|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Panowie, możecie się odnieść co szlagieru 2nd division Gretna-Greenock? Warto na gospodarzy po 1,67? Przyznaje że szkocka to nie moja liga, ale ten mecz zwrócił mą uwagę. Vicelider chyba ma zadyszkę.. Warto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Hibernian - Hearts 29.10 sobota
Szybko, zwięźle i na temat:
- Przed nami trzynasta kolejka szkockiej Premier League, w tabeli prowadzi Hearts przed Celtikiem, trzecie miejsce zajmuje jutrzejszy gospodarz - Hibernian
- Hearts jako jedyni nie przegrali jeszcze meczu ligowego w tym sezonie, świetny bilans 10-2-0 (bramki 27-7) ...
Hearts 1-0 Kilmarnock Hearts 2-0 Dunfermline Celtic 1-1 Hearts Falkirk 2-2 Hearts Hearts 1-0 Rangers Inverness 0-1 Hearts Livingston 1-4 Hearts Hearts 2-1 Motherwell Livingstone 1-0 Hearts (puchar) Hearts 2-0 Aberdeen Dundee U. 0-3 Hearts Hearts 4-0 Hibernian Kilmarnock 2-4 Hearts
... ostatnio przetrwali taki mikrokryzys, po którym zbyt pochopnie chyba ścięto głowę trenera George'a Burleya, remis z Falkirk zakonczył pasmo osmiu zwycięstw, sklocony z trenerem właściciel zespołu tylko na to czekał i niebawem panowie sie rozstali, takie roszady w kadrach w takiej sytuacji na pewno klubowi nie pomagają (zespół temu niby zaprzecza bo wygrał dwa ostatnie spotkania , choć z niewymagającymi przeciwnikami), pierwsza porażka wisi w powietrzu, Hearts wszystkiego wygrywać nie mogą..
- Hibernian z kolei to dobra drużyna, piłkę chłopaki kopać umieją, jak mowilem trzecie miejsce w obecnych rozgrywkach, nie stoją na straconej pozycji jak sugerują bukmacherzy, powiem wiecej - mają duze szanse wreszcie zwycięzyć jedynych niepokonanych, ktoś musi to wreszcie zrobić a kto moze tego dokonać? Hibernian spełnia chyba wszystkie do tego warunki... Od razu zaznaczam, że osobiście nie zagram czystej jedynki bo trochę jednak strach, w tym typie nie podoba mi się jedna istotna rzecz, konkretnie mowiac to że ostatni ich mecz jeszcze sprzed dwoch i poł miesiąca zakończył pogromem Hearts zdemolowało Hibernian u siebie 4-0.. ale to jedyny taki minusik tego spotkania, poprzednie sezony pokazały, że HIbernian grać z Hearts u siebie potrafi i z pewnością będą chcieli jutro sie zrewanżowac..
- Dotychczasowe wyniki Hibernians w tym sezonie
Dunfermline 1-2 Hibernian Aberdeen 0-1 Hibernian Hibernian 4-2 Kilmarnock Hibernian 1-2 Inverness Motherwell 1-3 Hibernian Hibernian 0-1 Celtic HIbernian 2-1 Dundee U. Rangers 0-3 Hibernian Falkirk 0-2 Hibernian Hibernian 3-0 Livingston Hearts 4-0 Hibernian Hibernian 1-1 Dunfermline
.... bilans 8-1-3 (bramki 22-13), lepiej na wyjezdzie 5-0-1 w domu "tylko" 3-2-1 w wszyscy czekają na poprawę..
Ogółem to stawiam 1X za 1,54 (STS) i coś do tego dorzucam ale sądzę, że jak gdzieś jest jakiś handicap to brać w ciemno..
A co do meczu Gretny to powiem, ze gram na strate punktów lidera.. ale jeszcze nie w tej kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Po wczorajszej stracie punktów przez Hearts i Rangersów dzis Cletic chyba pokusi sie o Fotel lidera.
Chłopcy z Celtic Park zaczynają grać coraz bardziej regularnie.
Na uwage ze strony gospodarzy zwraca jedynie fakt, ze maja oni bilans home 1-4-1, m.in. remis z Rangersami czy Kilmarnock'iem...
Mimo, ze ostatnio troche sie przejechalem na szkockie piłce to jednak gram dzis Celtow. Kurs w granicach 1.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Wyniki
[color:"purple"] Premier League [/color]
[color:"red"] Dundee U. [/color] 2-4 Celtic Kilmarnock 4-2 [color:"red"] Aberdeen [/color] [color:"green"] Falkirk 1-1 Livingston [/color] Hibernian 2-0 [color:"red"] Hearts [/color] [color:"red"] Dunfermline [/color] 0-3 Motherwell [color:"green"] Rangers 1-1 Inverness [/color]
[color:"purple"] Division 1. [/color]
Hamilton 2-0 [color:"red"] Stranraer [/color] Clyde 2-1 [color:"red"] Brechin [/color] Airdrie 4-0 [color:"red"] Dundee FC [/color] Ross County 2-1 [color:"red"] St.Johnstone [/color] St. Mirren 2-0 [color:"red"] Queen of South [/color]
[color:"purple"] Division 2. [/color]
Gretna 3-1 [color:"red"] Morton [/color] Stirling A. 1-0 [color:"red"] Raith Rovers [/color] Forfar 3-1 [color:"red"] Alloa [/color] Dumbarton 1-0 [color:"red"] Peterhead [/color] Partick T. 1-0 [color:"red"] Ayr [/color]
[color:"purple"] Division 3. [/color]
Berwick 1-0 [color:"red"] Cowdenbeath [/color] Queens Park 3-0 [color:"red"] Elgin [/color] [color:"green"] East Fife 1-1 Albion R. [/color] Stenhousemuir 2-0 [color:"red"] Arbroath [/color] Montrose 3-0 [color:"red"] East Stirling [/color]
Szesnaście zwyciestw gospodarzy, zaledwie trzy remisy i tylko dwa zwycięstwa drużyn na wyjezdzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 165 |
Szesnaście zwyciestw gospodarzy, zaledwie trzy remisy i tylko dwa zwycięstwa drużyn na wyjezdzie... Wniosek w nizszych rozgrywkach, 2,3,4 liga - stawiac na gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Wiem, że temat pt. "Szkocka liga niczym szkocka z lodem" cieszył się dużą popularnością przy poprzednim podziale forum ale obecnie dla oddzielnej kolejki zakładamy oddzielny temat w związku z tym od następnej rundy spotkań ligi szkockiej proszę o założenie nowego tematu (może być zbiorczy dla wszystkich lig szkockich) i nie-kontynuowania obecnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Tylko czemu? Przecież to świetny temat, ze świetną nazwą i świetnymi typerami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wszyscy już sie z nim zżyliśmy, temat jest prowadzony estetycznie i jest bardzo przejrzysty, nie rozumiem czemu chcecie się go pozbyć.. Według mnie zakładanie nowych tematów do każdej kolejki wprowadza dużo zamieszania. Ciężko będzie mi się odzwyczaić, ale cóż, jakoś przetrzymam, jakoś to zniosę.. Żegnaj "Szkocka Ligo niczym szkocka z lodem".. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
Zgadzam sie z przedmowca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tutaj jest milutko, czysciutko i bez zbednego zamieszania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mysle ,ze jednak warto pozostac przy obecnej formie tego tematu do jakiej przywyklismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cala liga szkocka jest jakby jedna rodzina z niepowtarzalnym klimatem, wiec pozostanmy w tym klimacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie decyzja nalezy do Moderatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i dla wszystkich szkocka z lodem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Przecież to świetny temat, ze świetną nazwą i świetnymi typerami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wszyscy już sie z nim zżyliśmy, temat jest prowadzony estetycznie i jest bardzo przejrzysty, nie rozumiem czemu chcecie się go pozbyć.. Tego, że funkcjonują tu świetni typerzy a temat jest przejrzysty nie kwestionuję jednak wg mnie każdy długi temat o danej lidze miał swój specyficzny klimat - mnie również ciężko się rozstać z tematem o Ligue1 ale jak się już zdecydowaliśmy wprowadzić jakieś zmiany na forum to trzeba je konsekwentnie realizować - dziwnie to będzie wyglądało gdy część lig będzie miała oddzielne tematy do każdej kolejki a część tematy-molochy jak dotychczas. A co do sympatycznego tematu to można przecież co tydzień zakładać np. temat "Szkockie ligi /niczym szkocka z lodem/ - (data)" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 145 |
Juz jutro spotkanie nastepnej kolejki "szkockiej z lodem", a tu nie widać żadnego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />. Co sądzicie na temat meczu Hearts-Dundee Utd.??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Ja zagram mimo wszystko na przełamanie Rangersów, powinni wreszcie zacząć wygrywać.
Rangers - Aberdeen 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 145 |
No ja sam nie wiem. Po tym co widziałem we wtorek jak grają w obronie to zastanawiałbym się mocno. Ja tego nie ruszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
zgadzam sie z baldinio... bardzo slaby wystep w lidze mistrzow.. bramki strzelili przypadkowe po ewidentnych bledach przeciwnika.. pilka czesto odskakiwala im od nogi.. zawiodlem sie... uwazalbym na to spotkanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9 |
Chyba Aberdeen nie ma mimo wszystko co porownywac do Patrzalki ktora wygrala na wyjezdzie z Porto 3-2,i u siebie z Celtic 5-0 zagram jutro przeciwko seri(3remisy) na Glesgow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94 |
Elos bomberos. Widze ze tu ludzi epieniądze wygrywają, ja tez zamierzam biznes robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiscie ze Hearts wygrywa!!! U siebie nie ma na nich za przeproszeniem HUJA. mój typ 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W góre!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Chyba Aberdeen nie ma mimo wszystko co porownywac do Patrzalki ktora wygrala na wyjezdzie z Porto 3-2,i u siebie z Celtic 5-0 zagram jutro przeciwko seri(3remisy) na Glesgow A to niby dlaczego ? Juz raz w tym sezonie wygrali z Rangersami. Wiecej: pilakrze z Aberdeen beda gryzc trawe i beda na to spotkanie bardzo zmotywowani. Dlatego, ze te dwa zespoly nie cierpia sie w szkocji najbardziej, obok niecheci do siebie Celtic i Rangers. Poza tym wciaz graja z mistrzem a zasada jest prosta: mistrza trzeba bic. I po trzecie: juz raz pokonali Rangers, co prawda u siebie, co prawda po czerwonej kartce dla Lovenkrandsa (albo Ricksena), ale jednak. O ilez wiecej sensu jest w postawieniu X2. ALe nie ruszal bym tego meczu. Proponuje grac na: St. Johnstone - zelazny kandydat do awansu z drugiej ligi. Hibernian - Hibs w tym sezonie odbiora jeszcze punkty i Hearts i Celticowi i Rangers. To bardzo dobrze zorganizowana druzyna. Swietni mlodzi napastnicy, nbardzo dobry manager, po zwyciestwie nad Hearts zapewne bardzo dobre morale. Klub wyszedl z dlugow, placi pilkarzom regularnie. Czy czegos wiecej trzeba ? Inverness - Dunfermline moze tam zagrac az bez OŚMIU podstawowych graczy. Czy trzeba cos jeszcze dodawac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Elos bomberos. Widze ze tu ludzi epieniądze wygrywają, ja tez zamierzam biznes robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiscie ze Hearts wygrywa!!! U siebie nie ma na nich za przeproszeniem HUJA. mój typ 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W góre!!! Może i Hearts wygra ale jak bluźnisz to chociaż pisz poprawnie. Ja zamiast Heartsu wolę Glasgow muszą w końcu odrabiać straty i wygrywać efektownie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Proponuje grac na:
St. Johnstone - zelazny kandydat do awansu z drugiej ligi.
Hibernian - Hibs w tym sezonie odbiora jeszcze punkty i Hearts i Celticowi i Rangers. To bardzo dobrze zorganizowana druzyna. Swietni mlodzi napastnicy, nbardzo dobry manager, po zwyciestwie nad Hearts zapewne bardzo dobre morale. Klub wyszedl z dlugow, placi pilkarzom regularnie. Czy czegos wiecej trzeba ?
Inverness - Dunfermline moze tam zagrac az bez OŚMIU podstawowych graczy. Czy trzeba cos jeszcze dodawac ? moze czy zagra?? sa juz jakies konkrety??bo zastanawima sie nad inverness
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
sorry - na pewno zagra bez cztech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|