Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Wczoraj obejrzałem "Altitude", polskie tłumaczenie "Na wysokości".

Co za gniot, panie i panowie... smirk
Oprócz ślicznej buźki głównej bohaterki, w której rolę wcieliła sie Jessica Lowndes, nie ma tam naprawdę nic godnego obejrzenia...

To nie jest nawet film katastroficzny, z cyklu "tragedie na pokładzie samolotu". To jakaś idiotyczna i nieudana, próba trzymania widza w napięciu przez 4/5 filmu. Jak na razie, to najgorszy fim, jaki obejrzałem w tym roku.
Nie polecam. Zdecydowanie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Teraz leci 'Plac Zbawiciela' dla mnie obok 'Dom Zły' i 'Dług' jeden z najlepszych polskich filmów.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
kiedy nowy odcinek House?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Danielsan
kiedy nowy odcinek House?

17 stycznia


Brooklyn's Finest - PL Gliniarze z Brooklynu...film słaby. Niby Richard Gere, Ethan Hawke czy W.Snipes, ale po obejrzeniu jakoś wrażeń za dobrych nie mam mam. Ocena na fw 7.3, mocno przesadzona, dał bym jakieś 5.5. Coś podobnego jak Wall Street 2: niby są aktorzy, jakaś fabuła, ale w końcowym rozrachunku całość nie trzyma się kupy i nie wiadomo o co naprawdę reżyserowi w tej historii chodziło.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
Byłem w kinie na Weekendzie wg mnie całkiem spoko poszedłem tam z myślą że bedzie straszna tragedia a wyszedłem z uśmiechem bo niektóre akcje naprawdę śmieszne był oczywiście były też żałosne ale jak na polskie filmy akcji z ostatnich lat chyba najlepszy no chyba że o jakimś zapomniałem.

z Ocena z Fw się zgodzę taka nie pełna 6

Gang Cygana rządzi w Łodzi smile



Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
jeśli ktoś lubi filmy dokumentalne, które ukazują nieznane i szokujące rzeczy to musi koniecznie obejrzeć Zatokę Delfinów
ja jestem jeszcze w szoku

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
@podstawek, az mnie ciarki przeszly.

Filmy masakryczny, kiedys chyba nawet o nim pisalem. Obejrzec na pewno warto, ale nie z dziewczyna tongue Pokazuje jak bardzo czlowiek moze sie "zezwierzecic".

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
panowie, mam pytanie warto oglądać serial White Collar?
Oglądał ktoś jakie wrażenia ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by gool11
panowie, mam pytanie warto oglądać serial White Collar?
Oglądał ktoś jakie wrażenia ?


ja oglądałem bo ktos polecił na forum. Całkiem spoko doszedlem do drgiego sezonu bez problemow. Prison break to nie jest, ale bywa ciekawie smile moge polecić

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by gool11
panowie, mam pytanie warto oglądać serial White Collar?
Oglądał ktoś jakie wrażenia ?

Podobne do Mentalisty, Lie to Me, ale jednak trochę słabsze.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
zobaczcie sobie w serialu "Prosto w serce" Agnieszke Sienkiewicz, gra jako Wika, slicznie wyglada w tych dlugich wlosach smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje 2 polskich filmow

1. Chrzest http://www.filmweb.pl/film/Chrzest-2010-532942

2. Matka teresa od kotów http://www.filmweb.pl/film/Matka+Teresa+od+kot%C3%B3w-2010-525079

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Dziabor
poszukuje 2 polskich filmow

1. Chrzest http://www.filmweb.pl/film/Chrzest-2010-532942

2. Matka teresa od kotów http://www.filmweb.pl/film/Matka+Teresa+od+kot%C3%B3w-2010-525079

Pamietam jak wygralem bilet na Chrzest na portalu z mojego miasta. Tylko, ze puszczali go przez caly tydzien jedynie o 11:00, a wtedy pracowalem. Swoja droga jak film wszedl do kin i byl grany tylko rano o jednej godzinie, to chyba za dobry nie jest. Ale nie oceniam, nie ogladalem ; )

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzieki Krystian, wiec zostaje jeszcze Chrzest smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
@ termii, to kino niszowe kiedys sluchalem w radiu audycji o jakims konkursie filmow w Berlinie (chyba) i oba filmy dostaly sporo pozytywnych glosow i chyba jakis nagrod, dlatego chce je sam zobaczyc

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
JUTRO na polsacie o 20 Kevin sam w Nowym Jorku shocked grin duch

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Właśnie 'Matka Teresa od Kotów' mialem obejrzeć ale całkiem zapomniałem o tym filmie? widział ktoś może? jakieś opinie?

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Oglądałam oba - oba dobre, ciężko ocenić, który lepszy ;-)

Oba mocne, bardziej brutalny Chrzest, ale bardziej realistyczny dla mnie ten drugi, choć to w sumie nieważne.

Cóż, nie chcę za dużo pisać, żeby nie zdradzać fabuły, ale ogólnie dobrze zrobiony film, wciągający i dobrze zagrany, szczególnie przez Kościukiewicza. Druga dobra rola po 'Wszystko, co kocham'.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Zludna polec jakis film ktory zrobil na Tobie najwieksze wrazenie na przestrzeni ostatnich miesiecy.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa), 2,435 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1