|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
co to za propaganda, jak nie "ludzie z BA" z tym bułgarskim "specem" to Amerykanie. Co mnie interesują co oni grają, mało mamy znawców wśród nas ?  ja na coversach bazuję a nie niedzielnych typerach z ba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
dokladnie  nie sugerujcie sie typami z "ameryki" po drugiej stronie monitora moze siedziec malolat podajacy super pefki. Samodzielna analiza tylko prowadzi do sukcesow, oczywiscie nauka na bledach i rozmyslanaich dlaczego to nie weszlo  Swoja analiza + potwierdzenie ewentualnie swojego typu na innych forach i stronach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
albo patrząc na niektorych typerow z naszego konkursu nie ujmujac im wiedzy grac przeciwnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
ja dzis pozostaje przy Indiana - Washington OVER 195 Indiana 9 spotkan bez overa, wash 5 spotkan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
albo patrząc na niektorych typerow z naszego konkursu nie ujmujac im wiedzy grac przeciwnie  Myślę, że Skiper mimo złej passy bije mnie razem z Tobą na głowę  Przy całym szacunku do Ciebie i obecnego lidera konkursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Ciekawi mnie jaka linia pktowa będzie na Younga. Sko mówicie że Washington powalczy o win to powinien własnie on ich do tego prowadzić. Zaobserwowałem że ra on zdecydowanie najdłużej ze wszystkich w meczach, w ostatnim spotkaniu z Indianą rzucił 25 pkt, dostawał bardzo dużo piłek. Wykorzystał zaledwie 3-9 osobistych, więc jak tylko w tym elemencie się polepszy powinno być Izi 20 pkt. Znak zapytania to linia jaką wystawi b365.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
albo patrząc na niektorych typerow z naszego konkursu nie ujmujac im wiedzy grac przeciwnie  Myślę, że Skiper mimo złej passy bije mnie razem z Tobą na głowę  Przy całym szacunku do Ciebie i obecnego lidera konkursu  mozliwe  ale nie mialem jego na mysli  Lidera trzeba utrzymac do konca konkursu a jeszcze daleko  powoli gonie zobaczymy co dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
przesadzacie. jak gość ma dobrą skuteczność i bogatą analizę to zawsze czytam bo wiadomo info z pierwszej ręki. a jeśli kilka nicków które mają tam fejm gra mniej więcej to samo no to jest to warte rozważenia  właśnie stąd tego undera zdarłem ale jeszcze nie pograłem. na razie coś bym uderzył z zestawu o 19. tylko bardziej mi pasuje over w wiz niż ich wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
ja tam bym nie tykal Toronto...Hawks cos czuje ze moga cos zwojowac... i ciekawe jaki bedzie kurs na underek w Bostonie... linia  185.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
podaj info, ja go sprawdzę  aczkolwiek dla mnie linie są bardzo rzadko przekonujące. Można je grać czasami, ale nie co noc. Wolę ja ktoś poleca ML, chociaż ja nieskromnie powiem, że do nikogo nie mam takiego zaufania jak do siebie  i to wcale nie przechwałki, ale zawsze wolę wtopić na swoim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 89 |
Chicago -10 i Houston -9 do gry ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Chicago -10 i Houston -9 do gry ? Do kogo wpis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
sorki nie to sie zacytowało co trzeba, chodziło mi o wpis Młodego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Leon gdzie masz tą liinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Leon gdzie masz tą liinie? pinnacle, gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Leon gdzie masz tą liinie? pinn
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
tego Toronto overa to bym nie tykal. W ogole nic bym tam nie tykal, tyle absencji po obu stronach, ze cuda niewidy sie tam moga dziac  WAS +7 OKC -5 i ewentualnie over Bobkow, ale to zdecyduje w drzwiach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Leon gdzie masz tą liinie? pinnacle, gb widze juz bet365 tez ma under 185 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
[ Linked Image] Powodzenia Panowie, spadam na impreze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|