Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Bydgoszcz dzisiaj powinien chyba z jednego seta ugrac dlatego postawie over w meczu

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Tak jakoś dziwnie się zdarzyło że oglądałem bardzo dużo meczy JsW w tym sezonie i jest to naprawde masakrycznie na tą chwile grający zespół. Dla mnie tutaj piękne kursiwo na Koźle wchodzi, ale z betem poczekam jak sie dzisiaj ułoży dzień...


Zaksa tez gra zle, w sumie od kontuzji Swiderskiego.

No nic, chyba zagram Muszyne z handi za kilka groszy i to tyle na dzis.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Jaki był kurs na Trentino z rana?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Panata-1,5
Muszyna 2
Politechnika 1

------------------------
Skra under 175
Iraklis 1
Dabrowa under 160

------------------------

boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Jaki był kurs na Trentino z rana?


1,50 nie spada jakos.
No w Gb bylo 1,55 ale tam niskie limity.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Moze ktos potwierdzic czy dzisiaj zagra Grozer

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
narazie bede wybierał z tego:

Kedzierzyn
AZS- Delecta: over 183
Volero- Dutch H (-1,5;0)
Trentino
Muszyna (-1,5;0)

komentarze mile widziane

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Ponieważ gramy dzień po dniu, a jedno spotkanie jest trudniejsze od drugiego, mam w planie wystawienie dwóch drużyn - jedna zagra przeciwko Fartowi, a druga stawi czoła Skrze - mówił przed wyjazdem do Kielc portalowi nowiny24.pl trener Asseco Resovii, Ljubomir Travica.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Dindek
Ponieważ gramy dzień po dniu, a jedno spotkanie jest trudniejsze od drugiego, mam w planie wystawienie dwóch drużyn - jedna zagra przeciwko Fartowi, a druga stawi czoła Skrze - mówił przed wyjazdem do Kielc portalowi nowiny24.pl trener Asseco Resovii, Ljubomir Travica.

Porażka ze Skrą może być już wkalkulowana i z racji tego mecz z Kielcami staję się teoretycznie ważniejszy...

PS. info już było, kilka postów wyżej wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Dindek
Ponieważ gramy dzień po dniu, a jedno spotkanie jest trudniejsze od drugiego, mam w planie wystawienie dwóch drużyn - jedna zagra przeciwko Fartowi, a druga stawi czoła Skrze - mówił przed wyjazdem do Kielc portalowi nowiny24.pl trener Asseco Resovii, Ljubomir Travica.

Porażka ze Skrą może być już wkalkulowana i z racji tego mecz z Kielcami staję się teoretycznie ważniejszy...

PS. info już było, kilka postów wyżej wink
aha to sorry za lenistwo laugh no nie wiadomo co Ljubo ma w glowie..

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
live do ruskiej siatki ? piwo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ice 18 masz live w dziale siatkówka tongue

Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
jako że w siatkówce europejskiej sezon ogórkowy i nie zabardzo któs chce wyskakiwac z typami, to znowu coś od siebie, miejmy nadzieje że liga grenlandzka znów okaze się dochodowa.

GSS Nuuk- AVI Minitsoq under 85,5 @1,85 9/10

W dzisiejszym meczu lider i tabeli i zdecydowany faworyt a zaraz mistrz kraju podejmie zaskakującego wicelidera z Minitsoq. Goście wysokie miejsce w tabeli zawidzięcz\ają graniu do tej pory z drużynami kelnerskimi, i wygrywaniu dzięki niezłemu szczęsciu, niebawem zaczną się piąc w dół tabeli. Goście to powiem praktycznie amatorzy, dzieciaki po 17-19 lat. Goście tak jak kiedyś pisałem, to lider, posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.

Postanowiłem zaryzykować dsośc wyśrobudowany under, bowsiem jak pokazuje przeszłośc,m mecze mięzy tymi drużynami były dośc jednostronne. w Tym sezonie, na wyjezdzie Nuuk wygrał 3-0 w relacji 25-1,25-0,25-3. Gospodarze w tamtym meczu wszystkie! punkty zdobli po błedach gości, ani jeden atak im nie wyszedł. Sądze że podobnie będzie dzisiaj. Dlatego gorąco polecam. Bet był jeszcze rano dostępny w bahu i bwinie.


Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by sniezny_bolo
GSS Nuuk- AVI Minitsoq under 85,5 @1,85 9/10

Goście to powiem praktycznie amatorzy, dzieciaki po 17-19 lat. Goście tak jak kiedyś pisałem, to lider, posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.


Szacunek laugh laugh laugh za tych gosci.

Dodatkowo dobra ligowa przeszlosc laugh .

Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by sniezny_bolo
GSS Nuuk- AVI Minitsoq under 85,5 @1,85 9/10

Goście to powiem praktycznie amatorzy, dzieciaki po 17-19 lat. Goście tak jak kiedyś pisałem, to lider, posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.


Szacunek laugh laugh laugh za tych gosci.

Dodatkowo dobra ligowa przeszlosc laugh .

oczywiście w tym zdaniu miałem na mysli gospodarzy. sorka. Goście to z kolei amatorzy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Bielsko Biala 1.44 -1.5 183
Muszynianka 1.3 -1.5 1.61
Dabrowa -2.5 se po 1.62

oplacalne bety?

Co najlepiej wybrac?

Thanks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by sniezny_bolo
posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.

dobra ligowa przeszłość aplauz

Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by sniezny_bolo
posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.

dobra ligowa przeszłość aplauz

po prostu zwróciłem uwagę, że zawsze to jakieś obycie na międzynarodowym poziomie, a nie kelnerzy po 17 lat któzy poza grenlandię nie wyjeżdzali

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by sniezny_bolo
posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.

dobra ligowa przeszłość aplauz
snieznego_bolka chyba tej zimy za mocno przysypalo laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
cendrus pijemy dzis?

Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty, burbon, JelineK, kamel), 1,441 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,879
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1