|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13 |
Rafał czy Kasyno River Nile Casino [ ads.mrgreen.com] akceptuje dalej Polaków ? bo jeżeli chodzi o kasyno Palace of Chance to wczoraj czat poinformował mnie ,że Polacy nie mają do nich wstępu !!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,805 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,805 Likes: 12 |
Przeciez te kasyna nie maja ze soba nic wspolnego .River to microgaming a Palace to RTG
Palace Of Chance to jedno z najgorszych dziadostw w sieci i cale szczesie,ze Nas juz nie akceptuja bo wiele osob nie zobaczyloby swoich pieniedzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
wystarczy cookies wyczyscic wprzegladarce Jedno proste pytanie co mają cookies w przeglądarce do instalowanego kasyna boss media?  Piszecie, powtarzacie głupoty a nie za bardzo chyba wiecie o co chodzi w czyszczeniu cookies 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2010
Posty: 13 |
Drogi Rafale specu ponawiam pytanie : Jakie masz zdanie na temat kasyna RiverNile Casino [ ads.mrgreen.com] w skali od 1 do 6 . Chcę tam wpłacić 500 Euro . wymagają jakieś dokumenty przy pierwszej wypłacie? dzięki Rafał fachowcu!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
W Betsafe ta sama promocja tylko teraz 50 spinow na Devils Delight. Nie wiem tylko, czy jak wtedy ktos skorzstal to teraz moze, pewnie nie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
i pewnie znów nie na wszystkie linie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
W Betsafe ta sama promocja tylko teraz 50 spinow na Devils Delight. Nie wiem tylko, czy jak wtedy ktos skorzstal to teraz moze, pewnie nie.  Daj spokój z tą żenadą mi jeszcze nie dodali tych 50 na Piggy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,805 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,805 Likes: 12 |
A support jak to tlumaczy ? Na Piggy spiny to jeszcze byly ciekawe ,ale na devils to juz raczej nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
A support jak to tlumaczy ? Na Piggy spiny to jeszcze byly ciekawe ,ale na devils to juz raczej nie  Pańska sprawa została wczoraj przesłana do naszego działu kasyna a osoba odpowiedzialna za aktywację spinów zajmuję się tą sprawą w godzinach 16:00-19:00 Liczba użytkonwików objętych promocją była bardzo duża, co spowodowało opóźnienia w aktywacji spinów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,805 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,805 Likes: 12 |
W miare sensownie . Chlopaki juz pewnie na Sylwka wyjechali i nie ma kto spinow dopisywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
wystarczy cookies wyczyscic wprzegladarce Jedno proste pytanie co mają cookies w przeglądarce do instalowanego kasyna boss media?  Piszecie, powtarzacie głupoty a nie za bardzo chyba wiecie o co chodzi w czyszczeniu cookies  sluchaj kolego bylem na czacie z takim samym problemem dostalem taka wytyczna i o dziwo........... pomogło wiec najpierw zapytaj czym sie sugerowalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
email z comeon [ ads.comeon.com] 5freespinow na relica ale tylko 10 lini  ostatnio PL chyba dostała nastepnego dnia tak więc jak nie ma to jutro bedą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
Zajebisci sa. Prowadze w tym 10 cents, trafilem jeszcze free spiny i teraz nie zdazy mi ich juz zaliczyc. Rozumiem, ze jezeli przerwa sie wydluzy, zwroca mi pieniadze za pozostale turnieje, bo gram w nich caly czas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
Cassapian, czy intragame zamierza w najblizszym czasie usunac swoje problemy techniczne? I przez "w najblizszym czasie" rozumiem do godziny 23, a nie za piec dwunasta. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
powinni przedluzyc turniej o 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
Raczej watpie, jako ze w tym 10 cents udalo mi sie na szczescie utrzymac 1 miejsce z racji tego, ze awaria nadal trwa, a kase juz dopisali, bo udalo mi sie na kilka sekund wbic, po czym znowu lipka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|