|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
spokojnie panowie dobrze ze ubezpieczylem sie kontrom i ogolnie pare stów na + teraz mozna spokojnie czekac na tennis  to teraz zaimponuj chlopakom i daj skan  Znam SNH osobiście, i na prawde nie ma powodów by mu nie wierzyć, kolega na pewno wrzuci skana. Jeśli coś pisze, to na pewno ma to odzwierciedlnie w rzeczywistości. Znamy się już trochę i na pewno jest na tyle poważny, aby takich słów nie rzucać na wiatr. Potwierdzam te słowa również.. znam już trochę snh i myślę że nie ma powodów aby kłamać..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy  jak ci policzyli malysza??? Niestety wtopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
spokojnie panowie dobrze ze ubezpieczylem sie kontrom i ogolnie pare stów na + teraz mozna spokojnie czekac na tennis  to teraz zaimponuj chlopakom i daj skan  Znam SNH osobiście, i na prawde nie ma powodów by mu nie wierzyć, kolega na pewno wrzuci skana. Jeśli coś pisze, to na pewno ma to odzwierciedlnie w rzeczywistości. Znamy się już trochę i na pewno jest na tyle poważny, aby takich słów nie rzucać na wiatr. Potwierdzam te słowa również.. znam już trochę snh i myślę że nie ma powodów aby kłamać.. To ja wam chlopaki wspolczuje, ze znacie snh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
To ja wam chlopaki wspolczuje, ze znacie snh. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy  jak ci policzyli malysza??? Niestety wtopa  po farcie z Fartem suma szczescia musiala wyjsc na 0...na siatce sie udalo a tu musiales oddac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
spokojnie panowie dobrze ze ubezpieczylem sie kontrom i ogolnie pare stów na + teraz mozna spokojnie czekac na tennis  to teraz zaimponuj chlopakom i daj skan  Znam SNH osobiście, i na prawde nie ma powodów by mu nie wierzyć, kolega na pewno wrzuci skana. Jeśli coś pisze, to na pewno ma to odzwierciedlnie w rzeczywistości. Znamy się już trochę i na pewno jest na tyle poważny, aby takich słów nie rzucać na wiatr. ale nas(tak sadze) to gowno tak naprawde obchodzi. Przy wyniku 12-9 czy podobnym, roznica 3pktowa mecz praktycznie rozstrzygniety i pojawia sie jakis frajer ktory pisze Piacenza pewniaczek roku, praktycznie po meczu to i kazdy madry  . Moze jakies info przed meczem panie "prawie ktory trafiles Piacenze  :D" czekamy na skana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627 |
Modena  Mało co i bym zawału dostał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 448 |
ja również znam SNH, chłopak naprawdę zna się świetnie na włoskim volleyballu co uduwodnił mi już nie raz.. ma chwilowe problemy z netem, ale zaraz wrzuci skan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30 |
To ja wam chlopaki wspolczuje, ze znacie snh. Dzięki jego typom zarobiłem na laptopa i mogę teraz siedzieć na QC i śledzić włoską siatkówkę - bezcenne !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2009
Posty: 10 |
równiesz zrobiłem tak jak SNH i ruwnież jestem na duży plus
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy  jak ci policzyli malysza??? Niestety wtopa  po farcie z Fartem suma szczescia musiala wyjsc na 0...na siatce sie udalo a tu musiales oddac Do 0 jeszcze daleko  . Ale sie gra dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
równiesz zrobiłem tak jak SNH i ruwnież jestem na duży plus
pozdro  super, za wygrana kup sobie SŁOWNIK dzieciaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2010
Posty: 8 |
również polecam typy użytkownika snh, zawsze skuteczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
pewnie nie problemy z netem, tylko z photoshopem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
cfaniakow na forum nie potrzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 448 |
widzicie, że nawet bawarski pies szanuje SNH, więc krytyka niezasłużona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2009
Posty: 10 |
Ja tylko czekam na rospoczecie sie turnieju wielkiego szlama w Sydny i wtedy bedziemy wygrywac dużom kase dzieki polskim gwiazdom tenisa we społpracy z SNH
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381 |
skrina obecnie nie jestem w stanie dac poniewaz niewiem co sie dzieje narazie licze kapuste poniewaz niewiem ile odłożyc na dzisiejszą nocke z tenisem. pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
[quote=termii]Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy  jak ci policzyli malysza??? po farcie z Fartem suma szczescia musiala wyjsc na 0...na siatce sie udalo a tu musiales oddac Do 0 jeszcze daleko  . Ale sie gra dalej  nie rozumiesz  mi chodzilo ze czasem cos bardzo szczesliwie wejdzie a czasem jest straszny pech i wtopa ,a suma szczescia i pecha jest zawsze na 0  ale temat dobry masz
|
|
|
Link skopiowany do schowka