|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
to co teraz under 6,5 w meczu fin-ros
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
w 56 minucie bylo 3-1 dla finow
awansowała rosja
ale under 6,5 siedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Overtime 66.44 GK out FIN 31. ORTIO, Joni 66.44 GK out RUS 20. SHIKIN, Dmitri 66.44 3 - 4 EQ RUS 25. KUZNETSOV, Yevgeni Game Winning Goal (13. KITSYN, Maxim) Third Period 58.22 3 - 3 EQ RUS 13. KITSYN, Maxim (25. KUZNETSOV, Yevgeni) (21. KALININ, Sergei) 56.19 3 - 2 PP1 RUS 25. KUZNETSOV, Yevgeni (13. KITSYN, Maxim) 54.28 2 min FIN 6. PULKKINEN, Teemu Hooking
ruskie wiec dzis 21:30 rewanz ze szwecja a drugi polfinal usa-kanada
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
w 56 minucie bylo 3-1 dla finow
awansowała rosja
ale under 6,5 siedzi bardzo pechowo rozegrali Finowie końcówkę meczu, mieli wszystko żeby grać w półfinale. Rosjanie bankowo uskrzydleni tym zwycięstwem, ale okupili to dużą stratą sił, a półfinał przyjdzie im grać wyjątkowo szybko. Szwecja jak dla mnie bliższa finału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
zgoda, okolo 22:30 skonczyl sie mecz a dzis o 15:30 (wszystko czasu lokalnego) graja ze szwedami ktorzy mieli czas na odpoczynek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Zdecydowanie dzis trzeba postawic na Szwedow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Zdecydowanie dzis trzeba postawic na Szwedow Ja również skłonię się ku temu... W moim buku brak jeszcze kursiw na spotkania młodzików...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290 |
No niby macie rację ale...Ruskie po takim come backu będą pod taką adrenaliną,że różnie może być.Historia płata figle,prawda?Rok temu w podobnych okolicznościach to Rosjanie przegrali walkę o medale ze Szwajcarami,teraz historia zatoczyła koło i sytuacja zmieniła się już na ich korzyść.Nie przekreślałbym ich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A tam nikt ich nie przekresla, ja sam bylem zwolenikiem tonowania nastrojow zwyciestwa Finow ( choc odpasc prowadzac dwoma bramkami na mniej niz 4 minuty przed koncem troszke szkoda ) ale kurs rzedu okolo 1,80 mnie satsyfakcjonuje. Na pewno beda podbudowani to fakt ale co maja powiedziec wobec tego Szwedzi ktorzy pojechali po Kanadyjczykach ( fakt ze po karnych ). DO tego Szwedzi mielu wiecej wolnego,a i mecz Rosjan sie skonczyl w 0 22:30 a graja o 15:30 - tez to troszke nie fair.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Przed chwila,przede mna Dziad postawil w naziemnym 300 pln na [email protected] w meczu Usa - Kanada  Wejdzie mu  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ma 33% szans, że mu wejdzie.
A że ryzykuje 300 żł - jego kasa. Na remis najwyższy kurs, widocznie tym się sugerował.
Mógł się również sugerować redukcjami kursów.
Kto tam wie, co dziadom po głowie chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Jak padnie X to mu wejdzie  . Ja osobiscie bede probowac Kanade ( ale lekko). Na pewno mocniej pogram jak juz wspominalem Szwedow i do tego gram dzis jeszcze Jokipojat KZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Choc uczciwie trzeba przyznac ze troche plusow jest po stronie USA np: - lepszy bramkarz - wiecej czasu na wypoczynek
Z drugiej strony Amerykanie mieli jednak troszke latwiejsza grupe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Buki redukują 1X na USA,
no i oczywiście - danie hokejowego dnia - Szwecję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czolem JU ES EJ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Siema - craax 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
witam witam, trzeba sie wziac do roboty, zepnac poslady i ruszamy w tym Nowym Roku - zaraz cos podpatrzymy co w trawie piszczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
heh jednak nic nowego do tematu nie dodam patrzac na to co pisaliscie juz dzisiaj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|