|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Bydgoszcz dzisiaj powinien chyba z jednego seta ugrac dlatego postawie over w meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Tak jakoś dziwnie się zdarzyło że oglądałem bardzo dużo meczy JsW w tym sezonie i jest to naprawde masakrycznie na tą chwile grający zespół. Dla mnie tutaj piękne kursiwo na Koźle wchodzi, ale z betem poczekam jak sie dzisiaj ułoży dzień... Zaksa tez gra zle, w sumie od kontuzji Swiderskiego. No nic, chyba zagram Muszyne z handi za kilka groszy i to tyle na dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Jaki był kurs na Trentino z rana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Panata-1,5 Muszyna 2 Politechnika 1 ------------------------ Skra under 175 Iraklis 1 Dabrowa under 160 ------------------------ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jaki był kurs na Trentino z rana? 1,50 nie spada jakos. No w Gb bylo 1,55 ale tam niskie limity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Moze ktos potwierdzic czy dzisiaj zagra Grozer
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
narazie bede wybierał z tego:
Kedzierzyn AZS- Delecta: over 183 Volero- Dutch H (-1,5;0) Trentino Muszyna (-1,5;0)
komentarze mile widziane
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Ponieważ gramy dzień po dniu, a jedno spotkanie jest trudniejsze od drugiego, mam w planie wystawienie dwóch drużyn - jedna zagra przeciwko Fartowi, a druga stawi czoła Skrze - mówił przed wyjazdem do Kielc portalowi nowiny24.pl trener Asseco Resovii, Ljubomir Travica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ponieważ gramy dzień po dniu, a jedno spotkanie jest trudniejsze od drugiego, mam w planie wystawienie dwóch drużyn - jedna zagra przeciwko Fartowi, a druga stawi czoła Skrze - mówił przed wyjazdem do Kielc portalowi nowiny24.pl trener Asseco Resovii, Ljubomir Travica. Porażka ze Skrą może być już wkalkulowana i z racji tego mecz z Kielcami staję się teoretycznie ważniejszy... PS. info już było, kilka postów wyżej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Ponieważ gramy dzień po dniu, a jedno spotkanie jest trudniejsze od drugiego, mam w planie wystawienie dwóch drużyn - jedna zagra przeciwko Fartowi, a druga stawi czoła Skrze - mówił przed wyjazdem do Kielc portalowi nowiny24.pl trener Asseco Resovii, Ljubomir Travica. Porażka ze Skrą może być już wkalkulowana i z racji tego mecz z Kielcami staję się teoretycznie ważniejszy... PS. info już było, kilka postów wyżej  aha to sorry za lenistwo  no nie wiadomo co Ljubo ma w glowie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
live do ruskiej siatki ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ice 18 masz live w dziale siatkówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57 |
jako że w siatkówce europejskiej sezon ogórkowy i nie zabardzo któs chce wyskakiwac z typami, to znowu coś od siebie, miejmy nadzieje że liga grenlandzka znów okaze się dochodowa.
GSS Nuuk- AVI Minitsoq under 85,5 @1,85 9/10
W dzisiejszym meczu lider i tabeli i zdecydowany faworyt a zaraz mistrz kraju podejmie zaskakującego wicelidera z Minitsoq. Goście wysokie miejsce w tabeli zawidzięcz\ają graniu do tej pory z drużynami kelnerskimi, i wygrywaniu dzięki niezłemu szczęsciu, niebawem zaczną się piąc w dół tabeli. Goście to powiem praktycznie amatorzy, dzieciaki po 17-19 lat. Goście tak jak kiedyś pisałem, to lider, posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.
Postanowiłem zaryzykować dsośc wyśrobudowany under, bowsiem jak pokazuje przeszłośc,m mecze mięzy tymi drużynami były dośc jednostronne. w Tym sezonie, na wyjezdzie Nuuk wygrał 3-0 w relacji 25-1,25-0,25-3. Gospodarze w tamtym meczu wszystkie! punkty zdobli po błedach gości, ani jeden atak im nie wyszedł. Sądze że podobnie będzie dzisiaj. Dlatego gorąco polecam. Bet był jeszcze rano dostępny w bahu i bwinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
GSS Nuuk- AVI Minitsoq under 85,5 @1,85 9/10
Goście to powiem praktycznie amatorzy, dzieciaki po 17-19 lat. Goście tak jak kiedyś pisałem, to lider, posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.
Szacunek  za tych gosci. Dodatkowo dobra ligowa przeszlosc  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57 |
GSS Nuuk- AVI Minitsoq under 85,5 @1,85 9/10
Goście to powiem praktycznie amatorzy, dzieciaki po 17-19 lat. Goście tak jak kiedyś pisałem, to lider, posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory.
Szacunek  za tych gosci. Dodatkowo dobra ligowa przeszlosc  . oczywiście w tym zdaniu miałem na mysli gospodarzy. sorka. Goście to z kolei amatorzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Bielsko Biala 1.44 -1.5 183 Muszynianka 1.3 -1.5 1.61 Dabrowa -2.5 se po 1.62
oplacalne bety?
Co najlepiej wybrac?
Thanks
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory. dobra ligowa przeszłość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 57 |
posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory. dobra ligowa przeszłość  po prostu zwróciłem uwagę, że zawsze to jakieś obycie na międzynarodowym poziomie, a nie kelnerzy po 17 lat któzy poza grenlandię nie wyjeżdzali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
posiadają kilku niezłych grajków z przeszłością w ligach szkockiej, angielskiej i ligi andory. dobra ligowa przeszłość  snieznego_bolka chyba tej zimy za mocno przysypalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|