|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
witam serdecznie w sobotni spokojny poranek, za kilka godzin rozpoczna sie emocje na arenach sportowych, moze ja podziele sie swoimi uwagami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
First Division
[color:"green"] Hamilton - Clyde [/color] druzyna gospodarzy nekana kontuzjami (za scottishfootballleague.com).Ostatnie wyniki wskazuja na wahania formy. Ostatnio przegrali ze St. Mirren na wyjezdzie.Wczesniej na wlasnym stadionie pokonali Queen of the South az 5 do 2. Analizujac dokonania tego zespolu na wlasnym stadionie, mozna zauwazyc, ze sa u siebie trudni do pokonania.To suche fakty. Jesli chodzi o druzyne gosci to jak juz wiadomo, jest to mlody, utalentowany zespol z doswiadczonym menagerem, ktory ma wizje tego jak nalezy poukladac druzyne. Efekty pracy widac po osiaganych wynikach i pozycji w tabeli. Ostatnie spotkania pokazuja, ze druzyna ma ustabilizowana forme. W ostatnich pieciu meczach trzy wygrane, jeden remis i jedna porazka.Jesli chodzi o ubytki w skladzie to zawieszeni sa dwaj gracze. Reszta zdolna do gry. To kolejne suche fakty. A teraz do sedna. Jaki padnie rezultat? Wszystko kreci sie wokol remisu, ale remis padl w pierwszym spotkaniu pomiedzy tymi zespolami. Ja sklanialbym sie na to, ze Clyde tego spotkania nie przegra. A jak bedzie oczywiscie boisko pokaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Two Division
[color:"blue"] Greenock Morton - Partick Thistle [/color] Druzyna gosci jest w dobrej formie.Wlaczyla sie do walki o awans i moim zdaniem to oni awansuja. Dzisiejsze spotkanie mam nadzieje to potwierdzi, tzn Partick wygra i przeskoczy w tabeli Greenock. Roznica miedzy tymi zespolami wynosi tylko jeden punkt. Oczywiscie sprawa awansu nie rozstrzygnie sie dzisiejszego dnia, ale ten mecz jest waznym spotkaniem dla obu druzyn i moze decydowac o koncowych rozrachunku. A wydaje mi sie, ze wlasnie to Partic jest silniejsze.
[color:"green"] Stirling Albion - Forfar [/color] jesli chodzi o to spotkanie to zaznacze, ze druzyna gospodarzy jest zbombardowana kontuzjami : "Stirling Albion have injury problems with hamstring victim Dougie Wilson out while Stewart Devine, Chris Aitken and Ross Forsyth all face late fitness checks but Steve Bell returns against Forfar". Czy to bedzie mialo wplyw na wynik tego spotkania to nie wiem. Po prostu znalazlem taka informacje w serwisie scottishfootballleague.com
Third Division jesli chodzi o mecze z tej dywizji to nie bede pisal tego co juz powiedzial Formic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I to tyle ode mnie. Zycze powodzenia i duzych wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Nie ma się co chyba zastanawiać jeśli chodzi o mecz Rangers - Falkirk. Dni McLeisha są policzone, nie zagra filar pomocy Gers, Barry Fergusson i jedyny dobry napastnik w tym towarzystwie - Dado Prso. To, jak wiadomo nie jedyne oslabienia Rangers. Wracaja co prawda Buffel i Ricksen, ale po dlugim okresie niebytu (przynajmniej w przypdku tego pierwszego) trudno liczyc na jakis super wystep z ich strony.
Silnie rekomenduję w tym spotkaniu zagranie handicapu +1,5 gola na Falkirk:
Rangers - Falkirk(+1.5) - 2 po kursie 2.05, pozycja 984 w STS
Moze ktos dzis jeszcze zdazy, choc troche pozno.
Na jutro to samo w przypadku Aberdeen - Celtic. Moim zdaniem NIE MA SZANS, by gospodarze przegrali jutro wiecej niz 1 golem na Pittodrie.
Aberdeen (+1.5) - Celtic - 1, po kursie 1.60 w STS, pozycja 1402
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149 |
też myślę, że Aberdeen tego meczu nie przegra - to solidna drużyna, a Celtic jak wiadomo ostatnio w delikatnym dołciu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Dobry...
Siódme w tabeli Aberdeen do jutrzejszego meczu przystąpi bez Scotta Severina, Michaela Harta oraz Steva Lovvella. Pod znakiem zapytania stoi także występ Kevina McNaughtona, którym zainteresowany jest Gordon Strachan.
Do składu The Bhoys wraca Shunsuke Nakamura i Shaun Maloney. Obaj są już w pełni sił i powinni wystąpić jutro od pierwszej minuty. W pierwszym składzie najprawdopodobniej zobaczymy także Macieja Żurawskiego.
Prawdopodobny skład:
Boruc; Telfer, Balde, McManus, Camara; Lennon, Nakamura, Maloney, Petrov; Sutton, Żurawski
____
Aberdeen - Celtic 2 @1.5 8/10
Expekt zaoferował @1.5, to chyba jeden z lepszy kursów w sieci, dla porównania, GB dał @1.44, czy baw @1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mam nadzieję że po ostatniej porażce zespół Celtic będzie się potrafił odbudować już jutro...
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Zgadzam sie jutro CEltic Win choc po ciezkiej walce 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Panowie nie znam się na tej lidze więc jeśli mógłby mi ktoś potwierdzić że dobrze myślę... Chodzi o środowy mecz Stirling Albion - Dumbarton. Moim zdaniem 1X to pewniak. Stirling po 11 meczach bez wygranej, wygrało 5 spotkań pod rząd! Tak więc chyba porażka gospodarzy nie wchodzi w grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A zakonczenie passy zwyciestw jestli w ogole nastąpi to co najwyżej remisem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Panowie nie znam się na tej lidze więc jeśli mógłby mi ktoś potwierdzić że dobrze myślę... Chodzi o środowy mecz Stirling Albion - Dumbarton. Moim zdaniem 1X to pewniak. Stirling po 11 meczach bez wygranej, wygrało 5 spotkań pod rząd! Tak więc chyba porażka gospodarzy nie wchodzi w grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A zakonczenie passy zwyciestw jestli w ogole nastąpi to co najwyżej remisem... No i zgadłem, był remis. Stirling Albion - Dumbarton 0:0 wystarczyło tylko zagrać.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
W tej kolejce po dobrym kursie widze mecz Celtic-Hibernian na gospodarzy mysle ze bedzie 2:0 i jedna bramke ukłuje Żuraw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Drugi MEcz to St.Johnstone-Queen tu tez raczej gospodarz powinien wygrac czekam na wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
A co myslicie o Rangersach? kursik 2,1 chyba warto spróbować w końcu muszą wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 11 |
A moze mecz Hearts - Inverness ?! Hearts pierwszy mecz bez trenera wygrali 2:1 mysle ze warto dac na nich kurs dobry 1.4 .Co myslicie o tym ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
A ja myśle ze ładnym meczem do grania jest Elgin - East Stirling. Elgin chociaż do "potęg" nie należy ale ze słabym jak co roku (chociaż w tym roku lekko wzmocnionym) East Stirling powinni sobie poradzić. Elgin dwa zwyciestwa pod rząd i mysle ze z East Stirling podtrzymają tą passe. Kurs na Elgin 1,55 uważam za godny zagrania. Typuje wynik 1-0, 2-0 Proszę o opinie. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493 |
Hearts - Inverness 1 ok 1.40 gospodarze zeby nie stracic konatktu z liderem musza dzis wygrac mysle ze mecz ten wygraja goscie co prawda graja zadziwiajaco dobrze w tym sezonie ale nie sa jeszcze w stanie ugrac punktow z druzyna Hearts
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
[color:"red"] 10-11grudnia 2005 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"brown"] 18 kolejka Premier League Aberdeen - Dunfermline Celtic - Hibernian Falkirk - Motherwell Hearts - Inverness Livingston - Dundee Utd. Kilmarnock - Rangers - niedziela [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />[color:"green"] 18 kolejka
First Division (2 szkocka) Brechin - Hamilton FC Dundee - St.Mirren Ross County - Clyde St.Johnstone - Queen of S. Stranraer - Airdrie[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"purple"]
Third Division (4 szkocka) Berwick - Albion Elgin - East Stirling [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 79 |
Heart-Inverners 1 Na poczatku miałem zagrać X2 po ładnym kursie, jednak po analizie statystyk zmieniłem zdanie. Co prawda goście swietni na wyjazdach, jednak nie grali jeszcze z czołówką ligi do której należą Hearts (u siebie wygrali wszystko).Puszcze więc jedynke chociaz kurs mało zachecający 1,30 w BaW.
Celtic-Hibernian X (4,50) tutaj w przeciwienstwie do wiekszosci, doszukuje sie remisu i po kursie 4,50 biorę to. Goście jeszcze nie mieli remisu na wyjezdzie, mało tego w 17 meczach obecnej rundy zremisowali tylko raz i to usiebie jeszcze w lipcu.Celtic też tylko jeden remis u siebie. Skoro gra pierwsza drużyna z trzecią to mozna sprobować za niewielką stawkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
witam serdecznie przed nami kolejne ligowe emocje.
[color:"brown"]Premier League[/color] [color:"brown"] Livingston - Dundee Utd. [/color] Dwa cieniasy. Jeden wiekszy od drugiego, z tym, ze druzyna gosci w tym sezonie miala walczyc o puchary. Jakie sa wyniki tej walki to wystarczy popatrzec na tabele, walcza, ale o utrzymanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Przegladajac serwis bbc.com wyczytalem, ze zespol gospodarzy oslabiony brakiem trzech-czterech graczy. Druzyna gosci rowniez nie wystapi w pelnym skladzie. Patrzac na ostatnie wyniki Dundee to mozna zauwazyc, ze w zeszlym tygodniu wygrali u siebie z Hibsami. Czyzby oznaka zwyzki formy? Hmm, nie wiem, to zobaczymy po dzisiejszym meczu. Mysle, ze warto sprobowac zagrac na nich po kursie oscylujacym okolo 2.5. Mysle, ze bezpiecznym typem bedzie, ze tego meczu z gospodarzami nie przegraja. [color:"brown"] Kilmarnock - Rangers [/color] Tutaj zbytnio nie ma co sie rozpisywac, bo to jak graja Rangersi kazdy widzi. Jedno co mnie kusi by zagrac na gosci to kurs. Z tego jak pamietam to dawno nie bylo kursu ponad 2 na zwyciestwo druzyny z Glasgow. W zeszlym sezonie kurs oscylowalby okolo 1,4. A majac na uwadze fakt, ze pierwsze spotkanie zakonczylo sie pewnym zwyciestew Rangersow 3 do 0 to mysle, ze tutaj mozna pokusic sie na ich ponowne zwyciestwo. Bezipecznym wydaje sie to, ze Rangersi nie przegraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"green"] First Division [/color] [color:"green"] Brechin - Hamilton [/color] Jesli chodzi o te spotkanie to wypadaloby powiedziec, ze pewna dwoja. Patrze na serwis bbc.com a tam dluga lista zawodnikow kontuzjowanych zdruzyny gosci..."Hamilton have worries too with keeper David McEwan doubtful, Scott Tunbridge, Lee Hardy, Stuart Balmer, Sandy Hodge, Graeme Jones, Derek Fleming all out. Brown Ferguson and Pat Keogh are both struggling so manager Billy Reid will be forced to field a makeshift side." Moze wiec zagrac na gospodarzy, ze tego meczu nie przegraja ? Wybor nalezy do was.
Pozostale mecze trudne do wytypowania. Wszystko moze sie zdazyc. Kusi mnie spotkanie mecz pomiedzy[color:"green"] Ross County - Clyde[/color]. Cos lubie grac duzyne Clyde. Ross County w ostatniej kolejce przegralo z liderem na wlasnym stadionie i to wyraznie bo az 4 do 0. Dzisiaj kolejny mecz na wlasnym obiekcie, wypadaloby zamazac plame z ostatniego meczu. Czy to sie uda? Nie wiem, ciezko wskazac zwyciezce. Mam przeczucie, ze tu padnie remis.
[color:"purple"]Third Division Berwick - Albion Elgin - East Stirling [/color] tutaj krotko: w obu spotkaniach dwie jedyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jak bedzie to oczywiscie boisko pokaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to tyle ode mnie, zycze wygranych pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16 |
Dzisiaj ta przewaga może się zwiększyć nawet do 10 oczek. The Bhoys podbudowani cennym zwycięstwem nad Aberdeen wystąpią dziś w roli faworytów.
Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie. W 7 kolejce Scottish Premier League Celtic odniósł skromne zwycięstwo na Easter Road 0-1. The Bhoys jako jedyni z "Szkckiej Czołówki" wywieźli jakiekolwiek punkty z Edynburga.
Statystyka ostaniego meczu na Celtic Park, przemawia jednak za podopiecznymi Tony'ego Mowbraya. W poprzednim sezonie Celtic poległ na Parkhead 1-3.
Hibernian gra w kartke i to widać w każdym meczu. Najpierw porażka z Falkirk 2-3, potem niespodziewane zwycięstwo z Rangers 2-1 a następnie kompromitujący mecz przegrany ostatecznie z Dundee United 1-0.
W dniu dzisiejszym według "kratkowej" formy Hibernianu wychodzi na to, iż drużyna z Easter Road wygra. Czy tak się stanie ? Miejmy nadzieję, że nie a Celtic odskoczy na więcej punktów dwóm drużynom z Edynburga, Hibernian i Hearts.
Prawdopodobne ustawienie Celticu: (3-5-2)
Boruc; Telfer, Balde, McManus; Wallace, Lennon, Petrov, Nakamura, Maloney; Żurawski, Hartson.
Mysle ze Celtic z problemami ale powinien sobie poradzi POZDRO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493 |
Kilmarnock - Rangers 2 ok 2.00 mimo ze goscie nie zachwycajaw obecnym sezonie sadze ze w kacu musza zaczac grac a taki kurs na nich kusi i to bardzo zawodnikow oni maja lepszych o 2 amoze nawet i o 3 klasy lepszych sadze ze Rangersi sie dzis obudza i wygraja ten mecz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
[color:"red"] 26 grudnia 2005 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"brown"] Scottish Premier
Celtic v Livingston Dunfermline v Rangers Hearts v Falkirk Inverness v Hibernian Kilmarnock v Dundee Utd Motherwell v Aberdeen [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />[color:"green"] First Division (2 szkocka)
Brechin v Clyde Dundee v Airdrie Queen of South v St Mirren St Johnstone v Ross County Stranraer v Hamilton [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"]Two Division (3 szkocka)
Partick v Stirling Albion Ayr v Dumbarton Morton v Raith [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"purple"]Third Division (4 szkocka)
Albion Rovers v Arbroath East Fife v Berwick East Stirling v Cowdenbeath Elgin v Montrose Queens Park v Stenhousemuir [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
witam w swiateczny dzien mam nadzieje, ze brzuszki pelne, glowki zbytnio nie bola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troszeczke pozno, ale tak szybciutko kilka typow.
w [color:"brown"] Scottish Premier [/color] mysle, ze gladka wygrana [color:"brown"] Celtow. Rangersi[/color] niby tez gladko, tylko kto "zaryzykuje" granie Rangersow po kursie okolo 1.30, gdy lista absencji wyglada nastepujaco: (za bbc.com) "...But Alex Rae, Alan Hutton, Fernando Ricksen, Brahim Hemdani, Dado Prso, Julien Rodriguez, Olivier Bernard and Gavin Rae are all still missing..." Do skladu [color:"brown"] Hearts [/color] wracaja kontuzjowani "...Edgaras Jankauskas and Roman Bednar...". W druzynie gosci tez pelny sklad. Jaki wynik ? Chyba wygrana Hearts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale swieta sa i wszystko mozliwe , wystarczy popatrzec na Gretne, ktora zrobila prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale czy tutaj tak bedzie? Chyba nie. Co do innych spotkan to chyba [color:"brown"] Hibsa [/color] , ciezko bedzie wygrac to spotkanie. Zlapali jakas zadyszke, ciezko przychodzi im zdobywanie punktow i nie wiem czy w dzisiejszym meczu odniosa zwyciestwo. Ostatnie dwie potyczki pomiedzy tymi druzynami zakonczyly sie zwyciestwem [color:"brown"]Inverness.[/color] Ciekawi mnie [color:"brown"] Dundee Utd. [/color] Ale raczej no bet. Jesli w tym spotkaniu osiagna dobry rezultat mysle,ze mozna zaczac granc ich w pojedynkach ze sredniakami. [color:"brown"] Aberdeen [/color] ponoc slabo gra, tak pisal jeden koles na innym forum. I to tyle jesli chodzi o Premier League.
[color:"green"]First Division [/color] interesujaco wyglada spotkanie [color:"green"] Brechin v Clyde [/color]. Druzyna gospodarzy oslabiona brakiem 4 pilkarzy. Druzyna gosci w pelnym skladzie. na papierze latwo wskazac zwyciezce tego spotkania, ale kurs troche maly i chyba nie zaryzykuje. Z pozostalych spotkan chyba tylko [color:"green"] Dundee FC [/color] jest interesujacym zdarzeniem. Chociaz patrzac na statystyki spotkan pomiedzy tymi druzynami nieciekawie to wyglada dla druzyny Dundee. Ale mysle, ze gospodarze tego spotkania wezma rewanz na druzynie [color:"green"] Airdrie [/color] za ostatnia porazke az 0 do 4. Przynajmniej nie powinni przegrac potyczki. Reszta spotkan nie wiem.
W pozostalych ligach ciekawi mnie czy [color:"blue"] Partick [/color]zatrzyma [color:"blue"] Stirling [/color]. Mysle, ze sa w stanie spokojnie to zrobic. [color:"blue"] Morton [/color] równiez powinno poradzic sobie ze swoim przeciwnikiem a przynajmniej nie powinni przegrac. W ostatniej dywizji wezme tylko [color:"purple"]Berwick [/color] Dla ostroznych z podporka. [color:"purple"] Albion Rovers v Arbroath i East Stirling v Cowdenbeath [/color]odwolane z powodu pogody to tyle ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zycze powodzenia i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
[color:"red"] 30 grudnia 2005 - 2 stycznia 2006 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"brown"] Scottish Premier
Aberdeen v Inverness Falkirk v Dunfermline Livingston v Motherwell Rangers v Dundee Utd
Niedziela 1.01.2006 Hearts v Celtic
Poniedzialek 2.01.2006. Kilmarnock v Hibernian [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />[color:"green"] First Division (2 szkocka)
Ross County v Stranraer Airdrie v St Johnstone Clyde v Queen of South Hamilton v Dundee St Mirren v Brechin [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"]Two Division(3 szkocka)
Forfar v Morton Dumbarton v Partick Raith v Alloa Stirling Albion v Gretna [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"purple"]Third Division (4 szkocka)
Piatek 30.12.2005. Cowdenbeath v Elgin
Sobota 31.12.2005. Berwick v Queens Park Montrose v East Fife Stenhousemuir v Albion Rovers [/color]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|