Pawel a Ty masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> za jego komputer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
vodzior gratuluje swietnego wyniku w tym tygodniu (postaraj sie i bonusik dla Ciebie bedzie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, jednak dog atlanty jest anulowany gdyz pittsburgh z dogrywka zamyka mi dwa ladne kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Oki koniec zartow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, chodzi o to ze dziennie mozemy podawac jednego doga a nocne NHL zaliczane jest do poprzedniego dnia.
jeszcze sie musze poduczyc regulaminu bo typy wchodza jak na razie idealnie oprocz 2 tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zawsze uwazalem ze tafla jest lepsza od murawy dla obstawiajacych , na boisku lubie grac a z lyzwami nie mialem nigdy jeszcze do czynienia oprocz tv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pozdrawiam i zycze win pittburg chociaz moja intuicja inaczej podpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />