|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Stawiam na wstrzemieźliwosc. moze radyjka ojca bekarta zaczął słuchać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ale jesli o to ci chodzi tak przegrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Stawiam na wstrzemieźliwosc. To uważaj jak przyjdzie po koledzie, trzymaj sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu?  na chomiczówce jest wolna chata, parę win i szampanów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Kasia Cichopek i jej pisk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Stawiam na wstrzemieźliwosc. moze radyjka ojca bekarta zaczął słuchać Raczej starosc mnie juz dopadla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu?  Gdzie mieszkasz. Bo jak na Prawym brzegu to podrzucę Ci pół bochenka  Kasy Ci nie dam bo przepijesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu?  Własnie kończę przyprawiac tatara, moge Ci podesłac na MB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu?  Gdzie mieszkasz. Bo jak na Prawym brzegu to podrzucę Ci pół bochenka  Kasy Ci nie dam bo przepijesz  chyba przegra na livebetach jak większość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
chomiczówka? to jakies 10-20 km ode mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu?  Gdzie mieszkasz. Bo jak na Prawym brzegu to podrzucę Ci pół bochenka  Kasy Ci nie dam bo przepijesz  Wezmę pół bochenka i dzidaaaaaaaaaaaaaaaa  zaufasz mi?  ja Turzyn i okolice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bzyku tez jest ze Szczecina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu?  Gdzie mieszkasz. Bo jak na Prawym brzegu to podrzucę Ci pół bochenka  Kasy Ci nie dam bo przepijesz  chyba przegra na livebetach jak większość  akurat tutaj nie narzekam, livebet moja specjalność, gorzej z główką po wygranych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Bzyku tez jest ze Szczecina  sporo osób jest ze Szczecina na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy  ma ktoś kromkę chleba na zbyciu?  Gdzie mieszkasz. Bo jak na Prawym brzegu to podrzucę Ci pół bochenka  Kasy Ci nie dam bo przepijesz  Wezmę pół bochenka i dzidaaaaaaaaaaaaaaaa  zaufasz mi?  ja Turzyn i okolice   Spoko, ale musisz pocisnąć na gapę nocnym do mnie na Kijewo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|