Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434275 11/11/2005 18:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Za niecale 30 min na Polsacie:

I kto to mówi 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Harry Potter sie przy tym chowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Exp

Czesci 1 i 2 byly zdecydowanie lepsze od "trojki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#434276 11/11/2005 19:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
Gra ( The Game) dzis o 22.40 na tvp2

świetny thriller z Michaelem Douglasem . Oglądalem go kilka lat temu i wtedy zrobił na mnie bardzo duże wrazenie . Film ze świetnie wymyśloną intrygą , trzyma w napieciu od poczatku do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nie pamiętam zbyt dokładnie tego filmu,ale wiem że również bardzo mi sie spodobał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z chęcią obejrze jeszcze raz i wam również serdecznie polecam

#434277 11/11/2005 23:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Quote
Quote
Gra ( The Game) dzis o 22.40 na tvp2

świetny thriller z Michaelem Douglasem . Oglądalem go kilka lat temu i wtedy zrobił na mnie bardzo duże wrazenie . Film ze świetnie wymyśloną intrygą , trzyma w napieciu od poczatku do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nie pamiętam zbyt dokładnie tego filmu,ale wiem że również bardzo mi sie spodobał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z chęcią obejrze jeszcze raz i wam również serdecznie polecam

wlasnie obejzalem The Game i kurna .............mistrzostwo swiata!!!!!film po prostu genialny tak jak mnie zaskoczyl to normalnie szok

#434278 11/11/2005 23:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Quote
Quote
Quote
Gra ( The Game) dzis o 22.40 na tvp2

świetny thriller z Michaelem Douglasem . Oglądalem go kilka lat temu i wtedy zrobił na mnie bardzo duże wrazenie . Film ze świetnie wymyśloną intrygą , trzyma w napieciu od poczatku do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

nie pamiętam zbyt dokładnie tego filmu,ale wiem że również bardzo mi sie spodobał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z chęcią obejrze jeszcze raz i wam również serdecznie polecam

wlasnie obejzalem The Game i kurna .............mistrzostwo swiata!!!!!film po prostu genialny tak jak mnie zaskoczyl to normalnie szok

nic dodac nic ujac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> swietny film...

#434279 11/11/2005 23:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
Gra ( The Game) dzis o 22.40 na tvp2

świetny thriller z Michaelem Douglasem . Oglądalem go kilka lat temu i wtedy zrobił na mnie bardzo duże wrazenie . Film ze świetnie wymyśloną intrygą , trzyma w napieciu od poczatku do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dzięki Ci o wielki Marcelu ...

Był to jeden z najlepszych(albo najbardziej wciągających) filmów jaki kiedykolwiek widziałem...

Do tej pory nie moge do końca zaufać siostrze czy mi czegoś do picia nie dosypała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro!

#434280 12/11/2005 13:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Nie dawno TV pokazywała polski film niestety nie pamietam tytułu ale w skrócie zaczyna sie jak podczas wesela aresztuja panne młodą i dalej pokazane są jej losy
podczas pobytu w więzieniu rodzi dziecko ogólnie film bardzo dobry bo mozna w nim znalezc cos do smiechu nie brakuje równiez watków romansowych itp.
P.S
Film ten był jakis miesiac temu na regionalnej TV wiec nie wykluczone ze nie długo pojawi się w 1 lub 2 a ponieważ ostatnio nie mam za wiele czasu zeby sledzić program to jak ktos by przypadkiem zauważył ze takowy bedzie zeby dał tu znać

#434281 12/11/2005 13:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ciesze sie ze Gra sie podobała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale jaja , przy okazji wczorajszego filmu przypomnialem sobie o innym równie dobrym i wciagajacym a mianowicie Lęk Pierwotny (Primal Fear) . Przegladam program i oczom nie wierze bo bedzie lecial dzis na TVN7 o 22.30 .
Także gorąco go polecam . Świetna rola Edwarda Nortona , którego pierwszy raz mialem własnie okazje ogladac w tym filmie . Richard Gere takze swietny . Jest to film w stylu Gry własnie , z całkiem nieobliczalnym zakonczeniem . I dla miłosnikom filmów tzw. Mystery czyli tajemniczych poprostu obowiazkowa pozycja.
Prawie 3 godziny ale naprawde warto , a jak ktos nie moze to niech poprostu nagra , zalowal napewno nie bedzie . Mysle ze teraz nie ma sensu nic wiecej zdradzac , zreszta podobnie jak Gre ogladalem go dosc dawno temu i pamietam tylko tyle ze to pozycja obowiązkowa dla kinomana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#434282 12/11/2005 23:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
TVN TURBO - SZYBKO

#434283 14/11/2005 22:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
na TVP1 leci teraz "Szamanka" jeden z 5-ciu najbardziej idiotycznych filmów jakie powstały w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#434284 18/11/2005 06:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
dzisiaj po północy (za portalem o2.pl)

Kino nocnych marków:
Jay i Cichy Bob kontratakują - dramat obyczajowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
reż. Kevin Smith,
wyk. Jason Mewes, Kevin Smith, Ben Affleck, Shannon Elizabeth
USA 2001

#434285 18/11/2005 11:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
dzisiaj po północy (za portalem o2.pl)

Kino nocnych marków:
Jay i Cichy Bob kontratakują - dramat obyczajowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
reż. Kevin Smith,
wyk. Jason Mewes, Kevin Smith, Ben Affleck, Shannon Elizabeth
USA 2001

tvp1 - 01:35

Dobra komedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> całkiem niedawno oglądałem
polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434286 18/11/2005 11:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Human Traffic - piątek 18.11.2005 Polsat 23:50

Dla bohaterów Human Traffic prawdziwe życie zaczyna się tak naprawdę w piątek po południu. Narratorem jest Jip. Nienawidzi serdecznie swojej roboty w sklepie odzieżowym i czuje się wykorzystywany, przez, przypominającego Hitlera, kierownika. Na dodatek ciągle prześladuje go wspomnienie randki podczas której... nie stanął na wysokości zadania. Jego najlepszy kumpel - Koop, też jest sprzedawcą, tyle, że w sklepie z płytami. marzy mu się kariera DJ- a, zaś w wolnych chwilach obsesyjnie zazdrosny jest o swoją dziewczynę Ninę. Ich paczka jest oczywiście większa, a każdy z nich ma swoje problemy. Wszystkie one nic nie znaczą kiedy zaczyna się piątkowa balanga. Szał, taniec, muzyka techno i, nazwijmy to tak, używki. Angielskim nastolatkom film ten przypadł tak bardzo do gustu, że zaczęli naśladować jego bohaterów. A całość momentami przypomina jeden wielki wideoklip w stylu techno.


opis za wp.pl

Mimo ze z techno mam tyle wspolnego co z mercedesami to ten film polecam goraco.

Jay i Cichy Bob to rewelacyjny film, podobnie zreszta jak wszystkie inne zrealizowane przez Smitha

#434287 18/11/2005 13:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dzis na tvp 1 o 20.15 jest film o tym jencu , który uciekł z obozu pracy na Syberii , majac do przebycia 14 tys km co zajelo mu ponad 3 lata.

#434288 18/11/2005 18:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 102
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 102
podobno dobry film chcialem to kiedys obejrzec, ale nie mialem tego filmu teraz trzy godzinki ogladania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434289 20/11/2005 18:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
01:55 - TVP 1 Piątek trzynastego. Ostatni rozdział Friday the 13th IV

Horror z popularnego cyklu "Piątek, trzynastego", stworzonego przez spółkę: Victor Miller, Ron Kurz, Martin Kitrosser, Carol Watson. Już pierwsze sceny zapowiadają kolejny krwawy film, trzymający widza do końca w dużym napięciu. Stopniowo narasta atmosfera grozy, z pozoru sielankowe scenki zamieniają się w prawdziwy horror. Okazuje się, że Jason nie został pogrzebany na zawsze. Odwieziony karetką do kostnicy szpitala okręgowego w Wessex, ożywa w tajemniczy sposób. Najpierw podrzyna gardło beztrosko spędzającemu czas w pracy sanitariuszowi, potem atakuje z nożem młodą pielęgniarkę, która podziela tragiczny los kolegi. Uwolniwszy się z kostnicy, Jason powraca do swej leśnej kryjówki, by dokonywać następnych rzezi. Na skraju lasu, przy drodze, dopada z nożem autostopowiczkę. W polu zainteresowania Jasona jest rodzina mieszkającą w drewnianym domku na odludziu, nieopodal gęstego lasu. Z ukrycia obserwuje on matkę, jej 12-letniego syna Tommy'ego oraz córkę - śliczną, dorastającą panienkę o imieniu Trish. Tymczasem do sąsiedniego domu przyjeżdża sześcioosobowa grupa nastolatków, poszukujących wakacyjnej przygody. Niebawem dołączają do nich jeszcze dwie dziewczyny. Na horyzoncie pojawia się również młody myśliwy, podążający tropem Jasona, by pomścić śmierć swej siostry. Wszystkim zagraża niebezpieczeństwo, choć początkowo potencjalne ofiary nie w pełni zdają sobie sprawę z grozy sytuacji. Tymczasem śmierć jest bardzo blisko. Bezwzględny Jason kolejno eliminuje swoje ofiary. Następni na jego liście są: Tommy i Trish.

reż.Joseph Zito, wyk.Kimberly Beck (Trisha "Trish" Jarvis), Peter Barton (Doug), Corey Feldman (Tommy Jarvis), E. Erich Anderson (Rob Dier), Crispin Glover (Jimmy), Barbara Howard (Sara), Lawrence Monoson (Ted)
95min USA 1984

źródło : wp.pl

[color:"blue"]
Klasyka! Polecam tym ktorzy nie ogladali nigdy wczesniej i tym ktorzy juz ogladali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> sam juz ogladam chyba 3 czy 4 raz wszystkie czesci przygod Jasona a to wcale nie ostatnia czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

#434290 20/11/2005 21:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
NIEDZIELA 22:40
Kuba Wojewodzki - Chyba najlepszy polski talk-show. Nie opuszczam zadnego odcinka. Piwo dla Kuby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#434291 21/11/2005 15:40
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
NIEDZIELA 22:40
Kuba Wojewodzki - Chyba najlepszy polski talk-show. Nie opuszczam zadnego odcinka. Piwo dla Kuby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ten program ma zapewne tylu zwolenników co i przeciwników;jedno jest pewne-trudno być obojętnym.Kuba W. prezentuje dość nowatorskie podejście do programu typu talk-show i przyznaję,że nieraz go oglądam.Ogólnie jest O.K.,choć wydaje mi się że momentami Kuba przegina i jego żarty/zachowanie są po prostu prostackie.Żeby nie być gołosłownym przykład z przed tygodnia-zdjął but i skarpetkę,następnie zamoczył palec (lub piętę) w szklance z wodą,a następnie tym napojem częstował Roberta Makłowicza.
P.S.Szczególnie miło pamiętam program,gdy zaprosił Mandarynę i wypytywał ją o operację powiększenia biustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#434292 21/11/2005 15:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
najlepszy byl program gdy u kuby byl wokalista Acid drinkers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434293 21/11/2005 15:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
El Camino - ciekawy byl tez program z Dodą, ktora rozbierała sie u Kuby. Ma sentyment do Polsatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434294 21/11/2005 17:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Na dzis
23:05 - TVN 7 W sieci pająka Along Came a Spider

Wyreżyserowany przez modnego dziś hollywoodzkiego twórcę Lee Tamahori film "W sieci pająka" powstał w oparciu o bestsellerową powieść Jamesa Pattersona, pierwszą z serii opisującej śledztwa prowadzone przez doktora Crossa. Co ciekawe jest to już druga ekranizacja według powieści Pattersona. Wcześniej w roku 1997 za kanwę scenariusza filmu "Kiss the Girls" ("Kolekcjoner") posłużyła następna w porządku chronologicznym książka pisarza. Bez względu jednak na czas powstania łączy je z pewnością jedno - groza, która nie opuszcza czytelnika i widza od pierwszej do ostatniej minuty. Śmierć partnera powoduje, że detektyw Alex Cross (Morgan Freeman) postanawia przejść na emeryturę. Cieszący się zasłużoną reputacją jako znakomity detektyw, psycholog i autor popularnych podręczników z dziedziny psychologii zbrodni, Cross niechętnie angażuje się w nową sprawę. Tym razem robi to tylko dlatego, że porywacz zostawia dowód zbrodni w jego skrzynce pocztowej. Gary'emu Soneji (Michael Wincott) nie chodzi o okup, pragnie czegoś znacznie większego - miejsca w podręcznikach historii. Jego każdy ruch zaplanowany jest z precyzją pająka tkającego subtelną sieć, a Cross i agentka służb specjalnych, Jezzie Flannigan (Monika Potter) ścigają się z czasem, by go powstrzymać. Flannigan decyduje się na bliską współpracę z Crossem, aby zagłuszyć dręczące ją wyrzuty sumienia. Porwanie dziecka odbyło się niemal na jej oczach. Trudności śledztwa, które wspólnie prowadzą najlepiej oddają słowa Morgana Freemana, który o swojej roli powiedział: "Rozwiązywanie zagadki, będącej osią filmu, można by porównać do obierania cebuli. Jest tu mnóstwo warstw i nieoczekiwanych zwrotów. Nasz przeciwnik zaplanował zbrodnię doskonałą. I gdy wszyscy są przekonani, że jest to tylko 'normalne' porwanie, doktor Cross dochodzi do wniosku, że maniakowi którego tropi, najbardziej zależy aby, nie kto inny jak właśnie on, opisał go w swojej kolejnej książce".

reż.Lee Tamahori, wyk.Morgan Freeman (Alex Cross), Monica Potter (Jezzie Flannigan), Michael Wincott (Gary Soneji), Dylan Baker (Ollie McArthur), Mika Boorem (Megan Rose), Anton Yelchin (Dimitri Starodubov), Kimberly Hawthorne (Agent Hickley)
130min USA/ Niemcy 2001

źródło : wp.pl

[color:"blue"] Bardzo dobry film,wczoraj obejrzałem pierwszy raz i polecam go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym oczywiście kolejny odcniek przyjaciól, tvn7 - 19:40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, ElNinho[mmdea], rafal08, forty), 2,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,541
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1