Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Szkodnik
Coventry - QPR Zagrałem dwójkę laugh

Co myślicie?

Szkodnik w przerwie swiateczno-noworocznej wez sie lepiej

za czytanie lektury szkolnej i nauke jezyka obcego.
za hazard sie nie łap

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Dzień dobry wszystkim:)
Moja pefka na dziś to overek 2,5 w Watford smile
Bo:
- to są dwie ofensywne drużyny ( w domu średnio Watfford 1.81 strzela i 1,57 traci; Cardiff na wyjeździe strzel średnio 1.73 i traci 1,18)
- 9/10 spotkań tych drużyn to były overki:
21/03/2010 Cardiff City - Watford FC 3:1
03/10/2009 Watford FC - Cardiff City 0:4
18/03/2009 Cardiff City - Watford FC 2:1
21/10/2008 Watford FC - Cardiff City 2:2
26/12/2007 Watford FC - Cardiff City 2:2
19/09/2007 Cardiff City - Watford FC 1:2
25/02/2006 Watford FC - Cardiff City 2:1
12/08/2005 Cardiff City - Watford FC 1:3
28/12/2004 Watford FC - Cardiff City 0:0
14/09/2004 Cardiff City - Watford FC 0:3

Akagi, Bezdomny, Jose i inni co sądzicie o tym becie?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
prędzej szukałbym tutaj wygranej Cardiff

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
H2H i suche statystyki wyglądają obiecująco.

Teraz tylko: sprawdź warunki pogodowe, absencje w zespołach i jeśli odpowiada Ci kurs to atakuj. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Witam - radek.

O overy, mnie się nie pytaj.

Nie gram tego, bo nie mam szczęścia w grach losowych ( a jak grałem, to też oceniałem bet ze statystyk).

Są lepsi overowcy ode mnie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
akagi - siedzisz w kursach więc mam pytanie.

Maccabi Petach Tikva v Beitar Jerusalem - wyczytałeś w tym meczu coś ciekawego ?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Dla Londynu (Watford to rzut beretem od Londynu):
Temp.: 7 °C
Ciśn.: 1011 hPa
Wiatr: 5 km/h
Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 0.3 mm

Kontuzje:
Watford:
- Heidar Helguson (pod znakiem zapytania)
- Jay DeMerit ( nie zagra)
Cardiff:
- Ross McCormack (nie zagra)


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Azji zaczynają grać trochę przeciwko gospodarzom,
ale to - Jose - jeszcze za wcześnie ( mecz o 19:30 ), na konstruktywne wnioski.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by radek230481
Dzień dobry wszystkim:)
Moja pefka na dziś to overek 2,5 w Watford smile
Bo:
- to są dwie ofensywne drużyny ( w domu średnio Watfford 1.81 strzela i 1,57 traci; Cardiff na wyjeździe strzel średnio 1.73 i traci 1,18)
- 9/10 spotkań tych drużyn to były overki:
21/03/2010 Cardiff City - Watford FC 3:1
03/10/2009 Watford FC - Cardiff City 0:4
18/03/2009 Cardiff City - Watford FC 2:1
21/10/2008 Watford FC - Cardiff City 2:2
26/12/2007 Watford FC - Cardiff City 2:2
19/09/2007 Cardiff City - Watford FC 1:2
25/02/2006 Watford FC - Cardiff City 2:1
12/08/2005 Cardiff City - Watford FC 1:3
28/12/2004 Watford FC - Cardiff City 0:0
14/09/2004 Cardiff City - Watford FC 0:3

Akagi, Bezdomny, Jose i inni co sądzicie o tym becie?


BTS nieźle wygląda

Watford nie tak dawno oglądałem w spotkaniu z QPR i zaskoczyli mnie bardzo.ale zresztą mnóstwo błędów w tamtym spotkaniu popełnił arbiter.
Cardiff ma kim straszyć w ataku
Kilka spotkań ich obejrzałem w tym sezonie.

Co do rezultatu : nie tykać !

Z pewnością chłopaki tam myślą o noworocznym szlagierze z Bristolem


Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
W takim razie poczekamy.

Gdybym miał coś stawiać to bardziej poszedłbym w stronę gospodarzy.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A co Ty - Jose - w Betlejem byłeś na święta,
ze tak Ci się Izrael spodobał ? wink

Dzisiaj jest co grać,
jest z czego wybierać.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Jak wygląda kadra Katalonii na dzisiejszy mecz z Hondurasem?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Goalkeepers : Kiko Casilla (Cartagena) , Víctor Valdés (FC Barcelona)


Defenders :

Damià Abella (Osasuna) , Marc Bartra (Barcelona B) ,
Alberto de la Bella (Real Sociedad) ,
Andreu Fontàs (Barcelona B) ,
David García (Espanyol) , Carles Puyol (FC Barcelona) , Víctor Ruiz (Espanyol)

Midfielders :

Sergio Busquets (FC Barcelona) , Sergio González (Levante) , Javi Márquez (Espanyol) , Fran Mérida (Atlético) , Joan Verdú (Espanyol)

Forwards :

Ferran Corominas (Espanyol) , Sergio García (Espanyol) ,
Rafa Jordà (Levante)
Bojan Krkic ; (FC Barcelona) Óscar Serrano (Racing Santander) , Álvaro Vázquez (Espanyol)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by akagi
A co Ty - Jose - w Betlejem byłeś na święta,
ze tak Ci się Izrael spodobał ? wink

Dzisiaj jest co grać,
jest z czego wybierać.


Lubię grywać takie egzotyki. Można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

Bardziej popularne ligi takie jak angielska, hiszpańska czy włoska co raz to bardziej służą tylko sportowym emocjom.
Choć oczywiście są wyjątki - takie jak np. wczorajszy over w meczu Arsenal - Chelsea. smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Jutkiewicz na ławce rezerwowych Coventry shocked

Coventry City: Westwood (GK), Keogh, McPake, Wood, Cameron, Carsley (c), Doyle, Bell, McSheffrey, King, Platt.
Subs: Ireland (GK), O'Halloran, Eastwood, Jutkiewicz, Cranie, Baker, Wilson.

QPR: Kenny (GK), Hill, Derry, Taarabt (c), Helguson, Faurlin, Mackie, Gorkss, Walker, Connolly, Smith.
Subs: Cerny (GK), Orr, Clarke, Rowlands, Agyemang, Hulse, Tofas.

co za kłamca ze szkoleniowca Coventry.Eastwood miał od pierwszych minut grać.


Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Jose
Cześć ! piwo

Wy tutaj gadu - gadu o Premiership, a ja pobieram typ z mniej popularnej ligi.

Bradford P A v Mickleover Sports 1 @1,87 2/10 (Northern Premier League)

Raczej nie powinien być przełożony.


zła wiadomość dla Ciebie mecz przełożony

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Jose
Cześć ! piwo

Wy tutaj gadu - gadu o Premiership, a ja pobieram typ z mniej popularnej ligi.

Bradford P A v Mickleover Sports 1 @1,87 2/10 (Northern Premier League)

Raczej nie powinien być przełożony.


zła wiadomość dla Ciebie mecz przełożony
grin

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Tottenham wygląda chyba dobrze confused obrona u Srok nie najlepsza

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Aaaaaaa tam zła od razu, zwrot stawki.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Al Jazeera -1, -1.5 boks

Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, rafal08, Lukasz111, forty, kamel, latajaca_holenderka), 962 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1