Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Qatar ExxonMobil Open

Miejsce : Doha, Katar
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 3.01-8.01 2011 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 1'110'250 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.qatartennis.org
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Brisbane International

Miejsce : Brisbane, Australia
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 2.01-9.01 2011 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 474'050 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.brisbaneinternational.com.au
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Aircel Chennai Open

Miejsce : Chennai, Indie
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 3.01-9.01 2011 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 450'000 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.chennaiopen.org
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
W tym sezonie postaramy się wyłapywać posty z Quasi Chatu z pożytecznymi informacjami lub typami z "analizą".

Oczywiście zachęcam wszystkich do pisania tutaj. Nie muszą to być posty utrzymane w konwencji "typ, stawka, analiza". Każdy post zawierający jakieś śladowe informacje, będzie tutaj zostawiany.

Jeżeli ktoś umieści typ, a później jakiś inny user będzie miał do niego pretensje o nietrafienie, to dajcie nam znać. Banujemy z miejsca takich frustratów.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Post włodara z QC :

Originally Posted by włodar
Matthew Ebden - Victor Crivoi 1,90 (paddypower)

Dziś o Ebdenie bardziej w kontekście okoliczności, o jego stylu gry napisałem elaborat na początku zeszłego roku.

Przełom roku to okres szczególnie ważny dla niego jak i pozostałych Australijczyków będących w grze. W połowie grudnia, na kortach w Melbourne Park, rozgrywają batalię o miejsce w MD Australian Open w ramach Wild Card Play Off (w ostatniej edycji, po pokonaniu Mitchella, Grotha, uległ w półfinale po bardzo zaciętym pojedynku Luczakowi 6:2 1:6 6-7), którą zresztą bardzo uważnie śledziłem. W styczniu adrenalinę podnoszą im występy w Brisbane (Matthew ma tu czego bronić, bo w zeszłym roku, po kwalach, zaszedł do 2 rundy), Sydney aż wreszcie w Australian Open. Taki ułożony kalendarz determinuje intensywność ich przygotowań do sezonu, wskazuje na to, że robią wszystko, by szczyt formy osiągnąć właśnie teraz.

Za wynik meczu nie mogę ręczyć, ale kurs jest zaskakujący, a za wczorajsze 2.10 kilku traderów powinno dostać taki sam prezent, jak niedawno prezesi naszego PKP.

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 15:56.
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
ATP 2011 - Rafael Nadal to finish the year unbeaten on clay 3.20 na takie coś w unibecie. Jak ktoś lubi długoterminowe to warto, bo Rafa kolejny sezon będzie dominował na clayu i na każdej innej nawierzchni.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Rano, w bet 365 i paddypower, powinny pojawić się kursy na kwale w Chennai. Warto postawić na Soede przeciwko lokalnemu leszczykowi Singhowi i na Sugite (w tym roku powinien mocno zaznaczyć swoja obecność na poziomie chall) przeciwko debliście Friedlowi. Kursy będą małe, ale darmowe.

Last edited by Fro_Lech; 18/01/2011 17:30.
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by adingh
ATP 2011 - Rafael Nadal to finish the year unbeaten on clay 3.20 na takie coś w unibecie. Jak ktoś lubi długoterminowe to warto, bo Rafa kolejny sezon będzie dominował na clayu i na każdej innej nawierzchni.

W tym roku kalendarz ATP uległ zmianie - http://tenisbet.pl/view/kalendarz-tenis-atp

Teraz pierwszy jest turniej w Madrycie, a zaraz po nim turniej w Rzymie. Start w obu imprezach obowiązkowy, a Hiszpan raczej nie będzie się chciał zajechać przed French Open, grając dwa tygodnie z rzędu na pełnych obrotach. Imprezę w Rzymie pewnie potraktuje na pół gwizdka.

Wcześniej Nadal planuje zagrać w Monte Carlo i Barcelonie.

Rok temu między mastersami i RG miał za każdym razem tydzień przerwy i w takim wypadku faktycznie kurs smakowity. Przy obecnej zmianie obawiam się, że nie da rady.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Denis Gremelmayr - Robert Kendrick 2 1,57

Mam nadzieję, że Robert przed rozpoczęciem nowego sezonu zadał sobie pytanie - czy warto być królem chelków w USA, czy jednak spróbować powalczyć w turniejach rangi ATP. Jeden z ostatnich momentów, by powalczyć o pierwszą setkę i grać w lepszych zawodach (31 lat Kendrick). Wydaję mi się, że bardzo wiele zależy od tego jak rozpocznie tegoroczny rok. Nie ma praktycznie nic do obronienia za zeszły rok w styczniu. Jeśli uda mu się przejść kilka rund to zachęci go to do walki w 2011. Natomiast przy niepowodzeniu może znów wrócić na ojczystą ziemię i grać w przeciętnych chelkach. Wierzę w chłopinę i zaufam mu dziś.

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 15:57.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
GimenoT/RRH
Wczoraj obaj nie zachwycili. O ile RRH można usprawiedliwić, bo trafił na rozpędzonego Tsongę, to Gimeno po prostu nie jest jeszcze w swojej normalnej dyspozycji.
Ich dzisiejsi rywale deblowi - Bracciali/Seppi to dużo wyższa półka deblowa. Bracciali jeden z lepszych deblistów na poziomie CH. Seppi też sobie radzi. Kurs 1,50 to dużo, nawet jak na początek sezonu.

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 15:58.
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Kubot/Marach-Ball/Guccione 1.45 2.30

dla mnie świenty kurs na wygraną Ball/Guccione..obaj świetne warunki , urodzeni do gry na hardzie i zgrani ze sobą a rywale jak dla mnie bez formy od końca poprzedniego sezonu i dziś mając naprzeciwko tak wysoko psotawioną poprzeczkę przegrają...serwis rywala będzie dla nich elementem nie do przyjęcia...

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 15:58.
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by mirekinter
Kubot/Marach-Ball/Guccione 1.45 2.30

dla mnie świenty kurs na wygraną Ball/Guccione..obaj świetne warunki , urodzeni do gry na hardzie i zgrani ze sobą a rywale jak dla mnie bez formy od końca poprzedniego sezonu i dziś mając naprzeciwko tak wysoko psotawioną poprzeczkę przegrają...serwis rywala będzie dla nich elementem nie do przyjęcia...
kiepskie te argumenty. Bardziej zgrani są ale Kubot/Marach. Forma Kubociny napawa sporym optymizmem ( przejechał się po Brandsie w singlu i co od dawien dawna nie zdażyło mu się nie połamał się ani razu przy swoim serwisie). Mówisz, że serwis Ball/Gucio nie do przyjęcia? Już raz rok temu w 2009 w Australian Open Marach/Kubot wygrali z nimi 6:2,6:4 grin

Dla mnie Kubot/Marach po 1,50

Dodam, że Kubocina nie na darmo odmówił gry Paesowi, ponieważ chce z Marachem tworzyć udany duet również w 2011 roku. Panowie dali sobie trzy miesiące by sprawdzić, czy dadzą radę.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Idąc tym tokiem rozumowania - mirekinder,
debel np. Isner/Karlovic ( jakby grali razem ) - powinien wygrywać
wszystko i wszędzie .

Nie słyszałem o tym.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
A co ma do tego zestawienie Isner/Karlo? a Isner/Queery nie grają wiećej niż poprawnie?

Natomiast co do tamtego spotkania to Gucio miał kłopoty z nadgarstkiem i przez to Jego dyspozycję serwisowa nie była aż tak dobra..widziałem tą parę kilka razy jak grają debla na hardzie i jak dla mnie trzeba się mocną napracować i naprawę być w formię żeby ich ograć a para Marach/Kubot jak dla mnie takiej formy na ten moment nie posiada..co do meczu Kubota owszem spore wrażenie ale czy dziś w deblu tez tak pogra a przede wszystkim na ile da radę Marach? o rywali jestem spokojny i taki kurs nie może mnie ominąć...pozdrawiam..

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To nie QC,

A co ma ?

Ma.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Kubot/Marach - Ball/Guccione 1 1,55


Przed obecnym sezonem Łukasz otrzymał propozycję wspólnej gry od nie byle kogo bo L. Paesa. Odmówił mi z racji wielkiej przyjazni z Marachem. Mimo, że Austriak nie zachwycał w końcówce poprzedniego sezonu obaj Panowie dali sobie szanse w 2011 roku. Nie obeszło się bez pewnego zastrzeżenia (jeśli w ciągu pierwszych trzech miesięcy nie osiągną satysfakcjonujących wyników spróbują gry w innych duetach.) Nie muszę więc dodawać, że Marach będzie zmobilizowany by pokazać Kubocinie, że zależy mu w 200%. Kubot pokazał w pierwszej rundzie singla (pokonanie Brandsa gładko 6:2,6:2 bez straty serwisu)odpowiednie przepracowanie okresu w przerwie touru.

Rywale Ball/Guccione grają u siebie, publika z nimi, ale czy dadzą radę? Szczerze wątpię.

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 15:58.
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Falla-Machado 1 1.53 5/10 bet365 14:30

Falla to leworeczny tenisista z solidnym serwisem oraz ofensywna gra z glebi kortu.Korty twadre nie sa mu obce.Koncowka sezonu byla fatalna w jego wykonaniu,zaliczyl 7 porazek pod rzad.Dzis jednak jest nowy sezon a Kolumbijczyk ma takiego przeciwnika z ktorym sobie powinien spokojnie poradzic.Machado to zawodnik uwielbiajacy clay i tam tez sie najlepiej czuje.Jest to zawodnik filigranowy wiec za duzo krzywdy Kolumbijczykowi serwisem nie zrobi.


GL

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 15:59.
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Erlich\Ram- Dloouhy/ Hanley 1.. 1,60..
Dwoch starych wyjadaczy deblowych, po przerwie spowodowanej grą z innymi partnerami - znow razem.Powodzilo im sie rożnie- ale najlepsze wyniki - grając razem. Bardzo solidny debel.
Druga para gra ze sobą pierwszy raz, ale nie jest to glówny powod,że stawiam ich na straconej pozycji w tym meczu. Głownym powodem jest bardzo slaba - prezentowana juz od dluższego czasu forma Dlouhego. Widziałem go w Londynie,nic dziwnego,że Paes zrezygnował z gry z nim i zaczął się rozglądać za innym partnerem.

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 16:00.
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marcos Baghdatis - Lukasz Kubot
(Poniżej/powyżej: 21.0)
Typ: Powyżej 21.0 gemów

Kurs: 1.85
bUK: Tobet

Marcos Baghdatis bardzo mocno przygotowywał się do obecnego sezonu. Trenował w pocie czoła, wzmacniał siłę i kondycję. Wydawać by się mogło, że po katorżniczej wręcz pracy będzie miażdżył kolejnych rywali. Tymczasem ani towarzysko z Berdychem ani dziś z Serrą nic specjalnego nie pokazał. Łukasz zaczął zeszły sezon bardzo dobrze co stawia go w trudnej sytuacji bo może stracić dużo punktów za 1/4 z Doha i 4 rundę z AO. To powoduje, że od początku sezonu musi grać na maxa. Odpadł już z debla w Brisbane więc tylko singiel mu w głowie. Jeśli będzie mu siedział serwis i zagra na swoim niezłym poziomie przy siatce to można się spodziewać jutro zaciętego meczu. Linia zaproponowana w Tobet jest jedną z najniższych w sieci. Rozważałem też opcję +1.5 seta na Łukasza bo w Expekcie dają za to 2.35 co zdecydowanie odbiega od innych buków.

Last edited by Fro_Lech; 08/01/2011 18:01.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Marcos sam powiedzial ze byl zmeczony przylotem i adaptacja do nowych warunkow i po za tym trzeba wziasc pod uwage ze zagral bardzo dobry mecz Serra.To wplywa na obraz tego spotkania.Kubot pewnie bedzie non stop atakowal do siatki a Baghdatis swietnie mija i nie widze wiekszych szans dla polskiego Samprasa laugh w tym meczu.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
F. Mayer - R. Berankis
typ: 1
kurs: 1.68
buk: PinnacleSports

Dobry zeszły sezon zaowocował sporym awansem sportowym Floriana Mayera, który jest aktualnie sklasyfikowany na 37 miejscu rankingu ATP. W pierwszym meczu nowego sezonu pokonał w pierwszej rundzie turnieju w Brisbane reprezentanta gospodarzy, młodego i utalentowanego Bernarda Tomica, a styl w jakim tego dokonał (przynajmniej na tyle wynika z liczb) doprawdy imponuje. Otóż w 35 rozegranych przy swoim serwisie punktach zaserwował 12 asów, a rywalowi oddał zaledwie 3 piłki.
Charakterystykę gry Niemca zapewne wszyscy doskonale znają, gra mocno i błyskotliwie, dysponuje doskonałym serwisem i potrafi uzyskać świetne kąty swoim efektownym dwuręcznym backhandem, ponadto bardzo często zapuszcza się do siatki co może sprawić młodemu Litwinowi sporo problemów. Berankis jest zawodnikiem wybieganym o dobrym serwisie i solidnych umiejętnościach technicznych, jednak dopiero wchodzi do Touru i na tą chwilę sądzę, że braknie mu po prostu umiejętności.
Oczywistym jest fakt, że Florian Mayer najlepiej radzi sobie na kortach twardych i w swoich przygotowaniach skupił się z pewnością na początku sezonu i dobrych startach w Australii.
Stawka według uznania, lecz na tą chwilę raczej rekreacyjna.

Last edited by Fro_Lech; 05/01/2011 16:00.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Po pierwsze Mayer nie dysponuje znakomitym serwisem.Co najwyzej solidnym.Po drugie to nie jest oczywiste ze najlepiej radzi sobie na betonie bo najlepsze wyniki chociazby w poprzednim sezonie osiagnal na ziemi.

Berankis w koncu zaczyna grac na miare swojego talentu.Nie bez powodu Federer kilka lat temu podczas wspolnych treningow z nim powiedzial ze to przyszlosc tenisa.Typu nie neguje.Chociaz dla mnie ten mecz to czysta loteria.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1