tamirem oraz niedoświadczonym Copperathem będą musieli mocno starać się, by nie zostać chłopcem do bicia. Strassbourg może liczyć na Wessona, Younga i braci Greerów oraz solidnego Jacksona. Kurs 4.5 za zwycięstwo gości? BIORĘ!
Typ: 2 (7/10)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030
Likes: 12
Quote
mysle ze strasbourg w lidze sciemnia w aek bedzie 2

Jesli myslisz to pisz juz to w jednym poscie.A zaczynajac cokolwiek tu pisac sadze,ze wypadaloby sie zapoznac z regulaminem tego dzialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
musle ze aek nie stawi takiego oporu jak z panati zawsze to derby

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
A ja myślę że drużyny z Francji to kupa i fakt że dwie grają w Eurolidze świadczy tylko o wielkich ukladach we władzach ULEB-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Strasburg owszem będzie mieszał ale na własnych śmieciach bo na wyjazdach nie wróżę im kariery. Mecz w AEK-u będzie dla nich ciężką przeprawą a nazwiska na które się powołujecie grają nieźle tylko na żabiej ziemi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
gdzie jest kolego regulamin jestem zielony przepraszam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
Olimpia - Żalgiris

Gospodarze bez Osbolta (niezły poprzedni sezon) i z niepewnym występu Rannikko (świetnie zaczął tegoroczne rozgrywki adriatiki), polegać będą niemal w 100% na obwodowej parze Halperin - Oliver. Ci dwaj zawodnicy mogą dostarczyć 40 punktów, ale kto dorzuci resztę? Przeciętny Evtimov (przeciwko Beardowi)? I kto zatrzyma Cotę? A przecież goście mają jeszcze Gineviciusa, Jankunasa, Lavrinovica...
Jeśli informacja o kontuzji Rannikko się potwierdzi - typ: 2 (9/10).

Tau - Climamio

Hiszpanie idą w tym sezonie po mistrzostwo - Scola, Drobnjak, David, Hansen, Erdogan, Prigioni... kogo by nie wymienić, mamy gwiazdę lub przynajmniej solidnego gracza. Włosi, w przeciwieństwie do tego, do czego przyzwyczaili nas przez poprzednie sezony, tym razem im dalej od kosza, tym gorzej. Czy rozwiązaniem tego problemu okaże się duet debiutujących w Eurolidze Amerykanów Garris - Green? Szczerze wątpię.
typ: 1 (10/10)

Cibona - Lietuvos

Ciężki orzech do zgryzienia! Gospodarze w przerwie letniej dokonali przemeblowania składu, ściągając między innymi znakomietgo Penna oraz solidnych Kusa i Skellina. Dobrze do drużyny wprowadził się Marcelić, a bardzo dobry sezon rozgrywa młody Markota. O formie gości nie da się powiedzieć zbyt wiele (LKL ruszyła niedawno), niemniej Stelmahers, House, Javtokas i Mujezinovic to panowie, których bliżej przedstawiać nie trzeba. Wzmocnieni Nielsenem (dobre występy w Pucharze ULEB w barwach PAOK) będą mieli nadzieje wywieźć z Zagrzebia zwycięstwo. I wcale nie są pozbawieni szans.
typ: 2 (4/10)

CSKA - Montepaschi

Armia Czerwona słabsza niż przed rokiem, ale skład wciąż imponuje na każej pozycji. Włosi z pewnością spróbują wypchnąć gospodarzy z trumny dzięki Boisie, Eze (warto zwrócić uwagę), Stonerookowi (również) i Chiacigowi, ale raz, że to raczej okaże się siłą zbyt małą, by obrzydzić grę Andersenowi i Savrasence, a dwa, że na obwodzie czekają przecież Holden, Vanterpool i Langdon, na których Motepaschi już nie ma odpowiedzi (bo chyba nie Datome? :-) ).
typ: 1 (10/10)

No i co tu można dodać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Powodzenia!!!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
a co sadzisz o cibona wilno

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
AEK Athens (GRE) 1.15 Strasbourg IG (FRA) 4.75 2 3/10
AEK Athens (GRE) -9,5 1.85 Strasbourg IG (FRA) +9,5 1.85 2 7/10

gdyby to był poprzedni sezon to bez zadnego zastanowienia postawilbym na greków ale poprzedni sezon to juz wspomnienia a kolejny tak dobry sezon to tylko marzenia nie do zrealizowania klub z aten mial ogromne dlugi dlatego by podreperowac budzet dzialacze aeku sprzedali 85% druzyny z druzyny ze stolicy grecji odeszli miedzy innymi tacy gracze jak Hatzis, Kus, Zisis, Lollis, Bailey, Antic, Nicevic, Nikolaidis przyszli na ich miejsce mniej wartosciowi zastepcy Rimac ,Hagag czy Tamir jedynymi znaczacymi wzmocnieniami są amerykanie Marlon Parmer i gwiazda rozgrywek NCAA Taylor Coppenrath gracze ktorzy pozostali w druzynie w poprzednim sezonie nie odgrywali zbyt wielkiej roli w teamie z aten ....
strasbourg natomiast to niespodziewany mistrz francji w obecnych rozgrywkach maja bilans 4-4 w tym sezonie jest troszku mocniejszy niz w tamtym sezonie przyszli miedzy innymi Wesson,Starosta weteran Giffa i dwoch amerykanców Young i Jackson ....mysle ze mistrz francji powalczykadrowo przewyzsza druzyne z Aeku dlatego handicap na francuzów wyglada naprawde niezle .....

Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
calkowicie sie z toba zgadzam.moze nawet sie pokusza o niespodzianke

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Armani Jeans Milano (ITA) 1.55 Efes Pilsen (TUR) 2.30 2 3/10
Armani Jeans Milano (ITA) -4,5 1.85 Efes Pilsen (TUR) +4,5 1.85 2 5/10


Milan w swojej lidze zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 5-1 wicemistrz wloch do tego meczu podchodzi w roli faworyta ale dla mnie wcale tak wielkim faworytem nie jest ....dzialacze z milanu zadbali o niezle transfery w przerwie sezonowej przyszli miedzy innymi super playmaker-egzekutor Massimo Bulleri nowi gracze to tez Galanda ,Shumpert , Vukcevic czy Schultze maja duzo lepszy sklad niz w poprzednim sezonie zostali Blair Calabria wiesz trzon druzyny zachowany ....jako druzyna nie maja zbyt doswiadczenia mimo tego iz kazdy gracz juz jest ograny na europejskich parkietach natomiast druzyna z Efesu doswiadczenia maja az zanadto .... co roku graja w elitarnych rozgrywkach co prawda z druzyny odeszli Solomon i Nikolic ale na ich miejsce przyszli Granger jeden z najlepszych niskich skrzydlowych w europie Gonlum ziomek od mocniej twardej gry i Popovic na rozgrywajka ktory w cibonie radzil sobie naprawde wysmienicie wedlug mojej skromnej opini transfery efesu na letki + ... jesli chodzi o wysokich graczy efes ma duza przewage Prkacin Kuqo i Peker to zawodnicy z wysokiej belki ...a Blair ma do pomocy tylko Galande ktory woli grac raczej dalej od kosza .... dla mnie handicap na efes wyglada piknie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
gdzie jest kolego regulamin jestem zielony przepraszam

III. Zabrania się cytowania 4-5 poprzednich postów bądź innych form zniekształcenia tematów czy obniżających ich czytelność. Zachowajmy przejrzystość każdego tematu

Nie zebym sie czepial, ale jak co 3 min piszesz nowego posta i w kazdym po 1 linicje to nie tylko ja to uwazam, ze to zasmieca temat, a wiec panowie moderatorzy do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
witam panow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wiec na ta kolejke euroligi widze 3 pewne mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Maccabi-Prokom

Prokom jak wiadomo jak kazdy polski zespol czyli porazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Maccabi bez zadnych szczegolnych wzmocnien przed sezonem ale to jest inna klasa niz Prokom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tau-Climanio

i tu mnie zadzwiia jedna rzecz, wysoki wg mnie kurs na Tau 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> myslalem ze bedzie 1,15-1,2, przekonalem sie do Tau po meczu z Realem (ktory sie bardzo mocno wzmocnil), gralem ten mecz x2 czyli Real ale Tau mnie zszokowalo i widac ze sa zdeterminowani do walki z kazdym zespolem nawet najlepszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Barca-Olipm

Barca duze bardzo duze wzmocnienia przed sezonem i tak samo jak tau zropbila na mnie ogromne wrazenie of course pozytywne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wiec te 3 meczyki za dosc duza stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czekam na wsze opinie

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Benetton Treviso (ITA) 1.05 GHP Bamberg (GER) 7.75 1 10/10
Benetton Treviso (ITA) -15,5 1.85 GHP Bamberg (GER) +15,5 1.85 1 3/10

benneton wysprzedał polowe swojej druzyny odszedl rowniez jeden z najlepszych trenerów na starym kontynencie Ettore Messina z druzyny odeszli rowniez Bulleri ,Marconato,Morlende ,Beard,Garnett czy Bluthenthal przyszli na ich miejsce zawodnicy ktorzy w europie nie osiagneli tyle co ich poprzednicy bardziej dzialaczew tym sezonie postawili na budowanie druzyny na przyszlosc przyszli Zisis(wedlug wielu najwiekszy grecki talent),Popovic(serbski kolos ktory calkiem niezle radzil sobie w hemofarmie),Slokar to bedzie raczej rezerwowy mimo tego iz zostal wybrany w drafice w tym roku z numerem 58 przybyli rowniez Nicholas,Mordente,Giovannoni ale bardziej to jest zmocnienie lawki rezerwowych .... zostali jedna z gwiazd litewskiej reprezentacji Siskauskas,Soragna,Gorre czy Bargnani to wlasnie oni beda stanowic o sile treviso wiec to nie bedzie ten sam benneton co zachwycał teraz raczej beda troche lepszym niz sredniaki .....
Bamberg to chyba jedna z najbardziej "wrocławskich" druzyn 2 graczy ktorzy graja w druzynie z mistrza niemiec grali na w moim kochanym slasku sa nimi dobrze znani we wroclawiu Derrick Phelps i Ulvis Helmanis najwieksza gwiazda mistrza niemiec jest Demond Mallet jesli ten gracz ma zly dzien to naprawde zle wyglada gra bambergu nowymi graczami w zespole sa Garrett ktory calkiem niezle sie pokazał w niedawnych mistrzostwach europy i jaki amerykaniec z NCAA Nelson o ktorym nigdy nic nie slyszalem to gwiazd jesli mozna tak nazwac graczy bamberu naleza jest Koko Archibong i Hurl Beechum handicap troche duzy jak na ten mecz treviso w lidze ma bilans 4-2 bamberg ma natomiast 2-4 a jak na lige niemiecka to troche slabo .... mysle ze wlosi powinni przeskoczyc ta linie chociaz bedzie ciezko

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Cibona VIP (CRO) 1.50 Lietuvos Rytas (LTU) 2.40 2 3/10
Cibona VIP (CRO) -4,5 1.85 Lietuvos Rytas (LTU) +4,5 1.85 2 6/10



Cibona borykajaca sie problemami finansowymi dokonala absolutnej rewolucji kadrowej Lietuvos natomiast dokupuje pojedynczych graczy ktorzy sa im potrzebni na dana pozycje od cibony odeszlo az 10 graczy ktorzy stanowili o sile zespolu przyszlo tez cos kolo tego wiec druzyna jest absolutnie przebudowana ale prawda jest taka ze przyszlo tez paru ciekawych graczy miedzy innymi Penn,Skelin,Bazdaric,Marcelic,Davison,Zuza czy Kus zostali Bader i Markota i pelno mlodych gniewnych chorwackiej koszykowki wiec Drazen Anzulovic bedzie mial calkiem niezła ekipke ktorą jak tylko dobrze poukłada moze naprawde troche zwojowac na starcie czeka ich mecz z mistrzem ulebu z sezonu 2004/2005 głowna siła lietuvosu beda gracze ktorzy w tamtym sezonie broni barw litwinów nowymi nabytkami są australijski center Matt Nielsen ktory bedzie razem z Javtokasem tworzyl niesamowity duet przyszedl tez jeden z talentów chorwackiego kosza Ivan Tomas ktory w poprzednim seoznie rzucal srednio 19 pkt na mecz pozostali w ekipie Jasaitis ,Stelmahers ,House ,Mujezinovic i reszta litewskich graczy ktorzy naprawde reprezentuja niezly poziom jak dla mnie lietuvos w tym sezonie moze niezle zamieszac bo maja do gry 12 graczy ktorzy prawie kazdy zasluguje na gre w pierwszym skladzie zescie gracza z pierwszej piatki wcale nie bedzie oznaczało oslabienia druzyny .... wiec handi na litwinow jak najbardziej do grania

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
CSKA Moskwa (RUS) 1.18 Montepaschi Siena (ITA) 4.75 1 8/10
CSKA Moscow (RUS) -9,5 1.85 Montepaschi Siena (ITA) +9,5 1.85 2 6/10


kadrowo CSKA nie jest az tak mocne jak w poprzednim sezonie ale nadal grozne z druzyny czerwonej odeszlo paru wartosciowych graczy miedzy innymi Monya, Dikoudis, Muursepp, Brown czy Granger na ich miejsce przyszli Langdon , Smodis i Vanterpool ale zdecydowanie najlepszym transferem jest przyjscie trenera Ettore Messiny to wlasnie na nim spoczywa odbudowanie wielkiej potegi cska i zdobycie upragnionej euroligi nadal glownymi postaciami w druzynie beda Holden,Andersen i Holden ale wspierani młodą gwardia ruskich grajków Savrasenko ,Paschutin moga byc naprawde grozi dla kazdego rywala w ostatnim ligowym meczu cska uleglo na wyjezdzie 84-75 z petersburgiem co swidaczy o tym ze cos jednak jest nie tak w druzynie ze stolicy rosji... Siena natomiast jest liderem legabasket dzielac pierwsze miejsce z Milanem ... dzialacze sieny chcieli by jak najszybciej zapomniec o poprzednim sezonie gdzie to odpadli w pierwszej rundzie playoffs w eurolidze tez zbyt duzo nie zwojowali dlatego szefowie sieny postanowili wymienic dotychczasowych graczy ktorzy nie robili krok w przod na nową sile uderzeniową odeszli Vanterpool ,Stefanov , Galanda , Thorton ,Rentzias i Kakiouzis przyszli na ich miejsce wedlug mnie troche gorsi gracze ale bardziej nieobliczalni Woodward, Hamilton, Kaukenas, Stonerook, Boisa i Lamma.zostali Zukauskas ,Chiacig coraz lepiej grajacy Eze i supertalent wloskiego kosza 18-asto letni Luigi Datome ktorego dynamit w tym roku napewno wypali na dodatek swietny trener jakim jest Carlo Recalcati ....wedlugo mojej skromnej opini mecz bedzie niezlym widowiskiem ze wskazaniem na CSKA chociaz nie pozostawiam bez szans druzyne z wloch

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
F.C. Barcelona (ESP) 1.10 Olympiacos (GRE) 5.75 1 10/10
F.C. Barcelona (ESP) -10,5 1.85 Olympiacos (GRE) +10,5 1.85 1 6/10


Barca obok Tau jest dla mnie jednym z faworytów do wygrania calej Euroligi duze pieniadze wsadzone w zespol mysle ze zwróca sie w przeciagu najblizszego roku przyjscie takich graczy jak Williams ,Basile, Marconato , Vujanic ,Trias ,Kakiouzis czy Thorton moze juz wzbudzac strach w oczach rywali co prawda odeszlo tez paru niezlych grajków ale ostatnio bardziej jednak rozczarowywali miedzy innymi Bodiroga,Illievski czy Drejer nadal w druzynie jest najlepszy hiszpanski gracz Juan Carlos Navarro .....Marc Gasol w jednym wywadzie powiedzial ze juz jest gotow gry na najwyzszym poziomie rozgrywek i niedlugo chce isc w sklady brata grajacego w NBA... zostali tez De la FUente,Grimau i Fucka ...z takim skladem to dla nich nie ma groznych rywali do i kazdego spotkania powinni podchodzic w roli faworyta ...Olympiakos tez w tym sezonie zrobil sobie niezła ekipke mysle ze moga powalczyc z najlepszymi najbardziej spektakularnymi transferami jest przybycie Zukauskasa z Ulkeru ,Edneya,Rancika ,Hatzisa, Zizica czy Quincego Lewisa majecego za soba bardzo dobry sezon w Alicante...i na dodatek wysmienity litewski trener Jonas Kazlauskas pireus jest dla mnie pewniakiem do wyjscia z grupy smierci duzo myslalem nad tym meczem czy dac handi na pireus czy na barce jednak sklaniam sie ku gospodarzom i wierze ze Dusko Ivanovic dobrze rozszyfrowal rywali i barca odniesie latwe zwyciestwo

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, $-man, forty, 11kera11, rafal08, aker, kamel, JelineK), 1,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1