Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434355 19/02/2006 21:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Quote
Dziś tvp1 godz. 23:35 film "Huragan" ze wspaniałą kreacją Denzel'a Washington'a - gorąco polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Huragan- zajefajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> filmek(dramat), jak kolega napisał z genialną rolą Denzela Washingtona(lubie jego większość filmów).Film warty obejrzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#434356 26/02/2006 19:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
TVP1 23:20 "Monsunowe wesele", polecam szczegolnie osobom zainteresowanym zyciem w jakze nieznanej nam kulturze hinduskiej.

#434357 01/03/2006 22:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Panny z Wilka 23:55 tvp1

Nie oglądałem... ale po przeczytaniu kilku recenzji myślę, że warto usiąść przed tv. Chociazby z samego szacunku do obsady i do reżysera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434358 02/03/2006 10:02
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Canal + i jego odmiany, polecam film

Zakładnik z T.Cruisem

03.03.2006 - 21:30 Canal+film - i to w 16/9!!

#434359 02/03/2006 16:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Billy Bathgate(1991-)Ale Kino! 21:45

Nie oglądałem ale patrząc na obsadę(Hoffman,Kidman) i gatunek(kryminał,dramat) może być dobry.Ja napewno usiąde przed TV.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#434360 04/03/2006 19:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Pewnie większość z Was już to widziała, ale dla przypomnienia albo dla tych co nie widzeli o 1.00 na TVP Kultura - "Requiem dla snu". W końcu coś dobrego na tym kanale.

#434361 04/03/2006 23:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Pewnie większość z Was już to widziała, ale dla przypomnienia albo dla tych co nie widzeli o 1.00 na TVP Kultura - "Requiem dla snu". W końcu coś dobrego na tym kanale.
własnie na to czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
dobry film ! szczególnie dla tych co lubią rózne dziwne kolorowe dropsy i nie tylko itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434362 10/03/2006 17:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Dzis na Polsacie o 22.05- 25 godzina Spike'a Lee z doskonałą kreacją Edzia Nortona . Występują także Philip Seymour Hoffman czy Rosario Dawson .

Opis:
"Monty Brogan zostaje skazany na siedem lat więzienia za handel narkotykami i postanawia uczcić ostatnie chwile na wolności spędzając szaloną noc z przyjaciółmi... "

Warto zobaczyć .

#434363 10/03/2006 19:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Quote
Dzis na Polsacie o 22.05- 25 godzina Spike'a Lee z doskonałą kreacją Edzia Nortona . Występują także Philip Seymour Hoffman czy Rosario Dawson .

Opis:
"Monty Brogan zostaje skazany na siedem lat więzienia za handel narkotykami i postanawia uczcić ostatnie chwile na wolności spędzając szaloną noc z przyjaciółmi... "

Warto zobaczyć .

widziałem to na HBO, na prawdę dobry film, polecam!!!!!!!

#434364 11/03/2006 14:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dzis kilka niezlych filmów

tvp1 - 20.15 : "Rekrut" 6.5/10
dobry thriller z dobrymi rolami Pacino i Farrella .

tvp2 - 22.30 : "Święci z Bostonu" 7.5/10
film w stylu Pulp Fiction czy Wściekłych Psów ze świetną rolą Williama Defoe

tvn - 21.45 : "Szakal" 5/10
remake Dnia Szakala , nie tak dobry jak pierwowzór ale ogólnie niezłe kino akcji .

tvp2 - 00.20 : "Zabic Sekala" 7/10
napewno jeden z najlepszych filmów ostatniego 10-lecia w , którym udział brali polscy aktorzy

#434365 11/03/2006 16:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
dzis kilka niezlych filmów

tvp1 - 20.15 : "Rekrut" 6.5/10
dobry thriller z dobrymi rolami Pacino i Farrella .

tvp2 - 22.30 : "Święci z Bostonu" 7.5/10
film w stylu Pulp Fiction czy Wściekłych Psów ze świetną rolą Williama Defoe

tvn - 21.45 : "Szakal" 5/10
remake Dnia Szakala , nie tak dobry jak pierwowzór ale ogólnie niezłe kino akcji .

tvp2 - 00.20 : "Zabic Sekala" 7/10
napewno jeden z najlepszych filmów ostatniego 10-lecia w , którym udział brali polscy aktorzy

nic dodac nic ujac, dzis wieczor szykuje sie konkretny seans filmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> myśle ze Rekrut konczy sie przed rozpoczęciem Świetych z bostonu ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434366 12/03/2006 11:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Panie i Panowie!

Telewizja publiczna uraczy nas dzisiejszego wieczora wysmienitym filmem, jednym z lepszych w historii kina (w internetowej sondzie na najlepszy film w historii znajduje sie na drugiej pozycji, za Ojcem Chrzestnym)..

TVP1 22:55 Skazani na Shawshank

GORACO POLECAM!

#434367 12/03/2006 11:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Panie i Panowie!

Telewizja publiczna uraczy nas dzisiejszego wieczora wysmienitym filmem, jednym z lepszych w historii kina (w internetowej sondzie na najlepszy film w historii znajduje sie na drugiej pozycji, za Ojcem Chrzestnym)..

TVP1 22:55 Skazani na Shawshank

GORACO POLECAM!

Przyłaczam się do polecenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Que pelicula fantastica ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#434368 12/03/2006 16:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja też się przyłączam do pwyższych postów, bo to mój ulubiony film <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mam nawet książkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434369 22/03/2006 19:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Polsat 21:15 Czego pragną kobiety - polecam, swietna komedia o tym, jak to facet slyszal mysli kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434370 22/03/2006 20:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Panowie śledźcie kiedy na TVP1 będzie leciał film pt. Otik. To jest czeski film o drzewku, na który poluję od dłuższego czasu, więc jakby ktoś zauważył dokładnądatę to proszę mi przypomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Film będzie szedł w ramach tego cyklu co ostatnio była Ziemia Niczyja, 8 Kobiet i Basen.

#434371 24/03/2006 10:44
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
[Linked Image]

Zejście
gatunek: Horror

Sześć przyjaciółek (Sarah, Juno, Beth, Rebeccę, Sam i Holly) łączy wspólna pasja - uwielbiają sporty ekstremalne i niezwykłe przygody. Pewnego dnia postanawiają udać się w dzikie rejony Appalachów, aby po raz kolejny zmierzyć się z naturą i sprawdzić swoje siły. Tym razem chcą zwiedzić wnętrze jaskinii. Niestety, kiedy spuszczają się po linach w głąb groty, zawala się za nimi korytarz i droga powrotna okazuje się niemożliwa. Odtąd mogą posuwać się tylko naprzód zwiedzając nieznane sobie podziemne labirynty. Kobiety dowiadują się, że nikt ich nie będzie szukał, gdyż organizatorka wyjazdu, Juno, nie powiadomiła nikogo o wyjściu ekspedycji. Ponadto nie mają przy sobie mapy, a jasknie, w których się znalazły są nieodkrytym i niezbadanym wcześniej systemem korytarzy. Dotąd odważne i żądne przygód, tym razem są przestraszone i mają świadomość tego, że są zdane tylko na siebie. Mimo coraz większego rozłamu w grupie, kłótni i negatywnych emocji, posuwają się naprzód w nadziei, że odnajdą inne wyjście. Są zmęczone i nieprzygotowane do tak trudnej wyprawy, jednak mobilizują się całkowicie, po to, aby w końcu wydostać się na powierzchnię. Niestety nie wiedzą, że są niepożądanymi gośćmi na cudzym terenie.



Film potrafi postawić włos na głowie , niezłe te stworki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Ocena : 6/10

#434372 24/03/2006 11:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ten film już w TV bedzie leciał ???

#434373 24/03/2006 11:31
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Sory nie ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#434374 24/03/2006 18:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Nie ma nic wartego obejrzenia w najblizszym czasie??

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1