|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
I jeszcze jedna wątpliwość:
Zawsze myślałem, że awans do wyższej ligi wywalczą 2 najlepsze drużyny, tymczasem przeczytałem ostatnio o jakimś play-off o awans... Jeśliby informacje o play-off były prawdziwe znaczyłoby to, że Arbroath może jeszcze realnie myśleć o awansie a co za tym idzie motywacja po stronie gospodarzy będzie wyższa. Kurcze uwierzcie wreszcie, że te play-offy to na prawdę prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wieczorem wkleję linka bo teraz nie ma czasu, żeby go szukać. A co do tego Arbroath-Stenny's to to jest mecz, który może się różnie potoczyć, więc ja osobiście odradzałbym ruszanie go z jakiejkolwiek strony, co nie znaczy, że sprawdzi się Twoja prognoza Prem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Kurcze uwierzcie wreszcie, że te play-offy to na prawdę prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To nie jest kwestia niewiary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po prostu dzisiaj przeczytałem taką informację i chciałem ją zweryfikować z pomocą kogoś kto w tym "siedzi". Nie mam podstaw żeby Ci nie wierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do tego Arbroath-Stenny's to to jest mecz, który może się różnie potoczyć Na szczęście potoczył się po mojej myśli: Arbroath - Stenhousemuir 3:2 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
Tak, żeby rozwiać już wszelkie wątpliwości: Zasady awansów i spadków w szkockich ligach [ scottishfootballleague.com] Jedyne tylko, co błędnie wprowadziłem paręnaście postów wyżej, to fakt, że na granicy SPL i SFD nie odbędą się baraże, a będzie wymiana dwóch drużyny systemem "tradycyjnym". Tak więc baraże będą na granicy First-Second Division i Secodnd-First Division. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405 |
Scotland Premier League 21 stycznia (sobota) Hibernian-Dunfermline 1 Rangers G.-Livingston 1
22 stycznia (niedziela) Motherwell-Celtic 2
z powodu braku czasu, nie wyjasnilem skad takie moje typy,ale postaram sie to nadrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
Kilmarnock - Hearts 2 W tym spotkaniu powinna pasc dwojeczka.Kilmarnock sprzedala swojego najlepszego napastnika Boyda do Rangersow i nie ma juz praktycznie kim straszyc przeciwnikow.A zespol Hearts jesli chce zdobyc mistrza to takie mecze musi wygrywac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Celtic dzisiaj pieczętuje mistrzostwo! Motherwell to łatwa zdobycz dla ofensywnego i coraz ładniej grajacego Celticu. Boruc dzisiaj na zero a z przodu 2-3 gole. Kurs 1,4 to według mnie smakołyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Kurs 1,4 smakołyk???? Po pierwsze nie widze w tym kursie zadnego smakołyka a po drugie zawsze Celtikowi cięzko sie grało na Motherwell i granie kursu 1,4 mija się z celem. Nie neguje ze Celtik nie wygra ale moim zdaniem szkoda zdrowia na taki kurs. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...Moj ukochany CELTIC 1888 GLASGOW niestety na Fir Park dzis zagra bez podstawowej formacjii obronnej (BOBO na Pucharze Narodów Afryki ,Keane kontuzjowany a Stephen McManus pauzuje za kartki) , formacje maja "wzmocnic" w duzym cudzysłowie hiszpan VIRGO ,który zagra swoje bodajze 2 spotkanie od 5 miesiecy oraz nowy nabytek THE HOOPs Mark Wilson i nie sadze by po piatkowym treningu formacja NAszej DEfensywy była zgrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
dzis zagramy najprawdopodobnie: 3-4-2
-------------------------Boruc------------------------------ Telfer-------Wilson-------------Virgo------------ - Wallace; Lennon-------------Petrov---------Nakamura----------Maloney; --------------Hartson--------------Żurawski-----------------
SERCE MOWI: 2-3 PRZECZUCIE: 2-2
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
sorry za literówke; FORMACJA 4-4-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
sorry za literówke; FORMACJA 4-4-2 za 2-2 płaca 16 a 2-3 całe 26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
[color:"red"] 28 stycznia 2005 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"brown"] Scottish Premier
Aberdeen v Kilmarnock Celtic v Dundee Utd Dunfermline v Motherwell Hearts v Hibernian Livingston v Falkirk
Niedziela 29 stycznia 2006 Inverness v Rangers [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />[color:"green"] First Division (2 szkocka)
Clyde v Hamilton Dundee v Stranraer Queen of the South v Airdrie St Johnstone v Brechin St Mirren v Ross County [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"] Two Division(3 szkocka)
Alloa v Gretna Ayr v Morton Dumbarton v Stirling Albion Partick v Forfar Peterhead v Raith [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"purple"]Third Division (4 szkocka)
Albion Rovers v Berwick Arbroath v Cowdenbeath East Fife v Queens Park East Stirling v Elgin Montrose v Stenhousemuir [/color]
[color:"red"] Formic zawsze do usług <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by Formic; 28/01/2006 12:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390 |
witam serdecznie
kolejne emocje przed nami. I pierwsze spotkanie jakie chce zaproponowac to potyczka pomiedzy druzynami [color:"purple"]Albion Rovers v Berwick.[/color]Chyba dwa lub trzy tygodnie temu pisalem o tym, ze druzyna Berwick gra dobrze, lecz ma problemy ze strzelaniem bramek. By rozwiazac ten problem sciagnieto dwoch zawodnikow. No i wtenczas druzyna ta zremisowala, jak dobrze pamietam, na wyjezdzie z Cowdenbeath po jeden. Tydzien temu spokojnie pokonali na wlasnym stadionie druzyne Arbroath 2 do 0 z czego bardzo sie cieszylem. I juz po remisie z Cowdenbeath powiedzialem sobie, ze czas grac Berwick i tak tez robie. W dzisiejszym spotkaniu druzyna gospodarzy oslabiona, z powodu kontuzji brak ok. 6 zawodnikow w tym bramkarza. Goscie w pelnym skladzie i nie powinni miec problemow z pokonaniem przeciwnika. Biore czysta dwoje.
Co do innych spotkan to [color:"brown"]Gretna[/color], ktora wzmocnila sie nowym zawodnikiem zakupionym za F60,000z Ross County, nie powinna miec klopotow z pokonaniem swojego rywala[color:"brown"]Alloa[/color].
Ostatnim spotkaniem na ktore chcialbym zwrocic uwage to[color:"green"]St Johnstone v Brechin.[/color] Gospodarze wzmocnieni wypozyczonym graczem z Aberdeen i absencji. W druzynie gosci brak 5 graczy. Mysle, ze nie powinno byc niespodzianki w tym spotkaniu.
ps: jesli ktos gra remisy to mam wrazenie, ze dzisiaj Clyde zremisuje ze swoim rywalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ps2: prosze admina o zmienienie daty w poscie wyzej z 26 grudnia na aktualna. Zapomnialem zmienic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
i to tyle ode mnie. zycze wygranych i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Ja dzisiaj spróbowałem taki tripel:Ayr, Partick i Elgin.Ayr niezły bilans z Morton.Może nie są to jakieś tuzy tej ligi, ale na własnym boisku nie są aż tak słabi i przynajmniej o jeden punkt powinni powalczyć, a przy sprzyjających okolicznościach nawet o komplet.Partick powinno dać radę u siebie z Forfar.Mają niezły bilans z nimi, a Forfar wygrało już dwa mecze wyjazdowe z rzędu.Starczy im.Elgin, które gra z najsłabszym w lidze East Stirling.Ostatnio nieźle sobie poczynają.Złapali trochę punktów i grają na naprawdę przyzwoitym poziomie.Na Stirling powinno starczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
No i zabrakło trochę szczęścia Ayr.Bramka stracona w 90 minucie.Szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Mam pytanie. Celtik w Pucharze Ligii gra z Motherwell u siebie, na wyjezdzie czy na neutralnym terenie??? Z góry wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422 |
mysle ze to niewazne...celtowi bedą tak pobdudowani ostanim niepowiodzeniem ze wygrają gladko a graja u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Mam pytanie. Celtik w Pucharze Ligii gra z Motherwell u siebie, na wyjezdzie czy na neutralnym terenie??? Z góry wielkie dzieki na bawie mam NEUTRAL VENUE czyli stadnion neutralny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Aker Celtic Gra w Glasgow !!!!!!
Futbal - ©kótsko pohár (CIS Cup) - 1/2 finále (jeden mecz) Motherwell Celtic Glasgow 7.40 4.40 1.30 2.75 20:45 n.i. - Glasgow (Hampden Park)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Już dziś o godzinie 20:45 czasu polskiego dojdzie do spotkania półfinału Cis Insurance Cup: Motherwell - Celtic.
Dzisiaj jedna z tych drużyn przejdzie do wielkiego finału, gdzie na swojego rywala czeka Dunfermline Athletic. Mecz zostanie rozegrany na narodowym stadionie w Glasgow - Hampden Park. Spotkanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Czy The Bhoys po raz drugi w ciągu kilkunastu dni rozprawią się z podopiecznymi Terry'ego Butchera? Czy może postawa defensywy Celticu ponownie będzie wołała o pomste do nieba, a w konsekwencji odpadnie z tych rozgrywek? Wszystkiego dowiemy się ok. godziny 23:00.
Celyic czeka ciężki mecz i chyba nikt co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Po zeszłotygodniowym remisie z Dundee United możemy oczekiwać rehabilitacji piłkarzy, a w szczególności obrońców!
Celtic od dziesięciu meczy nie może zachować "czystego konta" . Dzisiejsza linia obrony najprawdopodobniej będzie zupełnie inna. W dzisiejszym meczu nie zagra Mark Wilson, który występował już w Pucharze w barwach Dundee United. Zatem możemy się spodziewać powrotu Paula Telfera. Do środka defensywy powinien wrócić Roy Keane, który jest już w pełni zdrów. Być może, Gordon Strachan dokona również zmiany na lewej stronie obrony, gdzie w ostatni weekend operował Ross Wallace. Na jego miejsce powinien wrócić Mo Camara.
Czy najnowszy nabytek The Bhoys, Dion Dublin zadebiutuje już dziś? Strachan po wczorajszym treningu wypowiadał się w samych superlatywach co do umiejętności byłego reprezentanta Anglii, a więc możemy się tego spodziewać. Myślę, że wielu fanów jest ciekawych co do gry Diona.
Obie drużyny spotkały się 3 razy w tym sezonie. Dwukrotnie wygrywał Celtic, padł jeden remis. Jak będzie dziś? Miejmy nadzieję, że Celtic pokaże, iż potrafi skutecznie grać w defensywie. Oczywiście, liczymy również na bramki... Wejście do finału przybliżyłoby Gordona Strachana do zdobycia pierwszego trofeum na Celtic Park.
Prawdopodobny skład: Boruc; Telfer - Keane - McManus/Virgo - Camara/Wallace; Nakamura - Lennon - Petrov - Maloney; Żurawski - Hartson
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Aha i jescze ogolnodostepna transmisja TV meczu bedzie niemieckiej stacji DSF od godz.20.40.
Zurawki ja.ja. Zurawki...ja. komentar: Fritz Baumgartnet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|