Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 24 1 2 20 21 22 23 24
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Originally Posted by Adrian Shine
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by SNH
spokojnie panowie dobrze ze ubezpieczylem sie kontrom i ogolnie pare stów na + teraz mozna spokojnie czekac na tennis smile

to teraz zaimponuj chlopakom i daj skan tongue

Znam SNH osobiście, i na prawde nie ma powodów by mu nie wierzyć, kolega na pewno wrzuci skana. Jeśli coś pisze, to na pewno ma to odzwierciedlnie w rzeczywistości. Znamy się już trochę i na pewno jest na tyle poważny, aby takich słów nie rzucać na wiatr.

Potwierdzam te słowa również.. znam już trochę snh i myślę że nie ma powodów aby kłamać..

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by termii
Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy wink

jak ci policzyli malysza???

Niestety wtopa wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by elemele
Originally Posted by Adrian Shine
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by SNH
spokojnie panowie dobrze ze ubezpieczylem sie kontrom i ogolnie pare stów na + teraz mozna spokojnie czekac na tennis smile

to teraz zaimponuj chlopakom i daj skan tongue

Znam SNH osobiście, i na prawde nie ma powodów by mu nie wierzyć, kolega na pewno wrzuci skana. Jeśli coś pisze, to na pewno ma to odzwierciedlnie w rzeczywistości. Znamy się już trochę i na pewno jest na tyle poważny, aby takich słów nie rzucać na wiatr.

Potwierdzam te słowa również.. znam już trochę snh i myślę że nie ma powodów aby kłamać..
To ja wam chlopaki wspolczuje, ze znacie snh.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by iti
To ja wam chlopaki wspolczuje, ze znacie snh.
laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by termii
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by termii
Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy wink

jak ci policzyli malysza???

Niestety wtopa wink

po farcie z Fartem suma szczescia musiala wyjsc na 0...na siatce sie udalo a tu musiales oddac

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Adrian Shine
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by SNH
spokojnie panowie dobrze ze ubezpieczylem sie kontrom i ogolnie pare stów na + teraz mozna spokojnie czekac na tennis smile

to teraz zaimponuj chlopakom i daj skan tongue

Znam SNH osobiście, i na prawde nie ma powodów by mu nie wierzyć, kolega na pewno wrzuci skana. Jeśli coś pisze, to na pewno ma to odzwierciedlnie w rzeczywistości. Znamy się już trochę i na pewno jest na tyle poważny, aby takich słów nie rzucać na wiatr.

ale nas(tak sadze) to gowno tak naprawde obchodzi. Przy wyniku 12-9 czy podobnym, roznica 3pktowa mecz praktycznie rozstrzygniety i pojawia sie jakis frajer ktory pisze Piacenza pewniaczek roku, praktycznie po meczu to i kazdy madry laugh laugh laugh. Moze jakies info przed meczem panie "prawie ktory trafiles Piacenze laugh :D" czekamy na skana.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
Modena piwo
Mało co i bym zawału dostał shocked

Dołączył: Aug 2007
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 448
ja również znam SNH, chłopak naprawdę zna się świetnie na włoskim volleyballu co uduwodnił mi już nie raz.. ma chwilowe problemy z netem, ale zaraz wrzuci skan.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
Originally Posted by iti
To ja wam chlopaki wspolczuje, ze znacie snh.


Dzięki jego typom zarobiłem na laptopa i mogę teraz siedzieć na QC i śledzić włoską siatkówkę - bezcenne !

Dołączył: Feb 2009
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 10
równiesz zrobiłem tak jak SNH i ruwnież jestem na duży plus

pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by termii
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by termii
Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy wink

jak ci policzyli malysza???

Niestety wtopa wink

po farcie z Fartem suma szczescia musiala wyjsc na 0...na siatce sie udalo a tu musiales oddac

Do 0 jeszcze daleko wink. Ale sie gra dalej wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by skilorr
równiesz zrobiłem tak jak SNH i ruwnież jestem na duży plus

pozdro
laugh super, za wygrana kup sobie SŁOWNIK dzieciaku

Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
uwaga idzie skan <hot>

Dołączył: Mar 2010
Posty: 8
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 8
również polecam typy użytkownika snh, zawsze skuteczne.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
pewnie nie problemy z netem, tylko z photoshopem laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
cfaniakow na forum nie potrzeba smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 448
widzicie, że nawet bawarski pies szanuje SNH, więc krytyka niezasłużona.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 10
Ja tylko czekam na rospoczecie sie turnieju wielkiego szlama w Sydny i wtedy bedziemy wygrywac dużom kase dzieki polskim gwiazdom tenisa we społpracy z SNH

Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
S
SNH Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
skrina obecnie nie jestem w stanie dac poniewaz niewiem co sie dzieje narazie licze kapuste poniewaz niewiem ile odłożyc na dzisiejszą nocke z tenisem. pozdrawiam smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by termii
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by termii
Originally Posted by Fanatyk_1984
[quote=termii]Brawo Cuneo, wyszli z ciezkiej sytuacji. Pokazali kto jest lepszy wink

jak ci policzyli malysza???


po farcie z Fartem suma szczescia musiala wyjsc na 0...na siatce sie udalo a tu musiales oddac

Do 0 jeszcze daleko wink. Ale sie gra dalej wink

nie rozumiesz tongue

mi chodzilo ze czasem cos bardzo szczesliwie wejdzie a czasem jest straszny pech i wtopa ,a suma szczescia i pecha jest zawsze na 0 smile ale temat dobry masz

Strona 22 z 24 1 2 20 21 22 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1