film tylko dl..."> film tylko dl...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434395 20/05/2006 21:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
23.00 TV 4 film pt: " Nieodwracalne "

Ze względu na drastyczne sceny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> film tylko dla widzów dorosłych !!!
przyznam , że nie miałem jeszcze okazji oglądać . Wstyd . Zaraz sie własnie zacznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#434396 22/05/2006 18:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Panowie śledźcie kiedy na TVP1 będzie leciał film pt. Otik. To jest czeski film o drzewku, na który poluję od dłuższego czasu, więc jakby ktoś zauważył dokładnądatę to proszę mi przypomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Film będzie szedł w ramach tego cyklu co ostatnio była Ziemia Niczyja, 8 Kobiet i Basen.

Otik - dziś o 23:15 na TVP1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#434397 23/05/2006 10:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Quote
Quote
Panowie śledźcie kiedy na TVP1 będzie leciał film pt. Otik. To jest czeski film o drzewku, na który poluję od dłuższego czasu, więc jakby ktoś zauważył dokładnądatę to proszę mi przypomnieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Film będzie szedł w ramach tego cyklu co ostatnio była Ziemia Niczyja, 8 Kobiet i Basen.

Otik - dziś o 23:15 na TVP1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Po obejrzeniu tego filmu mialem dziwne skojarzenia z naszym Grzegorzem R. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434398 25/05/2006 16:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dawno temu w Ameryce (Once Upon a Time in America)


czwartek 25.05.2006 TV 4 20:00


O włoskim reżyserze Sergio Leone świat usłyszał w latach 60., to wówczas powstały jego słynne spaghetti-westerny "Za garść dolarów", "Za kilka dolarów więcej", "Dobrzy, źli, brzydcy". Triumfalnie powrócił na scenę filmową po 12 latach twórczej stagnacji, prezentując poza konkursem na festiwalu w Cannes w 1984 roku arcydzieło utrzymane w konwencji filmu gangsterskiego. "Dawno temu w Ameryce" - epicka opowieść o przyjaźni, miłości, lojalności i zdradzie - wzbudziła wiele emocji i dyskusji. Niezależnie o skrajnych opinii światowych krytyków, film można śmiało zaliczyć do najwybitniejszych dzieł współczesnej kinematografii. Na sukces składają się: gwiazdorska obsada, sprawna reżyseria, umiejętnie łączone, przeplatające się wątki czasowe, znakomicie oddane realia, żywa, niepozbawiona humoru akcja oraz genialna muzyka Ennio Morricone. Pierwsza część filmu koncentruje się głównie wokół wydarzeń z lat 20. i 30., w barwnej, realistycznej oprawie uzyskanej dzięki wspaniałym dekoracjom i tłumom statystów, współtworzących nostalgiczny fresk o żydowskich gangsterach z nowojorskiego getta. Wątki drugiej części opowieści, nawiązujące do końca lat 60. - to przede wszystkim pełen melancholii i zadumy rozrachunek z przeszłością. Ujawnia się gorzka prawda o amerykańskich marzeniach, straconych złudzeniach emigrantów, o brutalnym świecie przestępczym, w którym nie ma zwycięzców, są tylko przegrani. Film otwiera i zamyka sekwencja z chińskiej palarni opium, gdzie bohater pogrąża się w narkotykowym transie. Za podstawę scenariusza posłużyła na poły autobiograficzna książka wydana pod pseudonimem - Harry Grey, którą autor napisał w więzieniu Sing Sing podczas odsiadywania 15-letniego wyroku za zabójstwo. Gangsterska historia sięga 1922 roku. Dawno temu David Aarson (Robert De Niro) poznał i zaprzyjaźnił się z Maxem (James Woods). Mieli wówczas po kilkanaście lat, razem wychowywali się i dorastali w żydowskim getcie w Nowym Jorku. Byli członkami młodzieżowego gangu, okradali pijanych knajpianych gości, żyli z drobnych przekrętów.


Uwaga film trwa prawie 5h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434399 26/05/2006 17:54
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
"Łowca Jeleni" dziś o 22:15 na Polsacie

Nie widziałem tego filmu nigdy wcześniej,ale słyszałem tyle świetnych opinii,że polecam w ciemno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

#434400 29/05/2006 19:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
zaraz u Majewskiego gosciem bedzie Dudek a później w Rozmowach w tłoku Janasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434401 29/05/2006 21:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
teraz na tvp 1 leci rosyjski film "powrót" zdaje się że bedzie ciekawy, oglądam i gram w calla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434402 03/06/2006 12:23
Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
TVP3 18.30 ---> Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź.

#434403 03/06/2006 19:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
dziś na TVN o 21.45 JOE BLACK
Oryginalne kino ze znakomitą rolą Anthony-ego Hopkinsa,szkoda tylko,że na TVN,bo reklamy bankowo dadzą w najmniej odpowiednim momencie.

POLECAM!!!

#434404 03/06/2006 21:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
TVP1 godzina - TERAZ - Festiwal w Opolu - Kabaret

Napewno będzie wiele powodów do tego -----> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434405 06/06/2006 13:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
LUBISZ EUROSPORT/EUROSPORT 2 (po Polsku!)

Przełacz na HOT BIRDA ! IDą ROZKODOWANE !

NA 12558 MHZ + 11242 MHZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#434406 06/06/2006 18:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
jak dla mnie eurosport jest nudny, o wiele bardziej lubie PS i PSExtra :>

#434407 06/06/2006 20:44
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Quote
jak dla mnie eurosport jest nudny, o wiele bardziej lubie PS i PSExtra :>
to moze jeszcze podaj gdzie jest za free ten poszmatsport, a uwagi w stylu "eurosport jest nudny" zachowaj dla siebie

#434408 18/06/2006 17:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Formuła The 51st State

niedziela 18.06.2006 Ale kino! 20:00

Genialny chemik Elmo McElroy (Samuel L. Jackson) specjalizuje się w wymyślaniu nowych rewelacyjnych narkotyków. Po 30 latach pracy chce wycofać się z branży, a przy okazji zbić kokosy na swoim najnowszym wynalazku - cudownym proszku o mocy 51 razy większej od kokainy. Na wielką forsę z produktu Elma liczy też jego pracodawca, narkotykowy boss Lizard. McElroy ma jednak inne plany. Przebrany w szkocki kilt udaje się do Liverpoolu, by sprzedać swój specyfik najpotężniejszej szajce dealerów na świecie i zarobić na tym - bagatela - 20 mln dolarów. Jego przewodnikiem po angielskim półświatku zostaje Felix DeSouza, wielbiciel futbolu i wróg wszystkiego, co amerykańskie. Lizard tymczasem nie daje o sobie zapomnieć i na drogę dwóch panów wkracza płatna zabójczyni, Dakota (Emily Mortimer), niegdyś dziewczyna Felixa... Formuła Ronny'ego Yu (Narzeczona laleczki Chucky) to propozycja dla widzów, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę. Film w błyskotliwy sposób łączy elementy kina akcji i czarnej komedii. W roli Elmo McElroy'a wystąpił znakomity Samuel L. Jackson (Negocjator, Shaft, Pulp Fiction, Jackie Brown, Czas zabijania), a partnerują mu m.in. Robert Carlyle (Trainspotting, Goło i wesoło, Hitler), Emily Mortimer (Słownik snów, Krzyk 3, Elisabeth) i muzyk rockowy Meatloaf. Ten bardzo sprawnie zrealizowany obraz obfituje w porywające sceny kaskaderskie, sekwencje pościgów i walk, wyróżnia się także pomysłowym scenariuszem i zabawnymi dialogami.

reż.Ronny Yu, wyk.Samuel L. Jackson (Elmo McElroy), Emily Mortimer (Dakota Phillips), Robert Carlyle (Felix DeSouza), Meatloaf (Lizard), Paul Barber (Frederick), Jake Abraham (Konokko), Sean Pertwee (detektyw Virgil Kane)
100min USA 2001

źródło : wp


Świetny film <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434409 23/06/2006 18:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Dzis na Canale+
23:10
Noc krótkiego metrażu - Krótka Piłka

filmy krótkometrażowe o piłce nożnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#434410 24/06/2006 09:58
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Dziś na Ale Kino o 20:00 "Nazajutrz". Jak dla mnie film genialny.Polecam. Więcej o filmie: http://www.filmweb.pl/Film?id=97843

#434411 24/06/2006 10:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Poker: Europen Tour w Monte Carlo
Eurosport 22:00
Dla tych co siedzą w domu i chcą zobaczyc jak najlepsi pokerszysci grają o naprawde duze pieniądze

#434412 24/06/2006 10:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
mmm jakeż zaskoczenie - dziś o 22 55, kultowy, skandaliczny film M. Scorsese z panem Defoe w roli głównej na Europa Europa. Ostatnie kuszenie chrystusa. interesująco

#434413 28/06/2006 19:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dzis o 23.30 na tvp2 "Krąg" wersja oryginalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434414 28/06/2006 19:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Krag, dzis TVP2 o 23:30, japonska wersja, swietny film

REC [ww6.tvp.pl]

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1