"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434375 24/03/2006 21:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
Nie ma nic wartego obejrzenia w najblizszym czasie??

Dzisiaj Rocky 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#434376 24/03/2006 22:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
00:55 Polisz kicz projekt TVP1

Mozna sie ladnie posmiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Polecam

#434377 25/03/2006 19:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Polsat 20.45
OSTATNI MOHICANIN.
Gorąco wszystkim polecam !!! rewelacyjna muzyka i nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434378 01/04/2006 22:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
trochę się spóźniłem z polecaniem, ale właśnie na TVP 1 leci klasyka - K2. Dla mnie coś cudownego.

#434379 03/04/2006 14:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
No ja polecam normala ze meczyki w piłe jutro i pojutrze TVP

#434380 15/04/2006 10:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
TVP 1 - 20:15 - PASJA

Brutalna wizualizacja Męki Pańskiej. W mojej opini film, który każdy powinien obejrzeć. Do głębokiej zadumy i refleksji.

TVP 2 - 19:00 - Nell

Jodie Foster, Liam Neeson ... jeśli ktoś zrezygnuje z "Pasji" polecam ten raczej mało znany film.

TVP 2 - 22:30 - Heat

De Niro i Pacino ... detektyw i złodziej, niby banał, ale nie tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434381 15/04/2006 12:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
16.04 niedziela 21:35 TVN "Kłamca kłamca"

Opis z interii:

Fletcher Reede jest świetnym prawnikiem i notorycznym kłamcą. Mówi nieprawdę przy każdej okazji, w pracy - żeby wygrać sprawę, w domu - aby usprawiedliwić się przed rodziną, którą ciągle zaniedbuje. Wszyscy mają dość tego, a najbardziej jego syn Max. Za sprawą chłopca pewnego dnia Fletcher zaczyna mówić wyłącznie prawdę. Chociaż stara się kłamać jak dawnej, tajemnicza siła sprawia, że mężczyzna nie może mówić nieprawdy. Z tego powodu Fletcher ma coraz więcej kłopotów.

reż.: Tom Shadyac; wyk.: Jim Carrey, Maura Tierney, Justin Cooper, Cary Elwes, Jennifer Tilly, Amanda Donohoe, Swoosie Kurtz; scen.: Stephen Mazur, Paul Guay; oper.: Russell Boyd; muz.: John Debney; prod.: Brian Grazer

Goraco polecam tym, ktorzy nie znaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434382 18/04/2006 16:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Polecam "Bezsenność" (o 20.50 na Polsacie).

Niesamowity klimat (białe noce i krajobrazy Alaski), wiarygodna fabuła + Al Pacino w roli głównej...
Najlepszy, może obok "Memento", film Christophera Nolana...

Oba filmy widziałem w kinie, ale jakoś później, ani w telewizji ani na DVD, nie trafiłem na nie... Dlatego dziś muszę sobie "Bezsenność" przypomnieć (mecz Milan - Barcelona tylko w przerwach na reklamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

Można zobaczyć też "Niebo" (22.40 na TVP2), na podstawie scenariusza Kieślowskiego. Leciał w kinach w tym samym czasie, co "Bezsenność". Zakończenie rozczarowuje, ale ogólnie mamy całkiem sprawnie opowiedzianą historię (choć czasem klimaty jak w "Kronice wypadków miłosnych" Wajdy irytują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)... Można obejrzeć.

pozdruffki!

#434383 18/04/2006 19:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 124
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 124
Wiecie może kiedy będzie w kinach film "Straszny film 4" ?

#434384 21/04/2006 14:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Dzisiaj 22.20 TVN7 - Yamakasi

Polecam wszystkim, którzy lubią popatrzeć na skoki między budynkami, salta po ścianach itp.

#434385 27/04/2006 19:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Przepraszam,ze tak póxno,ale .."lepiej późno niz wcale" - rzekła baba spóźniając sie na pociąg

Teraz dopiero zauważyłem ,przegladając program.

DZIŚ ,zaraz !!!

TV4 godz.22:15

"Zabijaka ! Zabijaka !"

Kultowy film z ....Chuckiem Norrisem :-)

Kazdy ,kto zlewa z Chucka musi ten film obejrzeć,lektura obowiazkowa ;P

#434386 29/04/2006 17:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dziś "Bruce wszechmogący" oraz "Milczenie owiec". Polecam !! Do tego filmy są na TVP 1, więc bez reklam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434387 29/04/2006 17:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Dziś 00:25 na Ale Kino! Buffalo '66 film z wątkiem bukmacherki, nie oglądałem ale zapowiada się dobrze.

#434388 29/04/2006 18:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
23.00 Tvp1 "Milczenie Owiec" tego filmu chyba przedstawiac nie trza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434389 01/05/2006 22:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
We wtorek Siedem leci na tvp1 chyba o 23:20.

#434390 07/05/2006 20:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Polsat: Poniedziałek 20:50

Świetny film w świetnym wykonaniu. Depp zagrał rewelacyjnie, aż żal że nie otrzymał Oscara za pierwszoplanową rolę.. Muzyka również na wysokim poziomie. Mój ulubiony film. Kto nie widział, niech spróbuje.

Schranzer

#434391 08/05/2006 19:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Wtorek 20:50 Polsat

"Podziemny krąg" lub jak kto woli "Fight Club" - chyba dobry film <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#434392 16/05/2006 20:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Prawdziwy Kod Leonarda da Vinci na discovery o 22 codziennie (niewiem od kiedy i do kiedy)

kto czytal ksiazke D.Browna to napewno wlaczy albo juz oglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#434393 19/05/2006 16:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Serial Ranczo - TVP 1 Każda Niedziela 20:10
Wyścig Szczórów - Polsat Dzisiaj 20:10
Załóż Się - TVP 2 Każdy Piątek godz. 20:05
Szymon Majewski Show - TVN Każda Niedziela ok 22

#434394 20/05/2006 19:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
23.00 TV 4 film pt: " Nieodwracalne "

Ze względu na drastyczne sceny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> film tylko dla widzów dorosłych !!!

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1