|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
NO tak kojarze ze miales jakies przejscia , trudno szkoda takiego zawodnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Vonseb tak sobie pomyślałem o Espoo Blues. Ostatnio same wtopy a dziś okazja na przełamanie się z Lahti. Hm Lahti na wyjazdach słabo 1-4-12. Co o tym sądzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Wiesz co - moze wziasc to Blues , dla mnie za maly kurs na 1-ke zeby to grac. Gralbym tam tak jak w poprzednim meczu underka 5,5 ale po kursie 1,50-1,55 to ja dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
vonseb a co myslisz o hv i linkoping?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Sądze że HIFK dziś wart zagrania, ostatnio są w lekkim dołku a okazja na przełamanie wyborna. Assat zaskakuje niesamowicie w tym sezonie, najlepszy wyjazdowy team, jednak siła ognia jaką dysponują gospodarze w moim odczucie okaże się dziś kluczowa. Z powracającym do gry Hamiltonem, utalentowany Granlund także wrócił w tym tygodniu po dłuższej kontuzji. Mecz o sporej wadze gatunkowej,goście z pewnością będą chcieli się zrewanżować za deklasacje 11-3 z początku sezonu, jednak myślę że własna tafla będzie kluczowa i HIFK odniesie zwycięstwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
no linkoping to moj glowny bet oprocz Jaroslawia i Frolundy 2 -dzisiaj Co prawda paru gosci wrocilo do skladu Frajerkow z ubytkow wtorkowych ale Linki u siebie mocne + jednak ci co zagraja na pewno beda odczuwac po chorobie oslabienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
jak widzialy strzaly HIFK w ostatnim meczu z ilves to mieli o polowe mniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
No to mamy na dziś tak ...
Jarosław - Dynamo 1 HV 71 - SSK 1 Czerepowiec - Vityaz 1 Jukurit - Hokki 1 Slavia - Mlada poniżej 6,5 gola JyP - Lukko 1X
Djurgarden - Timra poniżej 5,5 IFK - Assat poniżej 5,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
HV troszke maly kurs ! Powinni wygrac ale ja Szwecje po 1,40 raczej omijam - wole dzis zagrac Djurgarden po 1,60-1,70
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A HIFK-a sie boje teraz mieli 3 szanse z b.oslabionymi zespolami kalpa, karpat czy ilves a oni SPIERDOLILI a Assaet ma zajebiscie solidna obrone a Kipelainen wygral im nie jeden mecz FAKT dzis wracaja i Hamilton i Granlund ale w tych 3 meczach stosunek zyskow do strat byl spory a oni spierdolili
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
JA dzis boksuje  tak waga ciezka Linki 1, fro 2, Jaroslaw 1 waga srednia Djur Jukurit waga musza HPK KZ 2,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
No zgadzą się, dlatego też liczę na przełamanie  Powrót Hamiltona mnie do tego przekonał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Boksowanie czas zaczac,w ako kwartecie z hokeja melduje sie : Jarosław @1.45 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Powiem tak haczyk moze dojrzeje do tego typu ... wlasnie przez wzglad na Hamiltona ( bo myslalem ze dzis jeszcze nie zagrac, ale w skladach juz JEST ) .... trzeba pamietac ze Assaet wciaz bez J.Armia
Last edited by vonseb; 06/01/2011 23:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
przylaczam sie do boksu na jaroslaw  ogladam mecz na bwin - na razie goscie przejawiaja spore checi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
JA dzis boksuje  tak waga ciezka Linki 1, fro 2, Jaroslaw 1 waga srednia Djur Jukurit waga musza HPK KZ 2, Potrzebne - dobre rękawice i dużo kondycji do boksowania. Ale masz talent, do tego sportu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
pierwsza bojka - ryga mial niezla sytuacje - pozniej kontra lokomotiwu, rozpedzony gracz gospodarzy wjechal w bramkarza gosci i i fight
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Cwiczylo sie przez miesiac boks  niestety potem delegacja zmusila do zaprzestania tego wspanialego sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
nie ma pp dla lokomotiwu - obustronne wykluczenie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|