Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#43376 24/06/2003 21:11
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Xantos

O unibecie napisalem tak tylko z jednego powodu. Ktos kiedys skarzyl sie na tym forum ze ma problem z wyplata od nich. Moje osobiste doswadczenie z Unibetem jest jak najbardziej pozytywne. Jakis rok temu wyplacalem od nich pare groszy i nie mialem zadnego problemu. Chyba przypadek opisany na forum byl wypadkiem przy pracy. Ale jak to ktos kiedys powiedzial ze zle wiesci roznosza sie 10 razy szybciej niz te dobre. Jako ze temat dotyczy bet365 to na koniec dopisze ze pare dni temu wyplacalem od nich pieniadze, poszlo bez problemu.

Pozdrowienia

Bonus: Unibet
#43377 24/06/2003 21:16
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
Mi jakos limitow nie wprowadzili tak niskich jak Conradowi chociaz wcale tam nie przegrywalem. Jesli ktos ma podobne doswiadczenia jak Conrad to niech da znac. Wydaje mi sie ze nasz moderator jest znany na calym swiecie i wsrod bukow jako dobry capper, skoro na stronie glownej bukmachera Betworks znajduje sie jego cytat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie ma co ukrywac buki sie go boja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Limity po okolo miesiacu gry. Czesto 0$ na dane zdarzenie. Szybciej chyba tylko w B&W jest...

#43378 24/06/2003 21:18
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Mam konto w bet365, moje stawki są w granicach 20-50$ i limitów nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogólnie buk jako buk jest ok, wpłacałem przez neteller, wypłacać będę tak samo, a najlepsze to to, że odpisują na maile po kilkudziesieciu minutach. Kursy też mają niczego sobie szczególnie na tenis.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43379 25/06/2003 03:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
MAM pytanko. Można sie zarejestrować bo bet365 kartą Visa Electron. Prosże o odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43380 13/08/2003 19:30
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Czy ktoś się orientuje w temacie takich zakładów oferowanych przez bet365:
Winning margin:
No score draw
Czy to oznacza że nie będzie remisu?
Bo jeżeli tak to kurs 11.00 na takie zdarzenie jest chyba atrakcyjny?
Pozdrawiam.

#43381 13/08/2003 19:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
:rolleyes: To znaczy, że bedzie remis bezbramkowy czyli 0:0. Ciekawe czy można to połączyć z correct score 0:0 po 11.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43382 17/08/2003 00:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Mam pytanie odnośnie promocji w bet365. Gdy whodze np. strone http://globetting.com/picks.php?st=djsosna (mojego ulubionego typera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to pomiedzy opisami meczów znajdują sie banery mowiace ze promocja w bet365 to free bet na 20 funciakow i dodatkowy freebet w zakladach live w meczu liverpool-chelsea. Planuje założyć konto u tego buk'a i chciałbym to zrobić wykorzystując możliwie najlepszą promocje. Jednak po wejsciu przez link zauważylem, ze ten free bet to nie 20 funtów a tylko 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Czy ktoś mogłby mi wyjaśnić o co tu chodzi ?

#43383 17/08/2003 03:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Link Promocyjny [bet365.com] : 15% bonus dla graczy obstawiających sporty amerykańskie i wpłacających min. $100 (jeśli wpłacisz $1.333,33 to otrzymasz maks. bonus $200).

Masz też opcję by zamiast 15% bonusu przy pierwzej wpłacie otrzymać freebet o wartości $15 (do wykorzystania na live betting).

#43384 31/08/2003 21:38
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Wie ktoz czy sa tu na pilke kursy dwudrogowe, tj. 1x, x2?

#43385 31/08/2003 23:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał monster:
[qb]Wie ktoz czy sa tu na pilke kursy dwudrogowe, tj. 1x, x2?[/qb]
Sam sobie stwórz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43386 31/08/2003 23:31
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Jak rozbijesz stawki to bedziesz mial.

#43387 04/09/2003 03:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Niech mi ktoś pomoże bo ślepne chyba na starość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Potrzebuję link do strny na mecz.pl z tabelka gdzie i jakie prowizje pobieraja buki od wplat i wyplat, czymazna karta etc. Nie mogę tego znaleźć :rolleyes:

Chyba, że ktoś sam udzieli mi takich informacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bet365 pobiera jakieś prowizjeod wplat i wyplat? możnawplacać ekarta mbanku? wyplacac? wyplacac wiecej niz sie nia wplacilo?

z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

konkurent

ps. spacja mi nawala :/

#43388 04/09/2003 05:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711

#43389 04/09/2003 15:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

do dupy ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> nie można ekartąwpłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#43390 04/09/2003 16:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

do dupy ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> nie można ekartąwpłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
A ja wplacilem do BET365 za pomoca visy mBanku i wyplacilem z powrotem na karte duzo wieksza sumke. W takich zestawieniach jak ten na mecz.pl jest niestety zawsze sporo bledów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#43391 05/09/2003 18:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Nata$ serio? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wybierałes withdraw i nie mieli zadnych 'ale'? Byłoby miło bo kursy nainteresujace mne zdarzenia maja bardzo dobre.

Potwierdz prosze bo niedowierzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43392 05/09/2003 19:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Nata$ serio? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Potwierdz prosze bo niedowierzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Serio,serio! Trzeba bylo tylko wyslac im scan karty i czegos tam jeszcze jak to zwykle jest z tymi kartami i kaska wraca w 2 czy 3 dni. Buk jest calkiem wporzo poza tym, ze slyszalem, ze potrafi zasunac niezle limity jak ktos mu za duzo podbiera na raz, takze staram sie nie stawiac tam wiecej niz kilkaset $ i jak na razie bez ograniczen
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr

#43393 05/09/2003 20:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NATA$ wplaciles zwyklą kartą Visa Electron mBanku? Jesli tak to napisz jakie i na jaki adres trzeba wyslac im skany! Z gory dzieki

#43394 05/09/2003 21:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]kartą Visa Electron mBanku?[/qb]
hej hej! no nie elektronem przeciez. visa virtualna czyli eKarta (20zł na rok to smieszna sumka) A ze swej strony to raczej bym wam polecal Netellara w tym wypadku(zawsze to warto wykorzystac jesli buk oferuje ta opcje). Darmowy depozyt i co 28 dni darmowy zwrot dowolnej sumki. A z Netellara jeszcze szybciej wraca kaska na konto w banku przy czym oczywiscie korzysc jest ta ze moge w przeciagu minut czesc kapitalu przerzucic do innego buka ktory ma np lepszy kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#43395 09/09/2003 03:05
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał NaTa$:
[qb] A z Netellara jeszcze szybciej wraca kaska na konto w banku przy czym oczywiscie korzysc jest ta ze moge w przeciagu minut czesc kapitalu przerzucic do innego buka ktory ma np lepszy kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Wyplacasz kase przelewem z netellera na konto w banku? To oni oferuja cos takiego Polakom? Myslalem ze tylko czeki. :rolleyes:

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1