Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Moge juz szukać.. podaj tylko parametry smile Skąd wylot, jaki budżet, jaki standard..

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17
Dzięki, parametry poszły na Twojego mejla.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
panKa$a - kupiles ten kupon w orangetravel? smile

to dobry pomysl, duzo ludzi szuka podobnych bonusow smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
teraz wczasy w Tunezji powinny potanieć smile niestabilna sytuacja - ciekawe jaka będzie cena biletów na lato?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
A według mnie Twój kupon rabatowy byłby nieciekawy, bo:

-> trzeba znaleźć cztery osoby (lepiej przygotuj wersję na dwie - jest bardziej standardowa),
-> minimalną cenę wycieczki też bym zniósł i dał po prostu mniejszy rabat (wolę przeglądać wszystkie oferty, a nie tylko te od 2 tys.)

Jak już chcesz robić minimalną cenę, to po prostu nie pisz tego, a napisz, że Kupon do wykorzystania tylko w ofercie specjalnej z tej strony (a tam wrzucisz wszystkie wycieczki od 2 tys.). Lepiej się takie coś wedlug mnie sprzeda.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by Exp
panKa$a - kupiles ten kupon w orangetravel? smile

ta

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
wwwujek - jak sytuacja na rynku? wywróciło się do góry nogami?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Z mojego punktu widzenia, jest źle.. Nawet bardzo.
Nie ma co ukrywać, że drogie wycieczki mniej się sprzedają, tym bardziej, jeśli chodzi o Rodziny z dziećmi.. Egipt i Tunezja, to były najpopularniejsze kierunki. Ciepłe i stosunkowo tanie..

Co teraz? Sam nie wiem.. Tunezja już wróciła, jeszcze nie cała. Wątpię, by ludzi decydowali się od razu na wyjazdy. Każdy czeka na rekomendacje itp. Niby MSZ zapowiedział, że na północy jest bezpiecznie, ostrzegł tym samym, by unikać zgromadzeń itp..

Pozostaje Turcja (już są organizowane wyloty, przyśpieszone niż w poprzednich sezonach, tylko jeszcze "zimno"), Grecja, Cypr, Malta, Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Bułgaria..

Ta ostatnia ma szanse na sukces IMO.

No i jeszcze pozostaje Maroko. Uważam, że jeśli nie dojdzie tam do fali protestów, to w tym sezonie na tym wygrają.

Nie wklejam póki co ofert, bo.. super atrakcyjnych cen brak..

Cały sezon będzie dziwny, trzeba uważać na Touroperatorów, którzy żyją głównie z Egiptu i Tunezji.

IMO najwięcej będzie zależało właśnie od Touroperatorów. Skoro najpopularniejsze kierunki (i najtańsze) odpadają, to ja na ich miejscu zrobiłbym wszystko, by zapobiec wysokim cenom w innych rejonach. Może tak być, bo ludzie gdzieś na wakacje polecieć muszą. Najlepszą opcją byłoby, gdyby Touroperatorzy zmniejszyli marże, licząc tym samym na zbliżony obrót. Taki, jaki można było uzyskać, kiedy dostępny był Egipt i Tunezja.

Przy okazji. O jakich krajach myślicie Wy sami? Co najchętniej byście wybrali?

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
z tych co wymieniłeś to najchętniej odwiedziłbym Hiszpanię i Grecję, z czego ta pierwsza na pewno jest dużo dużo droższa niż Tunezja czy Egipt

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by wwwujek
Pozostaje Turcja (już są organizowane wyloty, przyśpieszone niż w poprzednich sezonach, tylko jeszcze "zimno"), Grecja, Cypr, Malta, Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Bułgaria..

A jak to wygląda cenowo? Tam gdzie płaci się w euro jest drożej, tak? Czy jak to się kształtuje?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by wwwujek
Przy okazji. O jakich krajach myślicie Wy sami? Co najchętniej byście wybrali?

Pozdrawiam

Zgadzam się z tym, że trzeba uważać na operatorów, którzy mieli w ofercie w poprzednich latach Egipt Tunezję jako dominujące w swojej ofercie. Na pewno nie zaszkodzi dmuchać na zimne.
Co do tego gdzie byśmy się najchętniej wybrali, to pewnie każdy wg swoich upodobań na to odpowie.
Ja polecam i wybiorę na pewno Grecję, z uwagi na niższe ceny niż w Hiszpani czy Włoszech i pewniejszą pogodę niż w Bułgarii.
wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Podam przykładowe oferty na wakacje.. Wylot z Warszawy, kategorie minimum 3*, wyżywienie na początek HB. (śniadania i obiadokolacje), termin wakacyjny:

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&cmpid=115440670

To samo, ale wyżywienie all inc.:

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&cmpid=115434229

Nie wygląda to najgorzej, ale 4* już dość skaczą..

Pytajcie jak coś.


Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Tu jeszcze to samo jak wyżej, all, ale od 4*..

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=115474349

No i dam jeszcze w takim samym terminie, od 4*, all, ale 14 dni.

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=115479316

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
wwwujek do Chorwacji masz cos ciekawego? Dojazd wlasnym autem na 4 osoby. Termin ostatnie dni sierpnia początek wrzesnia. Północna lub środkowa Chorwacja

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by wwwujek
Przy okazji. O jakich krajach myślicie Wy sami? Co najchętniej byście wybrali?

ja od dłuższego czasu myślę o filipinach, wietlamie albo kambodży

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by wwwujek
Przy okazji. O jakich krajach myślicie Wy sami? Co najchętniej byście wybrali?

ja od dłuższego czasu myślę o filipinach, wietlamie albo kambodży

Bardzo dobry pomysł, głównym plusami takiego wyjazdu jest to, że to są bardzo tanie miejsca jak na kieszeń Polaka, tyle że podróż tam jest bardzo kosztowna. Warto pojechać tam na własną rękę, zarezerwować dużo wcześniej lot, hotel/hotele i nic tylko wypoczywać.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Cayman
Bardzo dobry pomysł, głównym plusami takiego wyjazdu jest to, że to są bardzo tanie miejsca jak na kieszeń Polaka, tyle że podróż tam jest bardzo kosztowna. Warto pojechać tam na własną rękę, zarezerwować dużo wcześniej lot, hotel/hotele i nic tylko wypoczywać.

myślę, że ponad 90% osób, które decydują się na wypad z tamte rejony, nie
leci tam po to, żeby wypoczywać i leżeć na plaży :] tam jest na prawdę
wiele miejsc do zobaczenia, i już nie mówię tylko o nocnych wojażach wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Wypoczynek czynny to też wypoczynek. To miałem między innymi na myśli. Na pewno jest to fajny pomysł, tylko żeby pojechać w tamtą stronę globu trzeba mieć odłożone troche grosza na podróż (bo ona jest najdroższa niestety). Jeśli kasa nie stanowi problemu i odwagi nie brakuje, a chęć zobaczenia świata wywołuje przyspieszone bicie serca i gęsią skórkę to WHY NOT ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Wyjazd na Azje najlepiej zrobic dluzszy, bo tak jak kolega pisal bilet jest drogi, ale zycie czesto smiesznie tanie. Ja sie szykuje na Tajlandie pare miechow i zachacze cos w miedzyczasie, acz to jeszcze odlegla perspektywa wink A z tym lezeniem na plazy to jednak troche osob tam jezdzi w takim celu Baqu tongue Sporo ludzi z pokera polecialo, mozna poballerowac, panny boskie hehe Acz oczywiscie masz racje- jest tez co zobaczyc.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by codi
Wyjazd na Azje najlepiej zrobic dluzszy, bo tak jak kolega pisal bilet jest drogi, ale zycie czesto smiesznie tanie. Ja sie szykuje na Tajlandie pare miechow i zachacze cos w miedzyczasie, acz to jeszcze odlegla perspektywa wink A z tym lezeniem na plazy to jednak troche osob tam jezdzi w takim celu Baqu tongue Sporo ludzi z pokera polecialo, mozna poballerowac, panny boskie hehe Acz oczywiscie masz racje- jest tez co zobaczyc.

hehe, no to już wiemy m.in. po co kolega się tam wybiera grin
Tylko nie złap czegoś cop jak już tam pojedziesz i wrócisz to opowiedz jak było, chyba że będziesz zdawał relację LIVE ooo
Ja tak czy siak końcówka września ->podróż poślubną z Żonką ->Grecja ->Rodos piwo

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1