|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Fulham - West Bromwich Albion Suma punktów Karnych Over 35,5 1,95 w Unibet  Punkty karne liczone sa na podstawie punktacji: 10 punktów za zólta, 25 za czerwona. Maksymalna liczba punktów na gracza to 35. Sędzia: średnia 4.31 kartki na mecz Dla porównania: betsson powyżej 3.5 żółte kartki 1.80 bet365 powyżej 3.5 żółte kartki 1,83 10/10  lżej: Blackpool-Birmingham 1X 1,33
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
gdzie Ty widzisz taki kurs na Blackpool?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
jedynie Blackpool +1 w sportingbet jest 1.3 ale 1x ciezko znalesc;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Gb, Unibet, WH, - choćby, a są i wyższe na 1X
a Ty się upierasz, że trudno znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Dempo SC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
1111-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
A czemu Blackpool ? Ja planuje DNB na gości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jaga się zbroi.
Czarnogórski zaciąg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
a kto na trenera Polonii W...
Józef Wojciechowski rozmawia przede wszystkim ze szkoleniowcami z zagranicy. Poznał już między innymi wizję prowadzenia drużyny przez Dragomira Okukę. Właściciel Czarnych Koszul przyznał też, że widział się z trenerem, który niedawno pracował jeszcze w Bundeslidze i takim, który w grudniu został zwolniony z holenderskiego klubu. To znacznie zawęża grono potencjalnych kandydatów.
Jeśli chodzi o Niemcy, to nasuwają się przede wszystkim nazwiska Ralfa Rangnicka (na zdjęciu) i Jensa Kellera. Pierwszy to twórca potęgi Hoffenheim, który zrezygnował ostatnio z pracy po tym, jak klub bez jego wiedzy sprzedał mu piłkarza. Keller z kolei to były trener VfB Stuttgart, który awansował do 1/16 Ligi Europy. Pracę stracił 12 grudnia i pracował z drużyną tylko przez dwa miesiące.
W przypadku kierunku holenderskiego, to "Gazeta Wyborcza" pisze, że w gronie potencjalnych następców Pawła Janasa znaleźli się Ronald i Erwin Koeman. Ronald to legenda Barcelony, a potem trener Ajaksu, Benfiki, PSV Eindhoven, Valencii i AZ Alkmar. Jego brat pracował z kolei z Vitesse Arnhem, Feyenoordem i reprezentacją Węgier.
"GW" spekulowała też, że być może Józef Wojciechowski kusi Martina Jola (Tottenham, Ajax), ale jego agent podobno zaprzeczył, że rozmawia z Polonią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jaga się zbroi.
Czarnogórski zaciąg. a Nasi mają jeszcze dwa dni urlopu  śmiech na sali  Miklas i Jóźwiak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Młody wyczyść skrzynkę bo jeszcze muszę Ci coś napisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a nie mogłeś wysłać w tej samej wiadomości PW ?  już
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
hehe a mogłem, ale to dotyczyło czegoś innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Dempo 2-0 nice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Jak kogoś interesuje to ManCity jutro bez Silvy i Balotellego na Arsenal jedzie. Będzie im ciężko ale możliwe, że sfinalizują do tego czasu transfer Dzeko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
Jak kogoś interesuje to ManCity jutro bez Silvy i Balotellego na Arsenal jedzie. Będzie im ciężko ale możliwe, że sfinalizują do tego czasu transfer Dzeko. Nawet jeśli by sfianlizowali to i tak bedzie cieżko bo wątpie czy by zagral. Ciekawy mecz, moze pierwszy remis Arsenalu na swoim stadionie? ale zostawiamy to bo to dopiero jutro;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ktos wie gdzie mozna grac zolte kartki procz bet365? Interesuje mnie over 3.5 zoltych w meczu Fulham
Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
ktos wie gdzie mozna grac zolte kartki procz bet365? Interesuje mnie over 3.5 zoltych w meczu Fulham
Dzieki Sphinx wszystko napisał w pierwszym poście tego wątku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|