|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Nie ma nic wartego obejrzenia w najblizszym czasie?? Dzisiaj Rocky 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
00:55 Polisz kicz projekt TVP1
Mozna sie ladnie posmiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Polsat 20.45 OSTATNI MOHICANIN. Gorąco wszystkim polecam !!! rewelacyjna muzyka i nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
trochę się spóźniłem z polecaniem, ale właśnie na TVP 1 leci klasyka - K2. Dla mnie coś cudownego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
No ja polecam normala ze meczyki w piłe jutro i pojutrze TVP
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
TVP 1 - 20:15 - PASJA
Brutalna wizualizacja Męki Pańskiej. W mojej opini film, który każdy powinien obejrzeć. Do głębokiej zadumy i refleksji.
TVP 2 - 19:00 - Nell
Jodie Foster, Liam Neeson ... jeśli ktoś zrezygnuje z "Pasji" polecam ten raczej mało znany film.
TVP 2 - 22:30 - Heat
De Niro i Pacino ... detektyw i złodziej, niby banał, ale nie tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
16.04 niedziela 21:35 TVN "Kłamca kłamca"
Opis z interii:
Fletcher Reede jest świetnym prawnikiem i notorycznym kłamcą. Mówi nieprawdę przy każdej okazji, w pracy - żeby wygrać sprawę, w domu - aby usprawiedliwić się przed rodziną, którą ciągle zaniedbuje. Wszyscy mają dość tego, a najbardziej jego syn Max. Za sprawą chłopca pewnego dnia Fletcher zaczyna mówić wyłącznie prawdę. Chociaż stara się kłamać jak dawnej, tajemnicza siła sprawia, że mężczyzna nie może mówić nieprawdy. Z tego powodu Fletcher ma coraz więcej kłopotów.
reż.: Tom Shadyac; wyk.: Jim Carrey, Maura Tierney, Justin Cooper, Cary Elwes, Jennifer Tilly, Amanda Donohoe, Swoosie Kurtz; scen.: Stephen Mazur, Paul Guay; oper.: Russell Boyd; muz.: John Debney; prod.: Brian Grazer
Goraco polecam tym, ktorzy nie znaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Polecam "Bezsenność" (o 20.50 na Polsacie).
Niesamowity klimat (białe noce i krajobrazy Alaski), wiarygodna fabuła + Al Pacino w roli głównej... Najlepszy, może obok "Memento", film Christophera Nolana...
Oba filmy widziałem w kinie, ale jakoś później, ani w telewizji ani na DVD, nie trafiłem na nie... Dlatego dziś muszę sobie "Bezsenność" przypomnieć (mecz Milan - Barcelona tylko w przerwach na reklamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
Można zobaczyć też "Niebo" (22.40 na TVP2), na podstawie scenariusza Kieślowskiego. Leciał w kinach w tym samym czasie, co "Bezsenność". Zakończenie rozczarowuje, ale ogólnie mamy całkiem sprawnie opowiedzianą historię (choć czasem klimaty jak w "Kronice wypadków miłosnych" Wajdy irytują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)... Można obejrzeć.
pozdruffki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 124 |
Wiecie może kiedy będzie w kinach film "Straszny film 4" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Dzisiaj 22.20 TVN7 - Yamakasi
Polecam wszystkim, którzy lubią popatrzeć na skoki między budynkami, salta po ścianach itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Przepraszam,ze tak póxno,ale .."lepiej późno niz wcale" - rzekła baba spóźniając sie na pociąg
Teraz dopiero zauważyłem ,przegladając program.
DZIŚ ,zaraz !!!
TV4 godz.22:15
"Zabijaka ! Zabijaka !"
Kultowy film z ....Chuckiem Norrisem :-)
Kazdy ,kto zlewa z Chucka musi ten film obejrzeć,lektura obowiazkowa ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dziś "Bruce wszechmogący" oraz "Milczenie owiec". Polecam !! Do tego filmy są na TVP 1, więc bez reklam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Dziś 00:25 na Ale Kino! Buffalo '66 film z wątkiem bukmacherki, nie oglądałem ale zapowiada się dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
23.00 Tvp1 "Milczenie Owiec" tego filmu chyba przedstawiac nie trza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
We wtorek Siedem leci na tvp1 chyba o 23:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Polsat: Poniedziałek 20:50
Świetny film w świetnym wykonaniu. Depp zagrał rewelacyjnie, aż żal że nie otrzymał Oscara za pierwszoplanową rolę.. Muzyka również na wysokim poziomie. Mój ulubiony film. Kto nie widział, niech spróbuje.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Wtorek 20:50 Polsat
"Podziemny krąg" lub jak kto woli "Fight Club" - chyba dobry film <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Prawdziwy Kod Leonarda da Vinci na discovery o 22 codziennie (niewiem od kiedy i do kiedy)
kto czytal ksiazke D.Browna to napewno wlaczy albo juz oglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
Serial Ranczo - TVP 1 Każda Niedziela 20:10 Wyścig Szczórów - Polsat Dzisiaj 20:10 Załóż Się - TVP 2 Każdy Piątek godz. 20:05 Szymon Majewski Show - TVN Każda Niedziela ok 22
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
23.00 TV 4 film pt: " Nieodwracalne "
Ze względu na drastyczne sceny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> film tylko dla widzów dorosłych !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|