Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Nagrywasz ISO, ten 3ci plik to nie wiadomo nawet jakie rozszerzenie wiec nie jest to wazne.
Jesli nie chcesz nagrywac sciagnij sobie daemon toolsa i wrzuc w niego w/w pliki ISO.

Daemon dziala jak cdrom, oszukasz komputer i bedziesz mogl elegancko zainstalowac sobie gre.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
ok dzięki wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
Originally Posted by gaucho17
Witam.Wie ktos cos o jakims w miare korzystnym kredycie na 1 500-2000zł. Tylko najlepiej zeby nie trzeba bylo oswiadczenia o zarobkach;) Oczywiscie providenty itp. odpadaja Prosze o pomoc bo na swieta pieniazki potrzebne.


Ponawiam.Interesuje mnie kredyt na ok.2000zł.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Potrzebuje jakies namiary na sklepy a`la Urban City. Jest w ogole cos podobnego? Chcialbym zakupic jakies bluzy z kapturem. Z gory thx.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Panowie dość poważne pytanie do znających się, lub przebywających za granicą...
Czy takie ceny mieszkan/domów za granicą są realne jak tutaj w ogłoszeniach?
np to:
http://nieruchomosci.onet.pl/detail..._medium=banner&utm_campaign=PanelSG3
lub to:
http://nieruchomosci.onet.pl/detail..._medium=banner&utm_campaign=PanelSG3
W czym jest haczyk? o co chodzi tongue ?
Bo jesli takie ceny to ja bym się poważnie zastanowił nad sprzedaniem firmy i domku i wypad laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Może ktoś się orientuje w którym sklepie (sieciówka) można kupić najtaniej wódkę Wyborową?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Sądzę, że w Kauflandzie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Czy ktoś mnie oświeci czemu pasterka jest o 24? Skąd to się bierze, ...no ta godzina? 22 nie lepsza? cool

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
wg mojej wiedzy sprawa wygląda tak...
Pasterka otwiera w liturgii obchody wcielenia Chrystusa. Dlaczego o północy ? Bo podobno to w środku nocy ( północ? ) anioł zwiastował pasterzom narodzenie Jezusa, którzy później udali się w drogę, by złożyć Mu pokłon...
Wesołych wink

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Poszukuje dobrego szampana/winka do 100zł potrzebne na rocznice slubu tongue

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
istnieją jakieś oferty pracy, legalne, na okres 1 miesiąca ? Jak ktoś ma np do wykorzystania 20 dni urlopu i chciałby to aktywnie wykorzystać ? Ktoś z was miał doświadczenie z czymś takim ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
witam ,

Czy jest możliwość zablokowania telefonu BlackBerry lub jego namierzenie?

Właśnie został mi skradziony..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Namierzenie na pewno, ale na policji.
Zablokowanie w jakim sensie? Karty? Pewnie operator moze zablokowac.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Myślisz ze policja będzie namierzać telefon ? Bo nie wiem czy jest sens sie 'droczyć'.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
policja jest w stanie namierzyc telefon, ale stosuja to tylko w przypadku poważnych przestepstw, przy kradziezach nikt się w to nie bawi

jest mała szansa ze znajdzie sie gdzieś podczas rewizji w lombardzie, lub znajdą go u kogos po numerze IMEI

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by cassapian
policja jest w stanie namierzyc telefon, ale stosuja to tylko w przypadku poważnych przestepstw, przy kradziezach nikt się w to nie bawi

jest mała szansa ze znajdzie sie gdzieś podczas rewizji w lombardzie, lub znajdą go u kogos po numerze IMEI

Właśnie tam myslalem , a wiec zgłoszenie to tylko 'papierek' i liczenie ze ktoś wpadnie w kontrole i oni sprawdza mu IMEI ...

Dzieki za info..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
dokladnie tak jak pisza powyzej, kiedys na imprezie skradziono mi dwa telefony a na policji (musialem zglosic bo jeden był sluzbowy) powiedziano mi zebym im nie zawracał dupy bo tylko w przypadku jakiegoś pobicia czy czegoś powazniejszego cos beda z tym robic...
wiec szkoda zachodu...

Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
to ja z takim prośb dość nietypowych...

znajomi nawalili... i nie mam się gdzie podziać w sylwestra, a będę we wrocławiu. Rynek odpada bo nie bede stał na mrozie tyle godzin, klub też bo samemu to troche głupio, więc potrzebuję osoby która mnie wkręci na jakąs domówkę - wiek imprezowiczów nie gra roli ale oby to były osoby do 25 roku życia. Wiem, że nasuwa się ze jestem obcy i ciezko kogoś obcego wpuścić..ale może jakoś ktoś z z was ma takich znajomych dośc otwartych na integracje i nowe znajomosci, w koncu to sylwester... jeśli ktoś może pomóc, to prosiłbym o podanie namiarów, moge się z organizatorem skontaktować osobiście i że tak powiem poprosić. Głupio siedzieć w domu w taki dzień gdy cały świat się bawi...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Panowie korzystaćie z serwisów internetowych, które oferują odbitki zdjęć? Polecicie firmę, adres strony internetowej?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by Skull
Panowie korzystaćie z serwisów internetowych, które oferują odbitki zdjęć? Polecicie firmę, adres strony internetowej?

http://www.fotoprint.com.pl/ mozliwa dostawa kurierem jak i odbior w jednym z 5000 punktow.szybko i bezproblemowo. polecone przez slubnego fotografa a i gratis wpadl tez smile

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1