Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
spodziewałeś się czegoś innego? od jesieni 90% analityków mówiło, że na starcie 2011 bedzie podwyzka

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Terry Butcher
Szykuje sie podwyzka stop procentowych

szyluje sie głębsza korekta na giełdach i zjazd na edku moze wlasnie teraz , pytanie dlaczego teraz w takiej atmosferze belka klapnał o podwyzce stóp , bo chce ratowac złotego przed dewaluacja i przez to jeszcze bardziej zadluzyc sie u zagranicznej lichwy

Dołączył: Mar 2009
Posty: 35
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 35
Eldo dokupujesz jeszcze pkobp?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
ta,obserwujemy chyab start korekty ;]

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Grand
Eldo dokupujesz jeszcze pkobp?

jeszcze nie ,czekam teraz , z obawy ze moge zlapac spadajace noze

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
no i mamy spadki ze az milo grin
zastanawiam sie czy co nieco nie ustawic na stopach
surowce beda kluczem do powodzenia miskow

Dołączył: Mar 2009
Posty: 35
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 35
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Grand
Eldo dokupujesz jeszcze pkobp?

jeszcze nie ,czekam teraz , z obawy ze moge zlapac spadajace noze

to ja złapałem kilka nozy mad bo na otwarciu troche kupiłem

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Grand
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Grand
Eldo dokupujesz jeszcze pkobp?

jeszcze nie ,czekam teraz , z obawy ze moge zlapac spadajace noze

to ja złapałem kilka nozy mad bo na otwarciu troche kupiłem

pisałem wczoraj wieczorem ,ze korekta za pasem , poza tym jestem tez troche w plecy na pko, ale poki nie sprzedales nie masz straty , wiec nie ma co rozpaczac na zas

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Profesor Kaźmierczak mówił o konieczności podwyżki stóp w najbliższym czasie, także to już przesądzone, inflacja 3% to już nie żarty, nasz Bank Centralny jest wyczulony na zbijanie i trzymanie inflacji w garści, przynajmniej takie można odnieść wrażenie smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by zmarcin
Profesor Kaźmierczak mówił o konieczności podwyżki stóp w najbliższym czasie, także to już przesądzone, inflacja 3% to już nie żarty, nasz Bank Centralny jest wyczulony na zbijanie i trzymanie inflacji w garści, przynajmniej takie można odnieść wrażenie smile

jesli to zrobia zarzna gospodarke na amen , a za ich zaciagniete przez to dlugi odpowie nastepna ekipa i my wszyscy

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
S/L wywalil mi Taurona , na edku wracamy w kierunku wsparcia i zapowiedzi oraz interwencja belki nie wystarcza....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by ELDORADO
S/L wywalil mi Taurona , na edku wracamy w kierunku wsparcia i zapowiedzi oraz interwencja belki nie wystarcza....


Ja bym bardzo chciał, żeby EURPLN i USDPLN wywaliły w górę, to byłoby ciekawe i można by upłynnić trochę zielonych, których się trochę nazbierało smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by ELDORADO
S/L wywalil mi Taurona , na edku wracamy w kierunku wsparcia i zapowiedzi oraz interwencja belki nie wystarcza....


Ja bym bardzo chciał, żeby EURPLN i USDPLN wywaliły w górę, to byłoby ciekawe i można by upłynnić trochę zielonych, których się trochę nazbierało smile

no ja tez mam zielonego za 2,85 z celem 3,50 , ale cele sie modyfikuje wraz z sytuacją smile
kernela nie wywalilem dla rownowagi , jesli dzisiaj to tylko straszenie , to jedziemy na nim na minimum 100 smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
duze obroty przemawiaja jednak za korekta , a nie straszeniem , wuj sam da odpowiedz mysle poczekajmy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Mnie bardziej od zysków z osłabienia złotego, ucieszyłoby oglądanie paniki w NBP i w MF


Aha, i komentarze Waldemara Pawlaka na temat kursu złotego laugh

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by mura
spodziewałeś się czegoś innego? od jesieni 90% analityków mówiło, że na starcie 2011 bedzie podwyzka

O podwyzce mowilo sie przed kazdym zebraniem RPP. Jednak wczorajszy wywiad Reutersa z Belka zdecydowanie poruszyl rynki.

Jesli chodzi o usdpln to na dzisiaj widze to tak :

[Linked Image]


Strzalki = wejscia w dlugie pozycje.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
dzisiejsze bardzo dobre dane ze Stanow wrozą ,że i tam zaostrza polityke pieniezna , a wtedy belka to sobie moze pogozic tylko palcem w bucie mowiac o aprecjacji zlotego grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
moim zdaniem, Eldo, jestes w bardzo duzym błędzie. w 2011 nie bedzie podwyzek w stanach. daję takiemu scenariuszowi jakies 80% pewności.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
moim zdaniem, Eldo, jestes w bardzo duzym błędzie. w 2011 nie bedzie podwyzek w stanach. daję takiemu scenariuszowi jakies 80% pewności.

dokupilem troche pko sytuacja od rana sie zmienila to jeszcze chyba nie teraz , co do podwyzek stawiam na nie w drugim polroczu , zobaczymy

pozdro
ELDO

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by mura
moim zdaniem, Eldo, jestes w bardzo duzym błędzie. w 2011 nie bedzie podwyzek w stanach. daję takiemu scenariuszowi jakies 80% pewności.

Wystarczy, ze zredukuja decyzje dot. zakupów obligacji. Program luzowania ilosciowego jest zdyskontowany przez rynki - jego ograniczenie moze spowodowac przeklucie balonika, a co za tym idzie : umocnienie dolara, korekte na rynku surowców i akcji. Skala korekty bedzie zalezna od tego jak inwestorzy potraktuja lepsze publikacje dot. ozywienia gospodarczego.

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1