Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Zonk75
Originally Posted by Verbatim
Originally Posted by Zonk75
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki smile

Sie Qrwa Troche Wysil !


wysilam sie !! ale nie porownuje swojej wiedzy do Korvera z siatkowki wiec zwyczajnie zapytalem a te Qrwa to sobie wloz :/

Verbatim i Grajus wielce madrzy bo sami dostana na priv a innych maja w d..pie, jestem tu nowy i nie rozumiem co szkodzi jak Korver poda na Quasi, widocznie taka polityka tutaj panuje :/
pajacu nie mów,że ktoś coś dostaje jak jesteś nowy i nie wiesz,trochę szacunku dla osób o których piszesz,bo sam będziesz o nich ciągnął typy
Ale czemu go pajacujesz?
Wcześniej grajus pisał, że nie ma pojęcia o juniorach i czy Korver coś podrzuci to luz wink
A tutaj gosć pyta i od razu by się wysilił itd wink

Spokojnie cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
ok. kupon sklejony wink
Davydenko-J.Nieminen (tenis) 1 1.35
Gulbis-Veic 1 1.15
Trentino-Bełchatów H (0-1,5) 1 1.35
Jastrzębie-Olympiakos 1 1.30
Fenerbahce-Tours 1 1.40
Kurs: 3.81
dziękuje Panowie za pomoc, oby wieczorem bez nerwów było wink smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Originally Posted by koleszka
ok. kupon sklejony wink
Davydenko-J.Nieminen (tenis) 1 1.35
Gulbis-Veic 1 1.15
Trentino-Bełchatów H (0-1,5) 1 1.35
Jastrzębie-Olympiakos 1 1.30
Fenerbahce-Tours 1 1.40
Kurs: 3.81
dziękuje Panowie za pomoc, oby wieczorem bez nerwów było wink smile
mam dokladnie to samo plus Kohliego i Bielsko, takze POWODZENIA wink

Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Zonk75
Originally Posted by Verbatim
Originally Posted by Zonk75
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki smile

Sie Qrwa Troche Wysil !


wysilam sie !! ale nie porownuje swojej wiedzy do Korvera z siatkowki wiec zwyczajnie zapytalem a te Qrwa to sobie wloz :/

Verbatim i Grajus wielce madrzy bo sami dostana na priv a innych maja w d..pie, jestem tu nowy i nie rozumiem co szkodzi jak Korver poda na Quasi, widocznie taka polityka tutaj panuje :/
pajacu nie mów,że ktoś coś dostaje jak jesteś nowy i nie wiesz,trochę szacunku dla osób o których piszesz,bo sam będziesz o nich ciągnął typy


pajac ?? wczesniej Qrwa ?? czy tu sa sami ludzie bez kultury ?? to tylko swiadczy o Tobie jak sie wyrazasz a nie Twoje typy bukmacherskie robia z Ciebie czlowieka z klasa a odnosnie wysylania to sam powiedzial ze mu wysle a ja sie po prostu zastanawiam skoro to jest forum to po co jakies wysylanie na priv skoro mozna napisac to na Quasi a to ze ktos ma pretensje pozniej to jego sprawa co gra i za ile, bo z takim podejsciem to zadne porzadne forum nie ma racji bytu bo Ci lepszy typerzy co sie znaja moga rownie dobrze sobie pisac typy na GG

pozdrawiam wszystkich tych zyczliwych innym typerow ktorzy nie boja sie podawac typow na Quasi smile

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
Slowacja 1 set iziismile

pewnie caly mecz wygrajasmile

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
Slowacja 4.2 narazie iziismile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Zonk75
pajac ?? wczesniej Qrwa ?? czy tu sa sami ludzie bez kultury ?? to tylko swiadczy o Tobie jak sie wyrazasz a nie Twoje typy bukmacherskie robia z Ciebie czlowieka z klasa a odnosnie wysylania to sam powiedzial ze mu wysle a ja sie po prostu zastanawiam skoro to jest forum to po co jakies wysylanie na priv skoro mozna napisac to na Quasi a to ze ktos ma pretensje pozniej to jego sprawa co gra i za ile, bo z takim podejsciem to zadne porzadne forum nie ma racji bytu bo Ci lepszy typerzy co sie znaja moga rownie dobrze sobie pisac typy na GG

pozdrawiam wszystkich tych zyczliwych innym typerow ktorzy nie boja sie podawac typow na Quasi smile

kolego wybacz, ale było tu już tyle zje*** pokemonów ze świeżym kontem, że każda kolejna osoba jest automatycznie w ten sposób postrzegana.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
ZONK75---->jestes tutaj Nowy ( albo stary z nowym nickiem) Jesli chcesz aby ktos szanował Ciebie Ty szanuj innych. Jako nowy User powinienes dac cos z siebie a nie tlyko liczyc na skrobane. Pokaz mi obojetnie w ktorym dziale jakis Twoj post gdzie piszesz analize do jakiegos zdarzenia chocby 2 zdania.Watpie aby ujrzał...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
z kadetów/kadetek nic nie grałem. Zmiana generacji, najmłodsza kategoria wiekowa, początek roku - zbyt wiele niewiadomych na jakiekolwiek analizowanie. Potypowałem sobie na sucho. Trzeba śledzić wyniki i myśleć na bieżąco. Inna sprawa niż z juniorami, tam przynajmniej można znaleźć masę informacji o przeszłości w kadetach, bo większość zawodników z młodszych roczników konsekwentnie jest pchana do starszych drużyn. A tutaj jest zonk.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
Originally Posted by _Korver_
z kadetów/kadetek nic nie grałem. Zmiana generacji, najmłodsza kategoria wiekowa, początek roku - zbyt wiele niewiadomych na jakiekolwiek analizowanie. Potypowałem sobie na sucho. Trzeba śledzić wyniki i myśleć na bieżąco. Inna sprawa niż z juniorami, tam przynajmniej można znaleźć masę informacji o przeszłości w kadetach, bo większość zawodników z młodszych roczników konsekwentnie jest pchana do starszych drużyn. A tutaj jest zonk.


dlatego trzeba probowac dogismile

jak np Slowacja..tak jak mowisz brak zabrdzo informacji wiec analitycy tez nie wiedza jak zestawic kurs..smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Originally Posted by _Korver_
kolego wybacz, ale było tu już tyle zje*** pokemonów ze świeżym kontem, że każda kolejna osoba jest automatycznie w ten sposób postrzegana.


wiem ze moze sa ludzi ktorzy nie potrafia sie zachowac gdy przegraja typ polecony przez jakiegos typera ale nie mozna generalizowac ze od razu kazdy taki jest i odnosic sie w stosunku do niego w sposob wulgarny, po prostu zobaczylem ze w tipsport maja wszystkie mecze z juniorskiej siatki wiec sie zapytalem czy masz moze cos na oku nie mialem przeciez zlych intencji bo Ty na tym nie stracisz podajac typ na Quasi przeciez smile


Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
Slowacja 2-0..oj trzeba pograc tam dogismile

na slowacje kurs 4.2 byllaugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
po wigilii to nawet zwierzęta starają się mówić ludzkim głosem

Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Originally Posted by Verbatim
ZONK75---->jestes tutaj Nowy ( albo stary z nowym nickiem) Jesli chcesz aby ktos szanował Ciebie Ty szanuj innych. Jako nowy User powinienes dac cos z siebie a nie tlyko liczyc na skrobane. Pokaz mi obojetnie w ktorym dziale jakis Twoj post gdzie piszesz analize do jakiegos zdarzenia chocby 2 zdania.Watpie aby ujrzał...


sorry ale nie moge tych bzdur czytac :/ sory ale do kazdej osoby ktora sie obojetnie o co pyta piszesz w taki sposob??

Originally Posted by Verbatim
Sie Qrwa Troche Wysil !


nie mam juz zamiaru dyskoutowac z Toba bo dla Ciebie zebys Ty mnie zaczal szanowac musze sie zaczac udzielac na forum?? :/ nie widzisz ze dopiero sie zajerestrowalem i najpierw robie rozpoznanie ?? dobra koniec zasmiecania tematu


Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Macie live do kadetów?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Rafik 25
Macie live do kadetów?

na cevie powinno być

cev.lu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by bbolinho9
Slowacja 2-0..oj trzeba pograc tam dogismile

na slowacje kurs 4.2 byllaugh

no dogi to generalnie jest dobry pomysl przy mlodszych rocznikach

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Nie chciało mi się szukać tą stronę znam smile

http://www.cev.lu/mmp/online/website/highlights/index_EN.html


Live do wszystkich meczy dzisiaj

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
oo widzę że masz wink

dziś siatka

BKS 1,70 boks

Fenerbace 1,45 boks

Galatasaray 1,17 boks

Beauvais 1,55 boks

Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1