|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki  Sie Qrwa Troche Wysil ! wysilam sie !! ale nie porownuje swojej wiedzy do Korvera z siatkowki wiec zwyczajnie zapytalem a te Qrwa to sobie wloz :/ Verbatim i Grajus wielce madrzy bo sami dostana na priv a innych maja w d..pie, jestem tu nowy i nie rozumiem co szkodzi jak Korver poda na Quasi, widocznie taka polityka tutaj panuje :/ pajacu nie mów,że ktoś coś dostaje jak jesteś nowy i nie wiesz,trochę szacunku dla osób o których piszesz,bo sam będziesz o nich ciągnął typy Ale czemu go pajacujesz? Wcześniej grajus pisał, że nie ma pojęcia o juniorach i czy Korver coś podrzuci to luz  A tutaj gosć pyta i od razu by się wysilił itd  Spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
ok. kupon sklejony  Davydenko-J.Nieminen (tenis) 1 1.35 Gulbis-Veic 1 1.15 Trentino-Bełchatów H (0-1,5) 1 1.35 Jastrzębie-Olympiakos 1 1.30 Fenerbahce-Tours 1 1.40 Kurs: 3.81 dziękuje Panowie za pomoc, oby wieczorem bez nerwów było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
ok. kupon sklejony  Davydenko-J.Nieminen (tenis) 1 1.35 Gulbis-Veic 1 1.15 Trentino-Bełchatów H (0-1,5) 1 1.35 Jastrzębie-Olympiakos 1 1.30 Fenerbahce-Tours 1 1.40 Kurs: 3.81 dziękuje Panowie za pomoc, oby wieczorem bez nerwów było  mam dokladnie to samo plus Kohliego i Bielsko, takze POWODZENIA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki  Sie Qrwa Troche Wysil ! wysilam sie !! ale nie porownuje swojej wiedzy do Korvera z siatkowki wiec zwyczajnie zapytalem a te Qrwa to sobie wloz :/ Verbatim i Grajus wielce madrzy bo sami dostana na priv a innych maja w d..pie, jestem tu nowy i nie rozumiem co szkodzi jak Korver poda na Quasi, widocznie taka polityka tutaj panuje :/ pajacu nie mów,że ktoś coś dostaje jak jesteś nowy i nie wiesz,trochę szacunku dla osób o których piszesz,bo sam będziesz o nich ciągnął typy pajac ?? wczesniej Qrwa ?? czy tu sa sami ludzie bez kultury ?? to tylko swiadczy o Tobie jak sie wyrazasz a nie Twoje typy bukmacherskie robia z Ciebie czlowieka z klasa a odnosnie wysylania to sam powiedzial ze mu wysle a ja sie po prostu zastanawiam skoro to jest forum to po co jakies wysylanie na priv skoro mozna napisac to na Quasi a to ze ktos ma pretensje pozniej to jego sprawa co gra i za ile, bo z takim podejsciem to zadne porzadne forum nie ma racji bytu bo Ci lepszy typerzy co sie znaja moga rownie dobrze sobie pisac typy na GG pozdrawiam wszystkich tych zyczliwych innym typerow ktorzy nie boja sie podawac typow na Quasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
Slowacja 1 set izii  pewnie caly mecz wygraja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
Slowacja 4.2 narazie izii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
pajac ?? wczesniej Qrwa ?? czy tu sa sami ludzie bez kultury ?? to tylko swiadczy o Tobie jak sie wyrazasz a nie Twoje typy bukmacherskie robia z Ciebie czlowieka z klasa a odnosnie wysylania to sam powiedzial ze mu wysle a ja sie po prostu zastanawiam skoro to jest forum to po co jakies wysylanie na priv skoro mozna napisac to na Quasi a to ze ktos ma pretensje pozniej to jego sprawa co gra i za ile, bo z takim podejsciem to zadne porzadne forum nie ma racji bytu bo Ci lepszy typerzy co sie znaja moga rownie dobrze sobie pisac typy na GG pozdrawiam wszystkich tych zyczliwych innym typerow ktorzy nie boja sie podawac typow na Quasi  kolego wybacz, ale było tu już tyle zje*** pokemonów ze świeżym kontem, że każda kolejna osoba jest automatycznie w ten sposób postrzegana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
ZONK75---->jestes tutaj Nowy ( albo stary z nowym nickiem) Jesli chcesz aby ktos szanował Ciebie Ty szanuj innych. Jako nowy User powinienes dac cos z siebie a nie tlyko liczyc na skrobane. Pokaz mi obojetnie w ktorym dziale jakis Twoj post gdzie piszesz analize do jakiegos zdarzenia chocby 2 zdania.Watpie aby ujrzał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
z kadetów/kadetek nic nie grałem. Zmiana generacji, najmłodsza kategoria wiekowa, początek roku - zbyt wiele niewiadomych na jakiekolwiek analizowanie. Potypowałem sobie na sucho. Trzeba śledzić wyniki i myśleć na bieżąco. Inna sprawa niż z juniorami, tam przynajmniej można znaleźć masę informacji o przeszłości w kadetach, bo większość zawodników z młodszych roczników konsekwentnie jest pchana do starszych drużyn. A tutaj jest zonk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
z kadetów/kadetek nic nie grałem. Zmiana generacji, najmłodsza kategoria wiekowa, początek roku - zbyt wiele niewiadomych na jakiekolwiek analizowanie. Potypowałem sobie na sucho. Trzeba śledzić wyniki i myśleć na bieżąco. Inna sprawa niż z juniorami, tam przynajmniej można znaleźć masę informacji o przeszłości w kadetach, bo większość zawodników z młodszych roczników konsekwentnie jest pchana do starszych drużyn. A tutaj jest zonk. dlatego trzeba probowac dogi  jak np Slowacja..tak jak mowisz brak zabrdzo informacji wiec analitycy tez nie wiedza jak zestawic kurs.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
kolego wybacz, ale było tu już tyle zje*** pokemonów ze świeżym kontem, że każda kolejna osoba jest automatycznie w ten sposób postrzegana. wiem ze moze sa ludzi ktorzy nie potrafia sie zachowac gdy przegraja typ polecony przez jakiegos typera ale nie mozna generalizowac ze od razu kazdy taki jest i odnosic sie w stosunku do niego w sposob wulgarny, po prostu zobaczylem ze w tipsport maja wszystkie mecze z juniorskiej siatki wiec sie zapytalem czy masz moze cos na oku nie mialem przeciez zlych intencji bo Ty na tym nie stracisz podajac typ na Quasi przeciez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
Slowacja 2-0..oj trzeba pograc tam dogi  na slowacje kurs 4.2 byl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
po wigilii to nawet zwierzęta starają się mówić ludzkim głosem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
ZONK75---->jestes tutaj Nowy ( albo stary z nowym nickiem) Jesli chcesz aby ktos szanował Ciebie Ty szanuj innych. Jako nowy User powinienes dac cos z siebie a nie tlyko liczyc na skrobane. Pokaz mi obojetnie w ktorym dziale jakis Twoj post gdzie piszesz analize do jakiegos zdarzenia chocby 2 zdania.Watpie aby ujrzał... sorry ale nie moge tych bzdur czytac :/ sory ale do kazdej osoby ktora sie obojetnie o co pyta piszesz w taki sposob?? nie mam juz zamiaru dyskoutowac z Toba bo dla Ciebie zebys Ty mnie zaczal szanowac musze sie zaczac udzielac na forum?? :/ nie widzisz ze dopiero sie zajerestrowalem i najpierw robie rozpoznanie ?? dobra koniec zasmiecania tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
na cevie powinno być cev.lu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Slowacja 2-0..oj trzeba pograc tam dogi  na slowacje kurs 4.2 byl  no dogi to generalnie jest dobry pomysl przy mlodszych rocznikach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
oo widzę że masz  dziś siatka BKS 1,70  Fenerbace 1,45  Galatasaray 1,17  Beauvais 1,55 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|