Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
#4308487 20/12/2010 01:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
pogodnie

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
jakieś przemyślenia może na temat narciarstwa dzisiaj kobiet? Zna się koś? Może ktoś coś polecić?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Panowie jak mam zdarzenie zagrane w fortunie

Narciars. Alp. K. - Courchevel slalom - Pietilae Holmner-Zuzulova
kto lepszy oczywiście na Holmer która przejechała cały zjazd i jest punktowana na którymś tam miejscu, a jej przeciwniczka nie ukończyła wyścigu, tzn. popełniła błąd podczas zjazdu i lipa już. Zakład się liczy jako poprawny czy będzie zwrot wie ktoś? Bo nie potrafię znaleźć na ten temat w regulaminie.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Jesli te dwie zawodniczki wystartowaly, to oczywiscie parę wygrała ta, która dojechała do mety i tak też zakład rozliczy Fortuna.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
ok dzięki Raphaello

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
johaug top3 TDS @8 betclic

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
średnio u niej z formą, rok temu daleko, mistrzostwa w oslo i chyba na tym sie skupi, czy czegos nie wiem?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer
johaug top3 TDS @8 betclic

Biorac pod uwage ze nie bedzie Bjoergen i Steiry to jest duza szansa.Jest to zawodniczka mocna zarowno klasykiem jak i stylem dowolnym.W sprintach nie startuje i obawiam sie ze moze troche tracic.Grozne beda(poza Justyna)Follis i pomimo slabszej formy w ostatnich zawodach PS Kalla(byla po chorobie).

A kiedy rusza TDS?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
tds startuje 31.12

kalla slabsza jest w biegach masowych. w tym roku mamy same masowki w tds

follis ma problemy w klasyku a drugi i siodmy etap rozgrywany jest klasykiem. dodatkowo oberhof gdzie mamy 5+5 laczonym beda 3 bonusy na pewno bedze w ostrym tempie od poczatku.

johaug maiala slabszy start jedynie w la clusaz ale wtedy po 400m meterach wpierdolila sie w saarinen i bylo dla niej po zawodach. oczywiscie sprint nie jest jej mocna strona jednak w oberhofie trasa jest ciezka a duzo sprinterek odpusci TDS. johaug rok temu byla 15 albo 16 w oberhofie na 1,2km klasykiem. do tego trzeba pamietac ze final climb to jest bardzo mocna strona norwezki. saarinen, follis czy majdic spokojnie traca minute do johaug.

nie mowie @8 to bedzie latwa sprawa ale saarinen nie jest w optymalnej formie po kontuzji. follis rok w rok traci sporo na final climb a majdic po wycofaniu 5km klasykiem i wstawieniu 10km laczonym powinna stracic z poprzednim rokiem.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer
tds startuje 31.12

kalla slabsza jest w biegach masowych. w tym roku mamy same masowki w tds

follis ma problemy w klasyku a drugi i siodmy etap rozgrywany jest klasykiem. dodatkowo oberhof gdzie mamy 5+5 laczonym beda 3 bonusy na pewno bedze w ostrym tempie od poczatku.

johaug maiala slabszy start jedynie w la clusaz ale wtedy po 400m meterach wpierdolila sie w saarinen i bylo dla niej po zawodach. oczywiscie sprint nie jest jej mocna strona jednak w oberhofie trasa jest ciezka a duzo sprinterek odpusci TDS. johaug rok temu byla 15 albo 16 w oberhofie na 1,2km klasykiem. do tego trzeba pamietac ze final climb to jest bardzo mocna strona norwezki. saarinen, follis czy majdic spokojnie traca minute do johaug.

nie mowie @8 to bedzie latwa sprawa ale saarinen nie jest w optymalnej formie po kontuzji. follis rok w rok traci sporo na final climb a majdic po wycofaniu 5km klasykiem i wstawieniu 10km laczonym powinna stracic z poprzednim rokiem.
po takiej analizie nie mam pytan smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
trzymalem jezyk za zebami jak tylko dlugo moglem. poczatkowo bet 365 dal @41 na johaug co dawalo @9 top3. dzis spadlo na @26. wczoraj tobet dal kurs na generlake TDS. johaug placila @26. dla mnie to swir. betclic przyjal za 290zl @8 johaug. oprocz kowalczyk nie ma dziewczyn co moga walczyc o V. johaug zdecydowanie poprawila sie w stylu dowolnym. w kuusamo na 10km w biegu poscigowym byla najlepsza. thomas aalsgard (ekspert nrk) bardzo ja chwalil. klasyk zawsze byl jej mocna strona. rok temu miala slabsze wyniki w TDS poniewaz byla przetrenowala. forme dopiero odzyskala podczas mistrzostw norwegii.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Kreczmer a u mezczyzn jak to widzisz?
Dla mnie tradycyjnie Bauer bedzie bardzo wysoko i moim czarnym koniem nawet do zwycięstwa jest Legkow.
Sam Bauer powiedzial ze:"W nowym roku spodziewam się rywalizacji z Rosjanami - Legkow i Wylegżanin wyglądają naprawdę dobrze".

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
u panow ciezka rywalizacja. sam lubie legkova (rok temu polecalem go po kursie @30) bo to mega fighter jest ... ale nie mozna zapomniec o colognii, northungu i bauerze. tutaj ciezko sie nie zgodzic z bukami. jest jeden zawodnik ktory moze sprawic niespodzianke ale on raczej polegnie na ostatnim etpie (final cilmb). przypomne ze rok temu byl liderem po czterech etapach ale sie wycofal z TDS.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Kreczmer
u panow ciezka rywalizacja. sam lubie legkova (rok temu polecalem go po kursie @30) bo to mega fighter jest ... ale nie mozna zapomniec o colognii, northungu i bauerze. tutaj ciezko sie nie zgodzic z bukami. jest jeden zawodnik ktory moze sprawic niespodzianke ale on raczej polegnie na ostatnim etpie (final cilmb). przypomne ze rok temu byl liderem po czterech etapach ale sie wycofal z TDS.

W tym roku widac,ze czuje sie mocny czego potwierdzeniem sa osiagniete wyniki i wypowiedzi:
"Aleksander Legkow, lider rosyjskiej kadry biegaczy narciarskich, zdradził swój sekret tak znakomitej formy, jaką prezentuje w bieżącym sezonie. Rosjanin trenuje niezwykle intensywnie i jak przyznaje, wątpi aby którykolwiek z rywali był w stanie ćwiczyć.
Jak to się dzieje, że jestem taki mocny? Mam świetne plany treningu, które realizuję, pracuję ciężej niż przypuszczałem. Nikt z moich rywali nie dałby raczej rady tak trenować. Przez ostatnich pięć tygodni przebiegłem 1300 kilometrów, a w lecie na nartorolkach było ich 6500 - mówi narciarz. Legkow bardzo wiele czasu spędza także na ćwiczeniach w sali oraz na siłowni.
Nic więc dziwnego, że wielu uważa go za głównego faworyta zbliżającego się Tour de Ski".

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Kubacki to Qualif. to the tournament no 1.40
Miętus to Quaif. to the tournamento no 1.20

smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Schmitt chyba jest w bardzo wysokiej formie, fajnie by było bo lubie goscia smile dla mnie przeciwienstwo Hanavalda, chociaz ten to miał cos z głową i Schmitt nieporownywalnie wiecej osiagnal

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
na TCS po 1 konkursie powinni zostac Adam, Kamil i Stefanek, reszta wypierd.... bo szkoda pieniedzy

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
czyżby Adach stracił moc smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
za nim tez skacza piach, moze cos testuje pewnie tak. Na pewno formy z dnia na dzien nie stracił bo MP zdobył na wielkim luzaku z bardzo dużą przewagą a Morgi-automatyzm

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
na czołówke belka została obniżona o 2 wink

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, alfa, betowiec, Sensei, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,422 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1