|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Coventry - QPR Zagrałem dwójkę  Co myślicie? Szkodnik w przerwie swiateczno-noworocznej wez sie lepiej za czytanie lektury szkolnej i nauke jezyka obcego. za hazard sie nie łap
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Dzień dobry wszystkim:) Moja pefka na dziś to overek 2,5 w Watford  Bo: - to są dwie ofensywne drużyny ( w domu średnio Watfford 1.81 strzela i 1,57 traci; Cardiff na wyjeździe strzel średnio 1.73 i traci 1,18) - 9/10 spotkań tych drużyn to były overki: 21/03/2010 Cardiff City - Watford FC 3:1 03/10/2009 Watford FC - Cardiff City 0:4 18/03/2009 Cardiff City - Watford FC 2:1 21/10/2008 Watford FC - Cardiff City 2:2 26/12/2007 Watford FC - Cardiff City 2:2 19/09/2007 Cardiff City - Watford FC 1:2 25/02/2006 Watford FC - Cardiff City 2:1 12/08/2005 Cardiff City - Watford FC 1:3 28/12/2004 Watford FC - Cardiff City 0:0 14/09/2004 Cardiff City - Watford FC 0:3 Akagi, Bezdomny, Jose i inni co sądzicie o tym becie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
prędzej szukałbym tutaj wygranej Cardiff
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
H2H i suche statystyki wyglądają obiecująco. Teraz tylko: sprawdź warunki pogodowe, absencje w zespołach i jeśli odpowiada Ci kurs to atakuj. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Witam - radek.
O overy, mnie się nie pytaj.
Nie gram tego, bo nie mam szczęścia w grach losowych ( a jak grałem, to też oceniałem bet ze statystyk).
Są lepsi overowcy ode mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
akagi - siedzisz w kursach więc mam pytanie.
Maccabi Petach Tikva v Beitar Jerusalem - wyczytałeś w tym meczu coś ciekawego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Dla Londynu (Watford to rzut beretem od Londynu): Temp.: 7 °C Ciśn.: 1011 hPa Wiatr: 5 km/h Śnieg: 0.0 mm Deszcz: 0.3 mm
Kontuzje: Watford: - Heidar Helguson (pod znakiem zapytania) - Jay DeMerit ( nie zagra) Cardiff: - Ross McCormack (nie zagra)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W Azji zaczynają grać trochę przeciwko gospodarzom, ale to - Jose - jeszcze za wcześnie ( mecz o 19:30 ), na konstruktywne wnioski.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Dzień dobry wszystkim:) Moja pefka na dziś to overek 2,5 w Watford  Bo: - to są dwie ofensywne drużyny ( w domu średnio Watfford 1.81 strzela i 1,57 traci; Cardiff na wyjeździe strzel średnio 1.73 i traci 1,18) - 9/10 spotkań tych drużyn to były overki: 21/03/2010 Cardiff City - Watford FC 3:1 03/10/2009 Watford FC - Cardiff City 0:4 18/03/2009 Cardiff City - Watford FC 2:1 21/10/2008 Watford FC - Cardiff City 2:2 26/12/2007 Watford FC - Cardiff City 2:2 19/09/2007 Cardiff City - Watford FC 1:2 25/02/2006 Watford FC - Cardiff City 2:1 12/08/2005 Cardiff City - Watford FC 1:3 28/12/2004 Watford FC - Cardiff City 0:0 14/09/2004 Cardiff City - Watford FC 0:3 Akagi, Bezdomny, Jose i inni co sądzicie o tym becie? BTS nieźle wygląda Watford nie tak dawno oglądałem w spotkaniu z QPR i zaskoczyli mnie bardzo.ale zresztą mnóstwo błędów w tamtym spotkaniu popełnił arbiter. Cardiff ma kim straszyć w ataku Kilka spotkań ich obejrzałem w tym sezonie. Co do rezultatu : nie tykać ! Z pewnością chłopaki tam myślą o noworocznym szlagierze z Bristolem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
W takim razie poczekamy.
Gdybym miał coś stawiać to bardziej poszedłbym w stronę gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co Ty - Jose - w Betlejem byłeś na święta, ze tak Ci się Izrael spodobał ?  Dzisiaj jest co grać, jest z czego wybierać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Jak wygląda kadra Katalonii na dzisiejszy mecz z Hondurasem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Goalkeepers : Kiko Casilla (Cartagena) , Víctor Valdés (FC Barcelona)
Defenders :
Damià Abella (Osasuna) , Marc Bartra (Barcelona B) , Alberto de la Bella (Real Sociedad) , Andreu Fontàs (Barcelona B) , David García (Espanyol) , Carles Puyol (FC Barcelona) , Víctor Ruiz (Espanyol)
Midfielders :
Sergio Busquets (FC Barcelona) , Sergio González (Levante) , Javi Márquez (Espanyol) , Fran Mérida (Atlético) , Joan Verdú (Espanyol)
Forwards :
Ferran Corominas (Espanyol) , Sergio García (Espanyol) , Rafa Jordà (Levante) Bojan Krkic ; (FC Barcelona) Óscar Serrano (Racing Santander) , Álvaro Vázquez (Espanyol)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
A co Ty - Jose - w Betlejem byłeś na święta, ze tak Ci się Izrael spodobał ?  Dzisiaj jest co grać, jest z czego wybierać. Lubię grywać takie egzotyki. Można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Bardziej popularne ligi takie jak angielska, hiszpańska czy włoska co raz to bardziej służą tylko sportowym emocjom. Choć oczywiście są wyjątki - takie jak np. wczorajszy over w meczu Arsenal - Chelsea. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jutkiewicz na ławce rezerwowych Coventry  Coventry City: Westwood (GK), Keogh, McPake, Wood, Cameron, Carsley (c), Doyle, Bell, McSheffrey, King, Platt. Subs: Ireland (GK), O'Halloran, Eastwood, Jutkiewicz, Cranie, Baker, Wilson. QPR: Kenny (GK), Hill, Derry, Taarabt (c), Helguson, Faurlin, Mackie, Gorkss, Walker, Connolly, Smith. Subs: Cerny (GK), Orr, Clarke, Rowlands, Agyemang, Hulse, Tofas. co za kłamca ze szkoleniowca Coventry.Eastwood miał od pierwszych minut grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Cześć !  Wy tutaj gadu - gadu o Premiership, a ja pobieram typ z mniej popularnej ligi. Bradford P A v Mickleover Sports 1 @1,87 2/10 (Northern Premier League) Raczej nie powinien być przełożony. zła wiadomość dla Ciebie mecz przełożony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Cześć !  Wy tutaj gadu - gadu o Premiership, a ja pobieram typ z mniej popularnej ligi. Bradford P A v Mickleover Sports 1 @1,87 2/10 (Northern Premier League) Raczej nie powinien być przełożony. zła wiadomość dla Ciebie mecz przełożony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Tottenham wygląda chyba dobrze  obrona u Srok nie najlepsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Aaaaaaa tam zła od razu, zwrot stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Al Jazeera -1, -1.5 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|