|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Dziś tvp1 godz. 23:35 film "Huragan" ze wspaniałą kreacją Denzel'a Washington'a - gorąco polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Huragan- zajefajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> filmek(dramat), jak kolega napisał z genialną rolą Denzela Washingtona(lubie jego większość filmów).Film warty obejrzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
TVP1 23:20 "Monsunowe wesele", polecam szczegolnie osobom zainteresowanym zyciem w jakze nieznanej nam kulturze hinduskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Panny z Wilka 23:55 tvp1
Nie oglądałem... ale po przeczytaniu kilku recenzji myślę, że warto usiąść przed tv. Chociazby z samego szacunku do obsady i do reżysera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
Canal + i jego odmiany, polecam film
Zakładnik z T.Cruisem
03.03.2006 - 21:30 Canal+film - i to w 16/9!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Billy Bathgate(1991-)Ale Kino! 21:45
Nie oglądałem ale patrząc na obsadę(Hoffman,Kidman) i gatunek(kryminał,dramat) może być dobry.Ja napewno usiąde przed TV.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Pewnie większość z Was już to widziała, ale dla przypomnienia albo dla tych co nie widzeli o 1.00 na TVP Kultura - "Requiem dla snu". W końcu coś dobrego na tym kanale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Pewnie większość z Was już to widziała, ale dla przypomnienia albo dla tych co nie widzeli o 1.00 na TVP Kultura - "Requiem dla snu". W końcu coś dobrego na tym kanale. własnie na to czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> dobry film ! szczególnie dla tych co lubią rózne dziwne kolorowe dropsy i nie tylko itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Dzis na Polsacie o 22.05- 25 godzina Spike'a Lee z doskonałą kreacją Edzia Nortona . Występują także Philip Seymour Hoffman czy Rosario Dawson .
Opis: "Monty Brogan zostaje skazany na siedem lat więzienia za handel narkotykami i postanawia uczcić ostatnie chwile na wolności spędzając szaloną noc z przyjaciółmi... "
Warto zobaczyć .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
Dzis na Polsacie o 22.05- 25 godzina Spike'a Lee z doskonałą kreacją Edzia Nortona . Występują także Philip Seymour Hoffman czy Rosario Dawson .
Opis: "Monty Brogan zostaje skazany na siedem lat więzienia za handel narkotykami i postanawia uczcić ostatnie chwile na wolności spędzając szaloną noc z przyjaciółmi... "
Warto zobaczyć . widziałem to na HBO, na prawdę dobry film, polecam!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dzis kilka niezlych filmów
tvp1 - 20.15 : "Rekrut" 6.5/10 dobry thriller z dobrymi rolami Pacino i Farrella .
tvp2 - 22.30 : "Święci z Bostonu" 7.5/10 film w stylu Pulp Fiction czy Wściekłych Psów ze świetną rolą Williama Defoe
tvn - 21.45 : "Szakal" 5/10 remake Dnia Szakala , nie tak dobry jak pierwowzór ale ogólnie niezłe kino akcji .
tvp2 - 00.20 : "Zabic Sekala" 7/10 napewno jeden z najlepszych filmów ostatniego 10-lecia w , którym udział brali polscy aktorzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dzis kilka niezlych filmów
tvp1 - 20.15 : "Rekrut" 6.5/10 dobry thriller z dobrymi rolami Pacino i Farrella .
tvp2 - 22.30 : "Święci z Bostonu" 7.5/10 film w stylu Pulp Fiction czy Wściekłych Psów ze świetną rolą Williama Defoe
tvn - 21.45 : "Szakal" 5/10 remake Dnia Szakala , nie tak dobry jak pierwowzór ale ogólnie niezłe kino akcji .
tvp2 - 00.20 : "Zabic Sekala" 7/10 napewno jeden z najlepszych filmów ostatniego 10-lecia w , którym udział brali polscy aktorzy nic dodac nic ujac, dzis wieczor szykuje sie konkretny seans filmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> myśle ze Rekrut konczy sie przed rozpoczęciem Świetych z bostonu ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Panie i Panowie!
Telewizja publiczna uraczy nas dzisiejszego wieczora wysmienitym filmem, jednym z lepszych w historii kina (w internetowej sondzie na najlepszy film w historii znajduje sie na drugiej pozycji, za Ojcem Chrzestnym)..
TVP1 22:55 Skazani na Shawshank
GORACO POLECAM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Panie i Panowie!
Telewizja publiczna uraczy nas dzisiejszego wieczora wysmienitym filmem, jednym z lepszych w historii kina (w internetowej sondzie na najlepszy film w historii znajduje sie na drugiej pozycji, za Ojcem Chrzestnym)..
TVP1 22:55 Skazani na Shawshank
GORACO POLECAM! Przyłaczam się do polecenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Que pelicula fantastica ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja też się przyłączam do pwyższych postów, bo to mój ulubiony film <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam nawet książkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Polsat 21:15 Czego pragną kobiety - polecam, swietna komedia o tym, jak to facet slyszal mysli kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Panowie śledźcie kiedy na TVP1 będzie leciał film pt. Otik. To jest czeski film o drzewku, na który poluję od dłuższego czasu, więc jakby ktoś zauważył dokładnądatę to proszę mi przypomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Film będzie szedł w ramach tego cyklu co ostatnio była Ziemia Niczyja, 8 Kobiet i Basen.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
[ Linked Image] Zejście gatunek: Horror Sześć przyjaciółek (Sarah, Juno, Beth, Rebeccę, Sam i Holly) łączy wspólna pasja - uwielbiają sporty ekstremalne i niezwykłe przygody. Pewnego dnia postanawiają udać się w dzikie rejony Appalachów, aby po raz kolejny zmierzyć się z naturą i sprawdzić swoje siły. Tym razem chcą zwiedzić wnętrze jaskinii. Niestety, kiedy spuszczają się po linach w głąb groty, zawala się za nimi korytarz i droga powrotna okazuje się niemożliwa. Odtąd mogą posuwać się tylko naprzód zwiedzając nieznane sobie podziemne labirynty. Kobiety dowiadują się, że nikt ich nie będzie szukał, gdyż organizatorka wyjazdu, Juno, nie powiadomiła nikogo o wyjściu ekspedycji. Ponadto nie mają przy sobie mapy, a jasknie, w których się znalazły są nieodkrytym i niezbadanym wcześniej systemem korytarzy. Dotąd odważne i żądne przygód, tym razem są przestraszone i mają świadomość tego, że są zdane tylko na siebie. Mimo coraz większego rozłamu w grupie, kłótni i negatywnych emocji, posuwają się naprzód w nadziei, że odnajdą inne wyjście. Są zmęczone i nieprzygotowane do tak trudnej wyprawy, jednak mobilizują się całkowicie, po to, aby w końcu wydostać się na powierzchnię. Niestety nie wiedzą, że są niepożądanymi gośćmi na cudzym terenie. Film potrafi postawić włos na głowie , niezłe te stworki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ocena : 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ten film już w TV bedzie leciał ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Sory nie ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Nie ma nic wartego obejrzenia w najblizszym czasie??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|